Football Stats
Herb HNK Hajduk Split
HNK Hajduk SplitŚr. pkt/mecz 1.65
Chorwacja / HNL12 września 2026 17:00
Herb NK Slaven Belupo
NK Slaven BelupoŚr. pkt/mecz 0.70

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy HNK Hajduk Split

Streaki - HNK Hajduk Split

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • HNK Hajduk Split — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • HNK Hajduk Split — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • HNK Hajduk Split — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • HNK Hajduk Split — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • HNK Hajduk Split — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • HNK Hajduk Split — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • HNK Hajduk Split — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • HNK Hajduk Split — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • HNK Hajduk Split — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • HNK Hajduk Split — powyżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
  • HNK Hajduk Split — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • HNK Hajduk Split — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • HNK Hajduk Split — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • HNK Hajduk Split — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • HNK Hajduk Split — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • HNK Hajduk Split — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • HNK Hajduk Split — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • HNK Hajduk Split — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - NK Slaven Belupo

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • NK Slaven Belupo — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • NK Slaven Belupo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • NK Slaven Belupo — przegrywa na wyjeździe (9/10, 90%)
  • NK Slaven Belupo — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • NK Slaven Belupo — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • NK Slaven Belupo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • NK Slaven Belupo — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • NK Slaven Belupo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • NK Slaven Belupo — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • NK Slaven Belupo — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • NK Slaven Belupo — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • NK Slaven Belupo — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • NK Slaven Belupo — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • NK Slaven Belupo — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - HNK Hajduk Split

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 HNK Hajduk Split — jest niepokonany w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Hajduk Split — powyżej 1.5 gola w meczu w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Hajduk Split — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Hajduk Split — jest niepokonany w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Hajduk Split — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Hajduk Split — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Hajduk Split — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Hajduk Split — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Hajduk Split — poniżej 4.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Hajduk Split — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Hajduk Split — powyżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Hajduk Split — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Hajduk Split — powyżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Hajduk Split — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Hajduk Split — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu

Serie - NK Slaven Belupo

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 NK Slaven Belupo — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Slaven Belupo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Slaven Belupo — więcej goli pada w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Slaven Belupo — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Slaven Belupo — powyżej 1.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Slaven Belupo — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Slaven Belupo — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Slaven Belupo — poniżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Slaven Belupo — poniżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Slaven Belupo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
17.04Herb NK Slaven BelupoNK Slaven Belupo22Herb HNK Hajduk SplitHNK Hajduk Split
07.02Herb HNK Hajduk SplitHNK Hajduk Split20Herb NK Slaven BelupoNK Slaven Belupo
02.11Herb NK Slaven BelupoNK Slaven Belupo00Herb HNK Hajduk SplitHNK Hajduk Split
17.08Herb HNK Hajduk SplitHNK Hajduk Split30Herb NK Slaven BelupoNK Slaven Belupo
05.04Herb NK Slaven BelupoNK Slaven Belupo01Herb HNK Hajduk SplitHNK Hajduk Split
26.01Herb HNK Hajduk SplitHNK Hajduk Split00Herb NK Slaven BelupoNK Slaven Belupo
20.10Herb NK Slaven BelupoNK Slaven Belupo02Herb HNK Hajduk SplitHNK Hajduk Split
04.08Herb HNK Hajduk SplitHNK Hajduk Split21Herb NK Slaven BelupoNK Slaven Belupo
20.04Herb NK Slaven BelupoNK Slaven Belupo01Herb HNK Hajduk SplitHNK Hajduk Split
11.02Herb HNK Hajduk SplitHNK Hajduk Split40Herb NK Slaven BelupoNK Slaven Belupo

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. HNK Hajduk Split jest o 200% lepsza niż NK Slaven Belupo pod względem odsetku wygranych meczów.

HNK Hajduk SplitDomWyjazdOgółem
Win %
70%
20%
45%
Śr. goli/mecz
3.60
3.20
3.40
Strzelone
2.70
1.40
2.05
Stracone
0.90
1.80
1.35
BTTS %
40%
70%
55%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Posiadanie piłki
59%
50%
55%
Śr. strzały/mecz
14.43
10.43
12.43
Śr. faule/mecz
12.75
16.00
14.38
NK Slaven BelupoDomWyjazdOgółem
Win %
30%
0%
15%
Śr. goli/mecz
2.80
3.20
3.00
Strzelone
1.20
0.70
0.95
Stracone
1.60
2.50
2.05
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Posiadanie piłki
49%
44%
47%
Śr. strzały/mecz
13.44
10.50
12.06
Śr. faule/mecz
12.78
12.50
12.65

Ostatnie 10 meczów

HNK Hajduk Split jest o +286% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.70 gola/mecz
HNK Hajduk Split u siebie
0.70 gola/mecz
NK Slaven Belupo na wyjeździe

