Football Stats
Herb Istra 1961
Istra 1961Śr. pkt/mecz 1.00
Chorwacja / HNL1 sierpnia 2026 18:30
Herb NK Lokomotiva Zagreb
NK Lokomotiva ZagrebŚr. pkt/mecz 1.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Istra 1961

Streaki - Istra 1961

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Istra 1961 — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Istra 1961 — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Istra 1961 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Istra 1961 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Istra 1961 — poniżej 6.5 kartek (9/10, 90%)
  • Istra 1961 — poniżej 6.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Istra 1961 — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Istra 1961 — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Istra 1961 — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Istra 1961 — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Istra 1961 — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Istra 1961 — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Istra 1961 — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Istra 1961 — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - NK Lokomotiva Zagreb

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • NK Lokomotiva Zagreb — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • NK Lokomotiva Zagreb — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • NK Lokomotiva Zagreb — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • NK Lokomotiva Zagreb — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • NK Lokomotiva Zagreb — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • NK Lokomotiva Zagreb — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • NK Lokomotiva Zagreb — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • NK Lokomotiva Zagreb — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • NK Lokomotiva Zagreb — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • NK Lokomotiva Zagreb — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • NK Lokomotiva Zagreb — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • NK Lokomotiva Zagreb — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • NK Lokomotiva Zagreb — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • NK Lokomotiva Zagreb — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • NK Lokomotiva Zagreb — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)

Serie - Istra 1961

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Istra 1961 — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Istra 1961 — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Istra 1961 — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Istra 1961 — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Istra 1961 — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Istra 1961 — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Istra 1961 — powyżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Istra 1961 — powyżej 4.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Istra 1961 — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Istra 1961 — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu

Serie - NK Lokomotiva Zagreb

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 NK Lokomotiva Zagreb — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Lokomotiva Zagreb — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Lokomotiva Zagreb — poniżej 12.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Lokomotiva Zagreb — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Lokomotiva Zagreb — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Lokomotiva Zagreb — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.08Herb Istra 1961Istra 196123Herb NK Lokomotiva ZagrebNK Lokomotiva Zagreb
11.04Herb NK Lokomotiva ZagrebNK Lokomotiva Zagreb20Herb Istra 1961Istra 1961
30.01Herb Istra 1961Istra 196111Herb NK Lokomotiva ZagrebNK Lokomotiva Zagreb
25.10Herb NK Lokomotiva ZagrebNK Lokomotiva Zagreb12Herb Istra 1961Istra 1961
09.08Herb Istra 1961Istra 196122Herb NK Lokomotiva ZagrebNK Lokomotiva Zagreb
03.05Herb NK Lokomotiva ZagrebNK Lokomotiva Zagreb00Herb Istra 1961Istra 1961
28.02Herb Istra 1961Istra 196132Herb NK Lokomotiva ZagrebNK Lokomotiva Zagreb
01.12Herb NK Lokomotiva ZagrebNK Lokomotiva Zagreb12Herb Istra 1961Istra 1961
14.09Herb Istra 1961Istra 196102Herb NK Lokomotiva ZagrebNK Lokomotiva Zagreb
29.03Herb Istra 1961Istra 196100Herb NK Lokomotiva ZagrebNK Lokomotiva Zagreb

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Istra 1961DomWyjazdOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
2.40
2.50
2.45
Strzelone
0.90
1.00
0.95
Stracone
1.50
1.50
1.50
BTTS %
60%
30%
45%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
40%
50%
45%
Posiadanie piłki
52%
48%
50%
Śr. strzały/mecz
10.10
10.90
10.50
Śr. faule/mecz
13.40
11.90
12.65
NK Lokomotiva ZagrebDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
3.10
1.70
2.40
Strzelone
1.60
0.60
1.10
Stracone
1.50
1.10
1.30
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Posiadanie piłki
44%
50%
48%
Śr. strzały/mecz
10.56
7.40
8.89
Śr. faule/mecz
12.33
14.10
13.26

Ostatnie 10 meczów

Istra 1961 jest o +50% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.90 gola/mecz
Istra 1961 u siebie
0.60 gola/mecz
NK Lokomotiva Zagreb na wyjeździe

