Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Alianza Lima
Streaki - Alianza Lima
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Alianza Lima — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- Alianza Lima — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Alianza Lima — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Alianza Lima — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Alianza Lima — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Alianza Lima — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
- Alianza Lima — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Alianza Lima — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Alianza Lima — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Alianza Lima — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- Alianza Lima — poniżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
- Alianza Lima — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Alianza Lima — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Alianza Lima — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Alianza Lima — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Alianza Lima — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Alianza Lima — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Alianza Atletico
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Alianza Atletico — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Alianza Atletico — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Alianza Atletico — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Alianza Atletico — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Alianza Atletico — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Alianza Atletico — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
- Alianza Atletico — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- Alianza Atletico — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Alianza Atletico — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
- Alianza Atletico — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Alianza Atletico — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
- Alianza Atletico — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
- Alianza Atletico — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Alianza Atletico — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Alianza Atletico — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Alianza Atletico — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Alianza Atletico — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Alianza Lima
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Alianza Lima — jest niepokonany w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Alianza Lima — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Alianza Lima — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Alianza Lima — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Alianza Lima — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Alianza Lima — jest niepokonany w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Alianza Lima — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Alianza Lima — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 23 meczach z rzędu
Serie - Alianza Atletico
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Alianza Atletico — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Alianza Atletico — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Alianza Atletico — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Alianza Atletico — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Alianza Atletico — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Alianza Atletico — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Alianza Atletico — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 79 meczach z rzędu
- 🔥 Alianza Atletico — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Alianza Atletico — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Alianza Atletico — poniżej 11.5 rożnych w 20 meczach z rzędu
- 🔥 Alianza Atletico — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Alianza Atletico — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Alianza Atletico — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 12 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Alianza Lima jest o 86% lepsza niż Alianza Atletico pod względem odsetku wygranych meczów.
| Alianza Lima | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 50% | 65% |
Śr. goli/mecz | 3.50 | 1.60 | 2.55 |
Strzelone | 2.70 | 1.00 | 1.85 |
Stracone | 0.80 | 0.60 | 0.70 |
BTTS % | 60% | 40% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 50% | 45% |
Nie strzelił % | 0% | 20% | 10% |
Posiadanie piłki | 57% | 50% | 54% |
Śr. strzały/mecz | 18.80 | 9.90 | 14.35 |
Śr. faule/mecz | 13.30 | 9.10 | 11.20 |
| Alianza Atletico | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 2.70 | 2.50 |
Strzelone | 1.60 | 1.00 | 1.30 |
Stracone | 0.70 | 1.70 | 1.20 |
BTTS % | 50% | 70% | 60% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
Posiadanie piłki | 51% | 43% | 47% |
Śr. strzały/mecz | 13.50 | 13.60 | 13.55 |
Śr. faule/mecz | 12.40 | 9.00 | 10.70 |
Ostatnie 10 meczów
- 26.07.2026Dvs Comerciantes Unidos2-2
- 20.07.2026Wvs Sport Huancayo2-1
- 31.05.2026Dvs FC Cajamarca1-1
- 24.05.2026Wvs Club Deportivo Los Chankas3-0
- 16.05.2026Wvs Cienciano1-0
- 10.05.2026Dvs Sporting Cristal1-1
- 03.05.2026Wvs UCV Moquegua2-1
- 26.04.2026Wvs Atletico Grau1-0
- 19.04.2026Wvs Cusco8-0
- 14.04.2026Wvs ADT1-0
- 24.07.2026Wvs Club Deportivo Los Chankas3-1
- 18.07.2026Lvs Cusco1-4
- 31.05.2026Lvs FBC Melgar1-3
- 24.05.2026Dvs FC Cajamarca1-1
- 16.05.2026Wvs Juan Pablo II College2-0
- 11.05.2026Lvs Deportivo Garcilaso1-2
- 03.05.2026Wvs Sport Huancayo4-1
- 26.04.2026Wvs Universitario2-1
- 22.04.2026Lvs Comerciantes Unidos0-1
- 19.04.2026Lvs Sport Boys0-1
Progi bramkowe
| Alianza Lima | Alianza Atletico | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
| Alianza Lima | Alianza Atletico | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
| Alianza Lima | Alianza Atletico | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Alianza Atletico notuje o 11% wyższy wynik niż Alianza Lima pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Alianza Lima | Alianza Atletico | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 7.18 (39/40) | 6.79 (19/20) | 7.55 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 49% (19/39) | 37% (7/19) | 60% (12/20) |
Over 7.5 Corners | 44% (17/39) | 32% (6/19) | 55% (11/20) |
Over 8.5 Corners | 31% (12/39) | 26% (5/19) | 35% (7/20) |
Over 9.5 Corners | 28% (11/39) | 26% (5/19) | 30% (6/20) |
Over 10.5 Corners | 15% (6/39) | 21% (4/19) | 10% (2/20) |
Over 11.5 Corners | 10% (4/39) | 16% (3/19) | 5% (1/20) |
Over 12.5 Corners | 8% (3/39) | 11% (2/19) | 5% (1/20) |
Over 13.5 Corners | 3% (1/39) | 5% (1/19) | 0% (0/20) |
Over 14.5 Corners | 3% (1/39) | 5% (1/19) | 0% (0/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Alianza Lima | Alianza Atletico | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.90 | 4.30 | 3.50 |
More Corners Than Opponent | 48% (19/40) | 60% (12/20) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 65% (26/40) | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 45% (18/40) | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 35% (14/40) | 40% (8/20) | 30% (6/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 20% (8/40) | 25% (5/20) | 15% (3/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 18% (7/40) | 25% (5/20) | 10% (2/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 10% (4/40) | 15% (3/20) | 5% (1/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Corners Earned | 156 | 86 | 70 |
| Ogółem | Alianza Lima | Alianza Atletico | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 3.35 | 2.65 | 4.05 |
More Corners Than Opponent | 48% (19/40) | 60% (12/20) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Against | 57% (23/40) | 35% (7/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Against | 40% (16/40) | 25% (5/20) | 55% (11/20) |
Over 4.5 Corners Against | 30% (12/40) | 15% (3/20) | 45% (9/20) |
Over 5.5 Corners Against | 18% (7/40) | 10% (2/20) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Corners Against | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Corners Against | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Over 8.5 Corners Against | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Corners Against | 134 | 53 | 81 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Alianza Lima | Alianza Atletico | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.85 (40/40) | 4.95 (20/20) | 4.75 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Cards | 75% (30/40) | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
Over 4.5 Cards | 48% (19/40) | 65% (13/20) | 30% (6/20) |
Over 5.5 Cards | 35% (14/40) | 40% (8/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Cards | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Cards | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Total Cards | 194 | 99 | 95 |
Highest in a Match | 12 | 8 | 12 |
Lowest in a Match | 2 | 2 | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Alianza Lima | Alianza Atletico | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 33% (13/40) | 35% (7/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 53% (21/40) | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |

