Football Stats
Herb Atletico Grau
Atletico GrauŚr. pkt/mecz 0.95
Peru / Liga 11 sierpnia 2026 22:30
Herb Sport Boys
Sport BoysŚr. pkt/mecz 1.15

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Atletico Grau

2W — Atletico Grau5D3W — Sport Boys

Streaki - Atletico Grau

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Atletico Grau — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Atletico Grau — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Atletico Grau — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Atletico Grau — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Atletico Grau — poniżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Atletico Grau — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Atletico Grau — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • Atletico Grau — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Atletico Grau — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Atletico Grau — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Atletico Grau — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Atletico Grau — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Atletico Grau — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Sport Boys

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sport Boys — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Sport Boys — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sport Boys — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sport Boys — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sport Boys — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sport Boys — powyżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Sport Boys — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Sport Boys — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Sport Boys — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Sport Boys — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • Sport Boys — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Sport Boys — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Sport Boys — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Sport Boys — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Sport Boys — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Atletico Grau

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Atletico Grau — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Grau — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Grau — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Grau — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Grau — powyżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Grau — poniżej 12.5 rożnych w 50 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Grau — poniżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Grau — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Grau — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu

Serie - Sport Boys

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sport Boys — poniżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Boys — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Boys — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Boys — nie wygrywa 1. połowę w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Boys — remisuje 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Boys — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Boys — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Boys — powyżej 7.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Boys — poniżej 11.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Boys — poniżej 6.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Boys — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.08Herb Atletico GrauAtletico Grau01Herb Sport BoysSport Boys
14.02Herb Sport BoysSport Boys10Herb Atletico GrauAtletico Grau
23.09Herb Sport BoysSport Boys11Herb Atletico GrauAtletico Grau
27.04Herb Atletico GrauAtletico Grau33Herb Sport BoysSport Boys
14.09Herb Sport BoysSport Boys00Herb Atletico GrauAtletico Grau
05.04Herb Atletico GrauAtletico Grau00Herb Sport BoysSport Boys
21.08Herb Sport BoysSport Boys11Herb Atletico GrauAtletico Grau
02.04Herb Atletico GrauAtletico Grau30Herb Sport BoysSport Boys
29.09Herb Atletico GrauAtletico Grau30Herb Sport BoysSport Boys
07.05Herb Sport BoysSport Boys21Herb Atletico GrauAtletico Grau

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sport Boys jest o 20% lepsza niż Atletico Grau pod względem odsetku wygranych meczów.

Atletico GrauDomWyjazdOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
2.10
1.80
1.95
Strzelone
1.20
0.40
0.80
Stracone
0.90
1.40
1.15
BTTS %
50%
20%
35%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
30%
70%
50%
Posiadanie piłki
50%
44%
47%
Śr. strzały/mecz
13.50
9.20
11.35
Śr. faule/mecz
14.30
13.00
13.65
Sport BoysDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
1.60
2.40
2.00
Strzelone
1.10
0.60
0.85
Stracone
0.50
1.80
1.15
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
70%
20%
45%
Nie strzelił %
20%
60%
40%
Posiadanie piłki
56%
45%
50%
Śr. strzały/mecz
15.30
11.30
13.30
Śr. faule/mecz
14.30
10.50
12.40

Ostatnie 10 meczów

Atletico Grau jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Atletico Grau u siebie
0.60 gola/mecz
Sport Boys na wyjeździe

Progi bramkowe

Atletico GrauSport Boys
Over 0.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 1.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 2.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 3.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
60% (6/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemAtletico GrauSport Boys
Match Corners AVG
8.30 (40/40)
8.20 (20/20)
8.40 (20/20)
Over 6.5 Corners
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Over 7.5 Corners
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Over 8.5 Corners
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Over 9.5 Corners
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 10.5 Corners
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 11.5 Corners
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Over 12.5 Corners
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Over 13.5 Corners
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Over 14.5 Corners
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAtletico GrauSport Boys
Corners Earned Match
4.35
4.00
4.70
More Corners Than Opponent
53% (21/40)
45% (9/20)
60% (12/20)
Over 2.5 Corners Earned
68% (27/40)
60% (12/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
57% (23/40)
50% (10/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Corners Earned
174
80
94

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Sport Boys notuje o 22% wyższy wynik niż Atletico Grau pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemAtletico GrauSport Boys
Match Cards AVG
4.83 (40/40)
4.35 (20/20)
5.30 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
75% (30/40)
65% (13/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Cards
53% (21/40)
45% (9/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Cards
28% (11/40)
20% (4/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Total Cards
193
87
106
Highest in a Match
10
8
10
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAtletico GrauSport Boys
Under 0.5
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Under 1.5
50% (20/40)
50% (10/20)
50% (10/20)
Under 2.5
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Under 3.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Under 4.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Liga 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Alianza Lima171241402.35
3Cienciano171034331.94
4Universitario17854291.71
5FBC Melgar17845281.65
6Cusco17836271.59
8Alianza Atletico17566211.24
10ADT17557201.18
11Sport Boys17557201.18
12Sporting Cristal17548191.12
13UTC Cajamarca17467181.06
14UCV Moquegua17539181.06
15FC Cajamarca17458171.00
16Atletico Grau17449160.94
17Sport Huancayo17449160.94