Progi bramkowe

HNK Hajduk SplitNK Slaven Belupo
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 3.5
60% (6/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemHNK Hajduk SplitNK Slaven Belupo
Match Corners AVG
9.00 (34/40)
9.00 (17/20)
9.00 (17/20)
Over 6.5 Corners
74% (25/34)
76% (13/17)
71% (12/17)
Over 7.5 Corners
59% (20/34)
53% (9/17)
65% (11/17)
Over 8.5 Corners
47% (16/34)
47% (8/17)
47% (8/17)
Over 9.5 Corners
38% (13/34)
41% (7/17)
35% (6/17)
Over 10.5 Corners
35% (12/34)
41% (7/17)
29% (5/17)
Over 11.5 Corners
24% (8/34)
29% (5/17)
18% (3/17)
Over 12.5 Corners
12% (4/34)
12% (2/17)
12% (2/17)
Over 13.5 Corners
12% (4/34)
12% (2/17)
12% (2/17)
Over 14.5 Corners
12% (4/34)
12% (2/17)
12% (2/17)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemHNK Hajduk SplitNK Slaven Belupo
Corners Earned Match
4.10
4.40
3.80
More Corners Than Opponent
45% (18/40)
55% (11/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Over 3.5 Corners Earned
60% (24/40)
65% (13/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
28% (11/40)
40% (8/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Corners Earned
18% (7/40)
30% (6/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Corners Earned
164
88
76

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. HNK Hajduk Split notuje o 7% wyższy wynik niż NK Slaven Belupo pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemHNK Hajduk SplitNK Slaven Belupo
Match Cards AVG
3.77 (40/40)
3.90 (20/20)
3.65 (20/20)
Over 0.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Over 2.5 Cards
75% (30/40)
85% (17/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Cards
63% (25/40)
70% (14/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Total Cards
151
78
73
Highest in a Match
9
7
9
Lowest in a Match
0
0
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. HNK Hajduk Split jest o 62% lepsza niż NK Slaven Belupo pod względem strzałów na mecz.

OgółemHNK Hajduk SplitNK Slaven Belupo
Strzały / mecz
14.11
17.00
10.50
Strzały celne / mecz
5.89
7.40
4.00
Strzały niecelne / mecz
5.22
5.80
4.50
Skuteczność strzałów
11.0%
12.9%
7.1%
Strzały na gola
9.07
7.73
14.00
Strzały celne na gola
3.79
3.36
5.33
Strzały Over 10.5
67% (6/9)
80% (4/5)
50% (2/4)
Strzały Over 11.5
67% (6/9)
80% (4/5)
50% (2/4)
Strzały Over 12.5
56% (5/9)
80% (4/5)
25% (1/4)
Strzały Over 13.5
44% (4/9)
60% (3/5)
25% (1/4)
Strzały Over 14.5
44% (4/9)
60% (3/5)
25% (1/4)
Strzały celne Over 3.5
78% (7/9)
100% (5/5)
50% (2/4)
Strzały celne Over 4.5
78% (7/9)
100% (5/5)
50% (2/4)
Strzały celne Over 5.5
56% (5/9)
60% (3/5)
50% (2/4)
Strzały celne Over 6.5
33% (3/9)
60% (3/5)
0% (0/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. NK Slaven Belupo notuje o 53% wyższy wynik niż HNK Hajduk Split pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemHNK Hajduk SplitNK Slaven Belupo
Match Offsides AVG
3.33
2.80
4.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (9/9)
100% (5/5)
100% (4/4)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (9/9)
100% (5/5)
100% (4/4)
Match Offsides Over 2.5 %
67% (6/9)
60% (3/5)
75% (3/4)
Match Offsides Over 3.5 %
33% (3/9)
20% (1/5)
50% (2/4)
Team Offsides AVG
2.22
1.80
2.75
Team Offsides Over 0.5 %
100% (9/9)
100% (5/5)
100% (4/4)
Team Offsides Over 1.5 %
56% (5/9)
40% (2/5)
75% (3/4)
Team Offsides Over 2.5 %
22% (2/9)
20% (1/5)
25% (1/4)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. HNK Hajduk Split jest o 92% lepsza niż NK Slaven Belupo pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemHNK Hajduk SplitNK Slaven Belupo
xG (For)
1.23
1.57
0.81
xGA (Against)
1.39
0.86
2.06
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemHNK Hajduk SplitNK Slaven Belupo
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Under 2.5
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Under 3.5
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Under 4.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
HNL — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1NK Osijek5401122.40
2NK Varazdin5401122.40
3Dinamo Zagreb4310102.50
4HNK Hajduk Split5311102.00
5HNK Rijeka421171.75
7Istra 1961512251.00
8Rudes510430.60
10HNK Gorica501410.20