Football Stats
Herb JSK
JSKŚr. pkt/mecz 1.60
Congo-DR / Ligue 114 czerwca 2026 16:00
Herb Simba
SimbaŚr. pkt/mecz 0.75

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy JSK

4W — JSK0D3W — Simba

Streaki - JSK

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • JSK — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • JSK — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • JSK — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • JSK — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • JSK — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • JSK — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • JSK — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - Simba

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Simba — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Simba — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Simba — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Simba — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Simba — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Simba — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - JSK

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.

Serie - Simba

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Simba — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Simba — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Simba — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
14.06Herb JSKJSK10Herb SimbaSimba
05.05Herb SimbaSimba02Herb JSKJSK
06.06Herb SimbaSimba10Herb JSKJSK
06.06Herb SimbaSimba10Herb JSKJSK
29.09Herb JSKJSK21Herb SimbaSimba
11.05Herb JSKJSK20Herb SimbaSimba
28.11Herb SimbaSimba10Herb JSKJSK

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. JSK jest o 300% lepsza niż Simba pod względem odsetku wygranych meczów.

JSKDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
2.40
1.80
2.10
Strzelone
1.40
1.10
1.25
Stracone
1.00
0.70
0.85
BTTS %
60%
30%
45%
Czyste konto %
30%
50%
40%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
SimbaDomWyjazdOgółem
Win %
0%
20%
10%
Śr. goli/mecz
2.00
2.00
2.00
Strzelone
0.50
1.00
0.75
Stracone
1.50
1.00
1.25
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
10%
30%
20%
Nie strzelił %
60%
40%
50%

Ostatnie 10 meczów

JSK jest o +40% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
JSK u siebie
1.00 gola/mecz
Simba na wyjeździe

Progi bramkowe

JSKSimba
Over 0.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 1.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 2.5
40% (4/10)
20% (2/10)
Over 3.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
67% (12/18)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
67% (12/18)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
44% (8/18)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
56% (10/18)
60% (12/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemJSKSimba
Under 0.5
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Under 1.5
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Under 2.5
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Under 3.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Under 4.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Ligue 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1CS Manika3012126481.60
2Dauphins Noirs261367451.73
3Tanganyika3013512441.47
4Lubumbashi Sport3011109431.43
5Blessing3011712401.33
6Etoile de Kivu2610610361.38
7Sanga Balende3010614361.20
8Motema Pembe267145351.35
9Saint-Luc309813351.17
10Malole309615331.10
11AS New Soger309615331.10
12Tshinkunku3071013311.03
13TP Mazembe14932302.14
14Groupe Bazano307914301.00
15Anges Verts266119291.12
16New Jack266119291.12
17Rangers277812291.07
18FC Tshikas3061014280.93
19JSK13751262.00
20FC Mk de Kinshasa266812261.00
21FC Renaissance2741310250.93
22Maniema Union14725231.64
23Renaissance2641012220.85
24Vita Club13544191.46
25Saint Eloi Lupopo14464181.29
26Don Bosco14455171.21
27Panda B5305124160.53
28Bukavu Dawa262816140.54
29Simba14257110.79
30Céleste14041040.29
31Martin Pêcheur00000