Football Stats
Herb Sesvete
Flaga ChorwacjaSesvete
8. miejsce w tabeli First NL

2026/27 Sesvete — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz4
Gs2
RB+2
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze0
W0
R0
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze2
W1
R0
P1
Gz4
Gs2
RB+2
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sesvete — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Sesvete — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Sesvete — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Sesvete — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sesvete — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sesvete — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Sesvete — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Sesvete — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Sesvete — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sesvete — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sesvete — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sesvete — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sesvete — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sesvete — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Sesvete — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sesvete — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Sesvete — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sesvete — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Herb SesveteSesvete12Dugopolje
21.08Herb SesveteSesvete30Karlovac 1919
29.05Rudes31Herb SesveteSesvete
22.05Herb SesveteSesvete21Bsk Bijelo Brdo
16.05Herb SesveteSesvete12Dugopolje
09.05HNK Cibalia20Herb SesveteSesvete
01.05Herb SesveteSesvete30Karlovac 1919
25.04Dubrava Zagreb13Herb SesveteSesvete
18.04Herb SesveteSesvete11Croatia Zmijavci
11.04Hrvace42Herb SesveteSesvete

Sesvete — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 60% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
1.10
1.50
2.60
Strzelone
0.80
1.10
1.90
Stracone
0.30
0.40
0.70
BTTS %
10%
40%
25%
Czyste konto %
80%
60%
70%
Nie strzelił %
50%
20%
35%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
1.30
1.40
2.70
Strzelone
0.70
0.50
1.20
Stracone
0.60
0.90
1.50
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
50%
60%
55%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Under 2.5
45% (9/20)
30% (3/10)
60% (6/10)
Under 3.5
85% (17/20)
100% (10/10)
70% (7/10)
Under 4.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Sesvete

Wynik meczu

1-2
1 (50%)
3-0
1 (50%)

Wynik do przerwy

1-2
1 (50%)
0-0
1 (50%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Sesvete

Liczba goli w meczu

3
2 (100%)

Liczba goli do przerwy

3
1 (50%)
0
1 (50%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi First NL.

First NL — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Jadran LP211042.00
3Vukovar211042.00
4HNK Cibalia211042.00
5Dugopolje211042.00
7Bsk Bijelo Brdo211042.00
8Sesvete210131.50
9Orijent 1919210131.50
10Segesta Sisak210131.50
11Karlovac 1919210131.50
12Opatija201110.50
13Kustosija201110.50
14Dubrava Zagreb200200.00
16Hrvace200200.00