Football Stats
Herb Sporting Cristal
Sporting CristalŚr. pkt/mecz 1.15
Peru / Liga 117 lipca 2026 22:15
Herb Deportivo Garcilaso
Deportivo GarcilasoŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

8 spotkań — z perspektywy Sporting Cristal

Streaki - Sporting Cristal

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sporting Cristal — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Sporting Cristal — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Sporting Cristal — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Sporting Cristal — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Sporting Cristal — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Sporting Cristal — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sporting Cristal — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sporting Cristal — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Sporting Cristal — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Sporting Cristal — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Sporting Cristal — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Sporting Cristal — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Sporting Cristal — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Sporting Cristal — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Sporting Cristal — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Sporting Cristal — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Sporting Cristal — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Deportivo Garcilaso

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Deportivo Garcilaso — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Deportivo Garcilaso — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Deportivo Garcilaso — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Deportivo Garcilaso — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Deportivo Garcilaso — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Deportivo Garcilaso — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Deportivo Garcilaso — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Deportivo Garcilaso — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Deportivo Garcilaso — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
  • Deportivo Garcilaso — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • Deportivo Garcilaso — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Deportivo Garcilaso — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Deportivo Garcilaso — jest niepokonany w 2. połowie (16/20, 80%)
  • Deportivo Garcilaso — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Deportivo Garcilaso — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Deportivo Garcilaso — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Deportivo Garcilaso — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Deportivo Garcilaso — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Deportivo Garcilaso — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)

Serie - Sporting Cristal

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sporting Cristal — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Cristal — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Cristal — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Cristal — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Cristal — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Cristal — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Cristal — powyżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Cristal — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Cristal — poniżej 12.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Cristal — powyżej 2.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu

Serie - Deportivo Garcilaso

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Deportivo Garcilaso — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Garcilaso — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Garcilaso — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Garcilaso — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Garcilaso — powyżej 1.5 spalonych w 21 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Garcilaso — poniżej 11.5 rożnych w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Garcilaso — powyżej 2.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Garcilaso — poniżej 5.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Garcilaso — powyżej 3.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Garcilaso — poniżej 5.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Garcilaso — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
17.07Herb Sporting CristalSporting Cristal10Herb Deportivo GarcilasoDeportivo Garcilaso
01.02Herb Deportivo GarcilasoDeportivo Garcilaso11Herb Sporting CristalSporting Cristal
19.10Herb Deportivo GarcilasoDeportivo Garcilaso01Herb Sporting CristalSporting Cristal
15.06Herb Sporting CristalSporting Cristal32Herb Deportivo GarcilasoDeportivo Garcilaso
17.09Herb Sporting CristalSporting Cristal10Herb Deportivo GarcilasoDeportivo Garcilaso
16.04Herb Deportivo GarcilasoDeportivo Garcilaso23Herb Sporting CristalSporting Cristal
13.08Herb Sporting CristalSporting Cristal30Herb Deportivo GarcilasoDeportivo Garcilaso
12.03Herb Deportivo GarcilasoDeportivo Garcilaso44Herb Sporting CristalSporting Cristal

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Deportivo Garcilaso jest o 33% lepsza niż Sporting Cristal pod względem odsetku wygranych meczów.

Sporting CristalDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
3.20
3.10
3.15
Strzelone
1.90
1.10
1.50
Stracone
1.30
2.00
1.65
BTTS %
80%
70%
75%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
Posiadanie piłki
61%
55%
58%
Śr. strzały/mecz
16.80
12.70
14.75
Śr. faule/mecz
9.60
9.90
9.75
Deportivo GarcilasoDomWyjazdOgółem
Win %
70%
10%
40%
Śr. goli/mecz
2.70
1.90
2.30
Strzelone
1.80
0.60
1.20
Stracone
0.90
1.30
1.10
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
0%
50%
25%
Posiadanie piłki
49%
43%
46%
Śr. strzały/mecz
12.30
9.50
10.90
Śr. faule/mecz
13.20
10.00
11.60

Ostatnie 10 meczów

Sporting Cristal jest o +217% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.90 gola/mecz
Sporting Cristal u siebie
0.60 gola/mecz
Deportivo Garcilaso na wyjeździe

Progi bramkowe

Sporting CristalDeportivo Garcilaso
Over 0.5
100% (10/10)
70% (7/10)
Over 1.5
90% (9/10)
40% (4/10)
Over 2.5
80% (8/10)
30% (3/10)
Over 3.5
40% (4/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
40% (8/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Sporting Cristal notuje o 31% wyższy wynik niż Deportivo Garcilaso pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemSporting CristalDeportivo Garcilaso
Match Corners AVG
8.55 (40/40)
9.70 (20/20)
7.40 (20/20)
Over 6.5 Corners
75% (30/40)
85% (17/20)
65% (13/20)
Over 7.5 Corners
68% (27/40)
80% (16/20)
55% (11/20)
Over 8.5 Corners
63% (25/40)
70% (14/20)
55% (11/20)
Over 9.5 Corners
45% (18/40)
60% (12/20)
30% (6/20)
Over 10.5 Corners
25% (10/40)
40% (8/20)
10% (2/20)
Over 11.5 Corners
13% (5/40)
25% (5/20)
0% (0/20)
Over 12.5 Corners
10% (4/40)
20% (4/20)
0% (0/20)
Over 13.5 Corners
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Over 14.5 Corners
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemSporting CristalDeportivo Garcilaso
Corners Earned Match
4.47
5.80
3.15
More Corners Than Opponent
50% (20/40)
65% (13/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
70% (28/40)
80% (16/20)
60% (12/20)
Over 3.5 Corners Earned
55% (22/40)
70% (14/20)
40% (8/20)
Over 4.5 Corners Earned
48% (19/40)
65% (13/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (14/40)
50% (10/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Corners Earned
33% (13/40)
50% (10/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
35% (7/20)
0% (0/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
20% (4/20)
0% (0/20)
Corners Earned
179
116
63

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemSporting CristalDeportivo Garcilaso
Match Cards AVG
5.50 (40/40)
5.65 (20/20)
5.35 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Cards
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Cards
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Total Cards
220
113
107
Highest in a Match
17
10
17
Lowest in a Match
1
2
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSporting CristalDeportivo Garcilaso
Under 0.5
8% (3/40)
0% (0/20)
15% (3/20)
Under 1.5
28% (11/40)
10% (2/20)
45% (9/20)
Under 2.5
50% (20/40)
35% (7/20)
65% (13/20)
Under 3.5
68% (27/40)
60% (12/20)
75% (15/20)
Under 4.5
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Liga 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Alianza Lima171241402.35
3Cienciano171034331.94
4Universitario17854291.71
5FBC Melgar17845281.65
6Cusco17836271.59
8Alianza Atletico17566211.24
10ADT17557201.18
11Sport Boys17557201.18
12Sporting Cristal17548191.12
13UTC Cajamarca17467181.06
14UCV Moquegua17539181.06
15FC Cajamarca17458171.00
16Atletico Grau17449160.94
17Sport Huancayo17449160.94