Football Stats
Herb Rudes
RudesŚr. pkt/mecz 1.50
Chorwacja / HNL19 września 2026 17:00
Herb NK Slaven Belupo
NK Slaven BelupoŚr. pkt/mecz 0.70

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Rudes

1W — Rudes3D6W — NK Slaven Belupo

Streaki - Rudes

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Rudes — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Rudes — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Rudes — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Rudes — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Rudes — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Rudes — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Rudes — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Rudes — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Rudes — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Rudes — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Rudes — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Rudes — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Rudes — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Rudes — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Rudes — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Rudes — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Rudes — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - NK Slaven Belupo

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • NK Slaven Belupo — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • NK Slaven Belupo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • NK Slaven Belupo — przegrywa na wyjeździe (9/10, 90%)
  • NK Slaven Belupo — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • NK Slaven Belupo — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • NK Slaven Belupo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • NK Slaven Belupo — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • NK Slaven Belupo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • NK Slaven Belupo — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • NK Slaven Belupo — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • NK Slaven Belupo — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • NK Slaven Belupo — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • NK Slaven Belupo — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • NK Slaven Belupo — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Rudes

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Rudes — powyżej 1.5 gola w meczu w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Rudes — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Rudes — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Rudes — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rudes — poniżej 4.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Rudes — powyżej 7.5 rożnych w 19 meczach z rzędu
  • 🔥 Rudes — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rudes — poniżej 4.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Rudes — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rudes — poniżej 5.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Rudes — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu

Serie - NK Slaven Belupo

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 NK Slaven Belupo — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Slaven Belupo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Slaven Belupo — więcej goli pada w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Slaven Belupo — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Slaven Belupo — powyżej 1.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Slaven Belupo — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Slaven Belupo — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Slaven Belupo — poniżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Slaven Belupo — poniżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Slaven Belupo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
12.04Herb RudesRudes13Herb NK Slaven BelupoNK Slaven Belupo
03.02Herb NK Slaven BelupoNK Slaven Belupo40Herb RudesRudes
20.10Herb RudesRudes00Herb NK Slaven BelupoNK Slaven Belupo
05.08Herb NK Slaven BelupoNK Slaven Belupo32Herb RudesRudes
20.05Herb RudesRudes01Herb NK Slaven BelupoNK Slaven Belupo
28.03Herb NK Slaven BelupoNK Slaven Belupo21Herb RudesRudes
10.12Herb RudesRudes11Herb NK Slaven BelupoNK Slaven Belupo
21.09Herb NK Slaven BelupoNK Slaven Belupo11Herb RudesRudes
10.05Herb RudesRudes20Herb NK Slaven BelupoNK Slaven Belupo
09.03Herb NK Slaven BelupoNK Slaven Belupo20Herb RudesRudes

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Rudes jest o 200% lepsza niż NK Slaven Belupo pod względem odsetku wygranych meczów.

RudesDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
4.10
3.00
3.55
Strzelone
1.90
1.60
1.75
Stracone
2.20
1.40
1.80
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
NK Slaven BelupoDomWyjazdOgółem
Win %
30%
0%
15%
Śr. goli/mecz
2.80
3.20
3.00
Strzelone
1.20
0.70
0.95
Stracone
1.60
2.50
2.05
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Posiadanie piłki
49%
44%
47%
Śr. strzały/mecz
13.44
10.50
12.06
Śr. faule/mecz
12.78
12.50
12.65

Ostatnie 10 meczów

Rudes jest o +171% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.90 gola/mecz
Rudes u siebie
0.70 gola/mecz
NK Slaven Belupo na wyjeździe

