Football Stats
Herb Alianza Lima
Alianza LimaŚr. pkt/mecz 2.25
Peru / Liga 120 lipca 2026 02:00
Herb Sport Huancayo
Sport HuancayoŚr. pkt/mecz 0.95

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Alianza Lima

Streaki - Alianza Lima

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Alianza Lima — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Alianza Lima — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Alianza Lima — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Alianza Lima — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Alianza Lima — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Alianza Lima — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • Alianza Lima — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Alianza Lima — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Alianza Lima — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Alianza Lima — poniżej 6.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Alianza Lima — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Alianza Lima — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Alianza Lima — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Alianza Lima — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Alianza Lima — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Alianza Lima — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Alianza Lima — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)

Streaki - Sport Huancayo

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sport Huancayo — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sport Huancayo — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sport Huancayo — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sport Huancayo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sport Huancayo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sport Huancayo — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sport Huancayo — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sport Huancayo — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Sport Huancayo — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Sport Huancayo — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • Sport Huancayo — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Sport Huancayo — poniżej 6.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Sport Huancayo — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Sport Huancayo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Sport Huancayo — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Sport Huancayo — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Alianza Lima

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Alianza Lima — jest niepokonany w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Alianza Lima — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Alianza Lima — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Alianza Lima — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 21 meczach z rzędu
  • 🔥 Alianza Lima — powyżej 1.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Alianza Lima — poniżej 8.5 rożnych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Alianza Lima — poniżej 5.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Alianza Lima — poniżej 5.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Alianza Lima — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 12 meczach z rzędu

Serie - Sport Huancayo

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sport Huancayo — obie drużyny strzelają (BTTS) w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Huancayo — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Huancayo — powyżej 2.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Huancayo — nie wygrywa 1. połowę w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Huancayo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Huancayo — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Huancayo — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Huancayo — powyżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Huancayo — powyżej 6.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Huancayo — powyżej 2.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Huancayo — powyżej 2.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Huancayo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
20.07Herb Alianza LimaAlianza Lima21Herb Sport HuancayoSport Huancayo
30.01Herb Sport HuancayoSport Huancayo12Herb Alianza LimaAlianza Lima
20.10Herb Sport HuancayoSport Huancayo12Herb Alianza LimaAlianza Lima
15.06Herb Alianza LimaAlianza Lima00Herb Sport HuancayoSport Huancayo
23.10Herb Alianza LimaAlianza Lima21Herb Sport HuancayoSport Huancayo
11.05Herb Sport HuancayoSport Huancayo02Herb Alianza LimaAlianza Lima
17.08Herb Alianza LimaAlianza Lima10Herb Sport HuancayoSport Huancayo
19.03Herb Sport HuancayoSport Huancayo21Herb Alianza LimaAlianza Lima
21.08Herb Alianza LimaAlianza Lima10Herb Sport HuancayoSport Huancayo
05.06Herb Sport HuancayoSport Huancayo20Herb Alianza LimaAlianza Lima

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Alianza Lima jest o 160% lepsza niż Sport Huancayo pod względem odsetku wygranych meczów.

Alianza LimaDomWyjazdOgółem
Win %
80%
50%
65%
Śr. goli/mecz
3.50
1.40
2.45
Strzelone
2.80
0.90
1.85
Stracone
0.70
0.50
0.60
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
Posiadanie piłki
55%
50%
53%
Śr. strzały/mecz
17.60
9.80
13.70
Śr. faule/mecz
13.10
9.40
11.25
Sport HuancayoDomWyjazdOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
2.70
3.40
3.05
Strzelone
1.40
1.20
1.30
Stracone
1.30
2.20
1.75
BTTS %
80%
70%
75%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
54%
47%
50%
Śr. strzały/mecz
15.60
11.10
13.35
Śr. faule/mecz
9.40
10.00
9.70

Ostatnie 10 meczów

Alianza Lima jest o +133% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.80 gola/mecz
Alianza Lima u siebie
1.20 gola/mecz
Sport Huancayo na wyjeździe

Progi bramkowe

Alianza LimaSport Huancayo
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 3.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Sport Huancayo notuje o 23% wyższy wynik niż Alianza Lima pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemAlianza LimaSport Huancayo
Match Corners AVG
7.74 (38/40)
6.95 (19/20)
8.53 (19/20)
Over 6.5 Corners
61% (23/38)
42% (8/19)
79% (15/19)
Over 7.5 Corners
53% (20/38)
37% (7/19)
68% (13/19)
Over 8.5 Corners
34% (13/38)
32% (6/19)
37% (7/19)
Over 9.5 Corners
29% (11/38)
26% (5/19)
32% (6/19)
Over 10.5 Corners
18% (7/38)
16% (3/19)
21% (4/19)
Over 11.5 Corners
11% (4/38)
11% (2/19)
11% (2/19)
Over 12.5 Corners
5% (2/38)
5% (1/19)
5% (1/19)
Over 13.5 Corners
5% (2/38)
5% (1/19)
5% (1/19)
Over 14.5 Corners
5% (2/38)
5% (1/19)
5% (1/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAlianza LimaSport Huancayo
Corners Earned Match
4.15
4.05
4.25
More Corners Than Opponent
55% (22/40)
60% (12/20)
50% (10/20)
Over 2.5 Corners Earned
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
57% (23/40)
50% (10/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Corners Earned
166
81
85

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemAlianza LimaSport Huancayo
Match Cards AVG
4.85 (40/40)
4.95 (20/20)
4.75 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
60% (24/40)
65% (13/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Cards
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Cards
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Total Cards
194
99
95
Highest in a Match
8
8
7
Lowest in a Match
1
2
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAlianza LimaSport Huancayo
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
23% (9/40)
35% (7/20)
10% (2/20)
Under 2.5
40% (16/40)
60% (12/20)
20% (4/20)
Under 3.5
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Under 4.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Liga 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Alianza Lima171241402.35
3Cienciano171034331.94
4Universitario17854291.71
5FBC Melgar17845281.65
6Cusco17836271.59
8Alianza Atletico17566211.24
10ADT17557201.18
11Sport Boys17557201.18
12Sporting Cristal17548191.12
13UTC Cajamarca17467181.06
14UCV Moquegua17539181.06
15FC Cajamarca17458171.00
16Atletico Grau17449160.94
17Sport Huancayo17449160.94