Football Stats
Herb HNK Rijeka
HNK RijekaŚr. pkt/mecz 1.85
Chorwacja / HNL19 września 2026 17:00
Herb HNK Hajduk Split
HNK Hajduk SplitŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy HNK Rijeka

Streaki - HNK Rijeka

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • HNK Rijeka — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • HNK Rijeka — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • HNK Rijeka — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • HNK Rijeka — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • HNK Rijeka — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • HNK Rijeka — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • HNK Rijeka — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • HNK Rijeka — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
  • HNK Rijeka — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
  • HNK Rijeka — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • HNK Rijeka — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • HNK Rijeka — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • HNK Rijeka — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • HNK Rijeka — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • HNK Rijeka — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • HNK Rijeka — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • HNK Rijeka — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • HNK Rijeka — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • HNK Rijeka — ma więcej rożnych niż przeciwnik (14/20, 70%)

Streaki - HNK Hajduk Split

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • HNK Hajduk Split — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • HNK Hajduk Split — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • HNK Hajduk Split — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • HNK Hajduk Split — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • HNK Hajduk Split — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • HNK Hajduk Split — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • HNK Hajduk Split — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • HNK Hajduk Split — powyżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
  • HNK Hajduk Split — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • HNK Hajduk Split — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • HNK Hajduk Split — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • HNK Hajduk Split — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • HNK Hajduk Split — jest niepokonany (15/20, 75%)
  • HNK Hajduk Split — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
  • HNK Hajduk Split — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • HNK Hajduk Split — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • HNK Hajduk Split — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • HNK Hajduk Split — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - HNK Rijeka

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 HNK Rijeka — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Rijeka — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Rijeka — poniżej 4.5 spalonych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Rijeka — powyżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Rijeka — poniżej 11.5 rożnych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Rijeka — poniżej 4.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Rijeka — poniżej 4.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Rijeka — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - HNK Hajduk Split

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 HNK Hajduk Split — jest niepokonany w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Hajduk Split — powyżej 1.5 gola w meczu w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Hajduk Split — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Hajduk Split — jest niepokonany w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Hajduk Split — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Hajduk Split — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Hajduk Split — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Hajduk Split — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Hajduk Split — poniżej 4.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Hajduk Split — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Hajduk Split — powyżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Hajduk Split — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Hajduk Split — powyżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Hajduk Split — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Hajduk Split — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
26.04Herb HNK RijekaHNK Rijeka00Herb HNK Hajduk SplitHNK Hajduk Split
04.03Herb HNK RijekaHNK Rijeka32Herb HNK Hajduk SplitHNK Hajduk Split
22.02Herb HNK Hajduk SplitHNK Hajduk Split10Herb HNK RijekaHNK Rijeka
22.11Herb HNK RijekaHNK Rijeka50Herb HNK Hajduk SplitHNK Hajduk Split
31.08Herb HNK Hajduk SplitHNK Hajduk Split22Herb HNK RijekaHNK Rijeka
18.05Herb HNK Hajduk SplitHNK Hajduk Split21Herb HNK RijekaHNK Rijeka
16.03Herb HNK RijekaHNK Rijeka30Herb HNK Hajduk SplitHNK Hajduk Split
15.12Herb HNK Hajduk SplitHNK Hajduk Split22Herb HNK RijekaHNK Rijeka
29.09Herb HNK RijekaHNK Rijeka00Herb HNK Hajduk SplitHNK Hajduk Split
07.04Herb HNK RijekaHNK Rijeka10Herb HNK Hajduk SplitHNK Hajduk Split

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. HNK Rijeka jest o 22% lepsza niż HNK Hajduk Split pod względem odsetku wygranych meczów.

HNK RijekaDomWyjazdOgółem
Win %
70%
40%
55%
Śr. goli/mecz
2.40
1.70
2.05
Strzelone
1.50
0.90
1.20
Stracone
0.90
0.80
0.85
BTTS %
30%
20%
25%
Czyste konto %
60%
50%
55%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Posiadanie piłki
62%
Śr. strzały/mecz
17.71
Śr. faule/mecz
12.13
HNK Hajduk SplitDomWyjazdOgółem
Win %
70%
20%
45%
Śr. goli/mecz
3.60
3.20
3.40
Strzelone
2.70
1.40
2.05
Stracone
0.90
1.80
1.35
BTTS %
40%
70%
55%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Posiadanie piłki
59%
50%
55%
Śr. strzały/mecz
14.43
10.43
12.43
Śr. faule/mecz
12.75
16.00
14.38

Ostatnie 10 meczów

HNK Rijeka jest o +7% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
HNK Rijeka u siebie
1.40 gola/mecz
HNK Hajduk Split na wyjeździe

