Football Stats
Herb Defensor Sporting
Defensor SportingŚr. pkt/mecz 1.30
Urugwaj / Primera División7 czerwca 2026 23:30
Herb Boston River
Boston RiverŚr. pkt/mecz 1.00

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Defensor Sporting

Streaki - Defensor Sporting

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Defensor Sporting — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Defensor Sporting — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Defensor Sporting — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Defensor Sporting — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Defensor Sporting — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Defensor Sporting — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Defensor Sporting — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Defensor Sporting — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Boston River

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Boston River — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Boston River — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Boston River — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Boston River — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Boston River — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Boston River — powyżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Boston River — poniżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Boston River — powyżej 12.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Boston River — powyżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
  • Boston River — poniżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
  • Boston River — powyżej 3.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Boston River — poniżej 4.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Boston River — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)

Serie - Defensor Sporting

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Defensor Sporting — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Defensor Sporting — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Defensor Sporting — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Serie - Boston River

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Boston River — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
07.06Herb Defensor SportingDefensor Sporting11Herb Boston RiverBoston River
11.04Herb Defensor SportingDefensor Sporting20Herb Boston RiverBoston River
01.02Herb Defensor SportingDefensor Sporting20Herb Boston RiverBoston River
06.04Herb Boston RiverBoston River22Herb Defensor SportingDefensor Sporting
09.07Herb Boston RiverBoston River01Herb Defensor SportingDefensor Sporting
16.04Herb Boston RiverBoston River10Herb Defensor SportingDefensor Sporting
10.07Herb Boston RiverBoston River23Herb Defensor SportingDefensor Sporting
21.03Herb Boston RiverBoston River11Herb Defensor SportingDefensor Sporting
13.09Herb Boston RiverBoston River11Herb Defensor SportingDefensor Sporting
07.04Herb Defensor SportingDefensor Sporting00Herb Boston RiverBoston River

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Defensor SportingDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
1.90
1.50
1.70
Strzelone
1.10
0.60
0.85
Stracone
0.80
0.90
0.85
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Boston RiverDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
2.50
2.40
2.45
Strzelone
1.30
0.60
0.95
Stracone
1.20
1.80
1.50
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
50%
50%
50%

Ostatnie 10 meczów

Defensor Sporting jest o +83% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.10 gola/mecz
Defensor Sporting u siebie
0.60 gola/mecz
Boston River na wyjeździe

Progi bramkowe

Defensor SportingBoston River
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 2.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 3.5
0% (0/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemDefensor SportingBoston River
Match Cards AVG
4.00 (1/1)
4.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 4.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Total Cards
4
4
Highest in a Match
4
4
Lowest in a Match
4
4

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDefensor SportingBoston River
Under 0.5
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Under 1.5
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Under 2.5
68% (27/40)
75% (15/20)
60% (12/20)
Under 3.5
90% (36/40)
100% (20/20)
80% (16/20)
Under 4.5
90% (36/40)
100% (20/20)
80% (16/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Primera División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Racing Montevideo15942312.07
3Albion FC15843281.87
4Penarol15834271.80
5Central Espanol15735241.60
6Atletico Torque15654231.53
7Club Nacional15717221.47
8Defensor Sporting15564211.40
10Wanderers15627201.33
11Danubio15465181.20
12Cerro Largo15528171.13
13Boston River15528171.13
14Juventud15438151.00
15Progreso15249100.67
16Cerro15249100.67