Progi bramkowe

RudesNK Slaven Belupo
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 3.5
60% (6/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Rudes notuje o 16% wyższy wynik niż NK Slaven Belupo pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemRudesNK Slaven Belupo
Match Corners AVG
9.32 (22/40)
10.40 (5/20)
9.00 (17/20)
Over 6.5 Corners
77% (17/22)
100% (5/5)
71% (12/17)
Over 7.5 Corners
73% (16/22)
100% (5/5)
65% (11/17)
Over 8.5 Corners
45% (10/22)
40% (2/5)
47% (8/17)
Over 9.5 Corners
36% (8/22)
40% (2/5)
35% (6/17)
Over 10.5 Corners
32% (7/22)
40% (2/5)
29% (5/17)
Over 11.5 Corners
23% (5/22)
40% (2/5)
18% (3/17)
Over 12.5 Corners
18% (4/22)
40% (2/5)
12% (2/17)
Over 13.5 Corners
14% (3/22)
20% (1/5)
12% (2/17)
Over 14.5 Corners
14% (3/22)
20% (1/5)
12% (2/17)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemRudesNK Slaven Belupo
Corners Earned Match
3.48
3.15
3.80
More Corners Than Opponent
20% (8/40)
5% (1/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
60% (24/40)
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 3.5 Corners Earned
48% (19/40)
40% (8/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
35% (14/40)
20% (4/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Corners Earned
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Corners Earned
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Corners Earned
139
63
76

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemRudesNK Slaven Belupo
Match Cards AVG
3.70 (40/40)
3.75 (20/20)
3.65 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Over 2.5 Cards
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Cards
48% (19/40)
40% (8/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Total Cards
148
75
73
Highest in a Match
11
11
9
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. NK Slaven Belupo jest o 14% lepsza niż Rudes pod względem strzałów na mecz.

OgółemRudesNK Slaven Belupo
Strzały / mecz
9.78
9.20
10.50
Strzały celne / mecz
3.56
3.20
4.00
Strzały niecelne / mecz
3.56
2.80
4.50
Skuteczność strzałów
10.2%
13.0%
7.1%
Strzały na gola
9.78
7.67
14.00
Strzały celne na gola
3.56
2.67
5.33
Strzały Over 10.5
33% (3/9)
20% (1/5)
50% (2/4)
Strzały Over 11.5
33% (3/9)
20% (1/5)
50% (2/4)
Strzały Over 12.5
22% (2/9)
20% (1/5)
25% (1/4)
Strzały Over 13.5
22% (2/9)
20% (1/5)
25% (1/4)
Strzały Over 14.5
11% (1/9)
0% (0/5)
25% (1/4)
Strzały celne Over 3.5
33% (3/9)
20% (1/5)
50% (2/4)
Strzały celne Over 4.5
33% (3/9)
20% (1/5)
50% (2/4)
Strzały celne Over 5.5
33% (3/9)
20% (1/5)
50% (2/4)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/9)
0% (0/5)
0% (0/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. NK Slaven Belupo notuje o 267% wyższy wynik niż Rudes pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemRudesNK Slaven Belupo
Match Offsides AVG
3.13
2.25
4.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (8/8)
100% (4/4)
100% (4/4)
Match Offsides Over 1.5 %
75% (6/8)
50% (2/4)
100% (4/4)
Match Offsides Over 2.5 %
63% (5/8)
50% (2/4)
75% (3/4)
Match Offsides Over 3.5 %
38% (3/8)
25% (1/4)
50% (2/4)
Team Offsides AVG
1.75
0.75
2.75
Team Offsides Over 0.5 %
75% (6/8)
50% (2/4)
100% (4/4)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (4/8)
25% (1/4)
75% (3/4)
Team Offsides Over 2.5 %
13% (1/8)
0% (0/4)
25% (1/4)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. NK Slaven Belupo jest o 23% lepsza niż Rudes pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemRudesNK Slaven Belupo
xG (For)
0.73
0.66
0.81
xGA (Against)
2.18
2.28
2.06
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemRudesNK Slaven Belupo
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 2.5
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Under 3.5
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Under 4.5
78% (31/40)
70% (14/20)
85% (17/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
HNL — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1NK Varazdin6411132.17
2NK Osijek5401122.40
3Dinamo Zagreb4310102.50
4HNK Hajduk Split5311102.00
5HNK Rijeka421171.75
6Istra 1961613261.00
8Rudes510430.60
10HNK Gorica501410.20