Football Stats
Herb Raków Częstochowa
Flaga PolandRaków Częstochowa
18. miejsce w tabeli Ekstraklasa

2026/27 Raków Częstochowa — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W0
R0
P2
Gz3
Gs7
RB-4
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W0
R0
P2
Gz2
Gs4
RB-2
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W0
R0
P4
Gz5
Gs11
RB-6
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Raków Częstochowa — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Raków Częstochowa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Raków Częstochowa — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Raków Częstochowa — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Raków Częstochowa — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Raków Częstochowa — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Raków Częstochowa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Raków Częstochowa — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Raków Częstochowa — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Raków Częstochowa — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Raków Częstochowa — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Raków Częstochowa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Raków Częstochowa — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Raków Częstochowa — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Raków Częstochowa — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Raków Częstochowa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Raków Częstochowa — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Raków Częstochowa — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Raków Częstochowa — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Raków Częstochowa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Raków Częstochowa — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Raków Częstochowa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb Raków CzęstochowaRaków Częstochowa25Jagiellonia
27.08Herb Raków CzęstochowaRaków Częstochowa22HNK Hajduk Split
20.08HNK Hajduk Split22Herb Raków CzęstochowaRaków Częstochowa
16.08Cracovia Krakow21Herb Raków CzęstochowaRaków Częstochowa
13.08Hammarby FF01Herb Raków CzęstochowaRaków Częstochowa
06.08Herb Raków CzęstochowaRaków Częstochowa00Hammarby FF
02.08Slask Wroclaw21Herb Raków CzęstochowaRaków Częstochowa
30.07Valletta FC04Herb Raków CzęstochowaRaków Częstochowa
26.07Herb Raków CzęstochowaRaków Częstochowa12Wisla Plock
23.07Herb Raków CzęstochowaRaków Częstochowa31Valletta FC

Raków Częstochowa — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
50%
35%
Śr. goli/mecz
1.00
2.20
3.20
Strzelone
0.40
1.40
1.80
Stracone
0.60
0.80
1.40
BTTS %
10%
50%
30%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
70%
20%
45%
Posiadanie piłki
49%
Śr. strzały/mecz
14.63
Śr. faule/mecz
10.22
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
1.20
1.70
2.90
Strzelone
1.00
0.70
1.70
Stracone
0.20
1.00
1.20
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
80%
30%
55%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Posiadanie piłki
46%
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
9.50

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
15.25
15.00
15.50
Strzały celne / mecz
3.75
4.50
3.00
Strzały niecelne / mecz
7.25
7.00
7.50
Skuteczność strzałów
8.2%
10.0%
6.5%
Strzały na gola
12.20
10.00
15.50
Strzały celne na gola
3.00
3.00
3.00
Strzały Over 10.5
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Strzały Over 11.5
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Strzały Over 12.5
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Strzały Over 13.5
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Strzały Over 14.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 3.5
50% (2/4)
100% (2/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 4.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 100% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
2.67
3.00
2.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Match Offsides Over 3.5 %
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Team Offsides AVG
1.33
2.00
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Team Offsides Over 1.5 %
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Wyjazd jest o 44% lepsza niż Dom pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
1.64
1.34
1.94
xGA (Against)
2.38
2.64
2.13
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 2.5
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Under 3.5
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
Under 4.5
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)
Under 5.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 33% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wyjazd notuje o 14% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
9.24 (17/20)
8.67 (9/10)
9.88 (8/10)
Over 6.5 Corners
88% (15/17)
89% (8/9)
88% (7/8)
Over 7.5 Corners
82% (14/17)
89% (8/9)
75% (6/8)
Over 8.5 Corners
76% (13/17)
78% (7/9)
75% (6/8)
Over 9.5 Corners
41% (7/17)
22% (2/9)
63% (5/8)
Over 10.5 Corners
24% (4/17)
0% (0/9)
50% (4/8)
Over 11.5 Corners
18% (3/17)
0% (0/9)
38% (3/8)
Over 12.5 Corners
0% (0/17)
0% (0/9)
0% (0/8)
Over 13.5 Corners
0% (0/17)
0% (0/9)
0% (0/8)
Over 14.5 Corners
0% (0/17)
0% (0/9)
0% (0/8)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
3.90
3.90
3.90
More Corners Than Opponent
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 2.5 Corners Earned
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 3.5 Corners Earned
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 4.5 Corners Earned
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 5.5 Corners Earned
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Corners Earned
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Corners Earned
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Corners Earned
78
39
39

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wyjazd notuje o 36% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.25 (20/20)
3.60 (10/10)
4.90 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 2.5 Cards
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Cards
65% (13/20)
50% (5/10)
80% (8/10)
Over 4.5 Cards
40% (8/20)
10% (1/10)
70% (7/10)
Over 5.5 Cards
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
Over 6.5 Cards
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
Over 7.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Total Cards
85
36
49
Highest in a Match
7
7
7
Lowest in a Match
1
2
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Raków Częstochowa

Wynik meczu

1-2
3 (75%)
2-5
1 (25%)

Wynik do przerwy

0-1
1 (25%)
0-0
1 (25%)
1-0
1 (25%)
1-2
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Raków Częstochowa

Liczba goli w meczu

3
3 (75%)
7
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

1
2 (50%)
0
1 (25%)
3
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Ekstraklasa.

Ekstraklasa — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Legia Warszawa6330122.00
2Lech Poznan4310102.50
3Wisla Krakow6312101.67
4GKS Katowice530291.80
5Gornik Zabrze430192.25
6Jagiellonia430192.25
7Pogon Szczecin522181.60
8Korona Kielce522181.60
9Zaglebie Lubin522181.60
10Cracovia Krakow622281.33
11Piast Gliwice621371.17
12Radomiak Radom621371.17
13Widzew Łódź613261.00
14Slask Wroclaw613261.00
15Motor Lublin612350.83
16Wisla Plock511340.80