Progi bramkowe

HNK RijekaHNK Hajduk Split
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 2.5
40% (4/10)
70% (7/10)
Over 3.5
20% (2/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. HNK Rijeka notuje o 11% wyższy wynik niż HNK Hajduk Split pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemHNK RijekaHNK Hajduk Split
Match Corners AVG
9.43 (30/40)
10.00 (13/20)
9.00 (17/20)
Over 6.5 Corners
87% (26/30)
100% (13/13)
76% (13/17)
Over 7.5 Corners
70% (21/30)
92% (12/13)
53% (9/17)
Over 8.5 Corners
63% (19/30)
85% (11/13)
47% (8/17)
Over 9.5 Corners
50% (15/30)
62% (8/13)
41% (7/17)
Over 10.5 Corners
33% (10/30)
23% (3/13)
41% (7/17)
Over 11.5 Corners
20% (6/30)
8% (1/13)
29% (5/17)
Over 12.5 Corners
10% (3/30)
8% (1/13)
12% (2/17)
Over 13.5 Corners
10% (3/30)
8% (1/13)
12% (2/17)
Over 14.5 Corners
10% (3/30)
8% (1/13)
12% (2/17)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemHNK RijekaHNK Hajduk Split
Corners Earned Match
5.67
6.95
4.40
More Corners Than Opponent
63% (25/40)
70% (14/20)
55% (11/20)
Over 2.5 Corners Earned
78% (31/40)
90% (18/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Corners Earned
75% (30/40)
85% (17/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
60% (24/40)
75% (15/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
55% (22/40)
70% (14/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
43% (17/40)
55% (11/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
28% (11/40)
40% (8/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
18% (7/40)
35% (7/20)
0% (0/20)
Corners Earned
227
139
88

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. HNK Hajduk Split notuje o 11% wyższy wynik niż HNK Rijeka pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemHNK RijekaHNK Hajduk Split
Match Cards AVG
3.70 (40/40)
3.50 (20/20)
3.90 (20/20)
Over 0.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 1.5 Cards
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
57% (23/40)
45% (9/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Cards
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Cards
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
148
70
78
Highest in a Match
7
6
7
Lowest in a Match
0
1
0

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemHNK RijekaHNK Hajduk Split
Strzały / mecz
17.11
17.25
17.00
Strzały celne / mecz
6.67
5.75
7.40
Strzały niecelne / mecz
6.33
7.00
5.80
Skuteczność strzałów
10.4%
7.2%
12.9%
Strzały na gola
9.63
13.80
7.73
Strzały celne na gola
3.75
4.60
3.36
Strzały Over 10.5
89% (8/9)
100% (4/4)
80% (4/5)
Strzały Over 11.5
78% (7/9)
75% (3/4)
80% (4/5)
Strzały Over 12.5
78% (7/9)
75% (3/4)
80% (4/5)
Strzały Over 13.5
67% (6/9)
75% (3/4)
60% (3/5)
Strzały Over 14.5
56% (5/9)
50% (2/4)
60% (3/5)
Strzały celne Over 3.5
78% (7/9)
50% (2/4)
100% (5/5)
Strzały celne Over 4.5
78% (7/9)
50% (2/4)
100% (5/5)
Strzały celne Over 5.5
56% (5/9)
50% (2/4)
60% (3/5)
Strzały celne Over 6.5
56% (5/9)
50% (2/4)
60% (3/5)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. HNK Hajduk Split notuje o 44% wyższy wynik niż HNK Rijeka pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemHNK RijekaHNK Hajduk Split
Match Offsides AVG
2.44
2.00
2.80
Match Offsides Over 0.5 %
100% (9/9)
100% (4/4)
100% (5/5)
Match Offsides Over 1.5 %
78% (7/9)
50% (2/4)
100% (5/5)
Match Offsides Over 2.5 %
56% (5/9)
50% (2/4)
60% (3/5)
Match Offsides Over 3.5 %
11% (1/9)
0% (0/4)
20% (1/5)
Team Offsides AVG
1.56
1.25
1.80
Team Offsides Over 0.5 %
89% (8/9)
75% (3/4)
100% (5/5)
Team Offsides Over 1.5 %
44% (4/9)
50% (2/4)
40% (2/5)
Team Offsides Over 2.5 %
11% (1/9)
0% (0/4)
20% (1/5)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. HNK Hajduk Split jest o 16% lepsza niż HNK Rijeka pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemHNK RijekaHNK Hajduk Split
xG (For)
1.47
1.35
1.57
xGA (Against)
0.85
0.84
0.86
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemHNK RijekaHNK Hajduk Split
Under 0.5
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Under 1.5
20% (8/40)
30% (6/20)
10% (2/20)
Under 2.5
53% (21/40)
70% (14/20)
35% (7/20)
Under 3.5
70% (28/40)
90% (18/20)
50% (10/20)
Under 4.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
HNL — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1NK Varazdin6411132.17
2NK Osijek5401122.40
3Dinamo Zagreb4310102.50
4HNK Hajduk Split5311102.00
5HNK Rijeka421171.75
6Istra 1961613261.00
8Rudes510430.60
10HNK Gorica501410.20