Progi bramkowe

Istra 1961NK Lokomotiva Zagreb
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
50% (5/10)
10% (1/10)
Over 3.5
20% (2/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
80% (16/20)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
85% (17/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Istra 1961 notuje o 24% wyższy wynik niż NK Lokomotiva Zagreb pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemIstra 1961NK Lokomotiva Zagreb
Match Corners AVG
9.28 (39/40)
10.25 (20/20)
8.26 (19/20)
Over 6.5 Corners
77% (30/39)
85% (17/20)
68% (13/19)
Over 7.5 Corners
67% (26/39)
75% (15/20)
58% (11/19)
Over 8.5 Corners
59% (23/39)
75% (15/20)
42% (8/19)
Over 9.5 Corners
49% (19/39)
60% (12/20)
37% (7/19)
Over 10.5 Corners
36% (14/39)
50% (10/20)
21% (4/19)
Over 11.5 Corners
26% (10/39)
35% (7/20)
16% (3/19)
Over 12.5 Corners
13% (5/39)
15% (3/20)
11% (2/19)
Over 13.5 Corners
13% (5/39)
15% (3/20)
11% (2/19)
Over 14.5 Corners
10% (4/39)
10% (2/20)
11% (2/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemIstra 1961NK Lokomotiva Zagreb
Corners Earned Match
4.40
4.55
4.25
More Corners Than Opponent
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Over 2.5 Corners Earned
75% (30/40)
85% (17/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Corners Earned
63% (25/40)
70% (14/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
0% (0/20)
15% (3/20)
Corners Earned
176
91
85

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Istra 1961 notuje o 30% wyższy wynik niż NK Lokomotiva Zagreb pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemIstra 1961NK Lokomotiva Zagreb
Match Cards AVG
4.42 (40/40)
5.00 (20/20)
3.85 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
80% (32/40)
90% (18/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
68% (27/40)
80% (16/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
53% (21/40)
65% (13/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Cards
38% (15/40)
45% (9/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Total Cards
177
100
77
Highest in a Match
9
9
7
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Istra 1961 jest o 29% lepsza niż NK Lokomotiva Zagreb pod względem strzałów na mecz.

OgółemIstra 1961NK Lokomotiva Zagreb
Strzały / mecz
10.00
11.25
8.75
Strzały celne / mecz
3.50
4.00
3.00
Strzały niecelne / mecz
4.00
5.00
3.00
Skuteczność strzałów
18.8%
17.8%
20.0%
Strzały na gola
5.33
5.63
5.00
Strzały celne na gola
1.87
2.00
1.71
Strzały Over 10.5
38% (3/8)
50% (2/4)
25% (1/4)
Strzały Over 11.5
13% (1/8)
25% (1/4)
0% (0/4)
Strzały Over 12.5
13% (1/8)
25% (1/4)
0% (0/4)
Strzały Over 13.5
13% (1/8)
25% (1/4)
0% (0/4)
Strzały Over 14.5
13% (1/8)
25% (1/4)
0% (0/4)
Strzały celne Over 3.5
38% (3/8)
25% (1/4)
50% (2/4)
Strzały celne Over 4.5
25% (2/8)
25% (1/4)
25% (1/4)
Strzały celne Over 5.5
13% (1/8)
25% (1/4)
0% (0/4)
Strzały celne Over 6.5
13% (1/8)
25% (1/4)
0% (0/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Istra 1961 notuje o 67% wyższy wynik niż NK Lokomotiva Zagreb pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemIstra 1961NK Lokomotiva Zagreb
Match Offsides AVG
2.75
2.50
3.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (8/8)
100% (4/4)
100% (4/4)
Match Offsides Over 1.5 %
88% (7/8)
75% (3/4)
100% (4/4)
Match Offsides Over 2.5 %
50% (4/8)
50% (2/4)
50% (2/4)
Match Offsides Over 3.5 %
38% (3/8)
25% (1/4)
50% (2/4)
Team Offsides AVG
1.00
1.25
0.75
Team Offsides Over 0.5 %
63% (5/8)
75% (3/4)
50% (2/4)
Team Offsides Over 1.5 %
38% (3/8)
50% (2/4)
25% (1/4)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/8)
0% (0/4)
0% (0/4)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Istra 1961 jest o 50% lepsza niż NK Lokomotiva Zagreb pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemIstra 1961NK Lokomotiva Zagreb
xG (For)
1.11
1.33
0.89
xGA (Against)
1.78
1.63
1.94
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemIstra 1961NK Lokomotiva Zagreb
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Under 2.5
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Under 3.5
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Under 4.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
HNL — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1NK Osijek5401122.40
2NK Varazdin5401122.40
3Dinamo Zagreb4310102.50
4HNK Hajduk Split5311102.00
5HNK Rijeka421171.75
7Istra 1961512251.00
8Rudes510430.60
10HNK Gorica501410.20