Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy FC Cajamarca
Streaki - FC Cajamarca
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FC Cajamarca — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- FC Cajamarca — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- FC Cajamarca — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- FC Cajamarca — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- FC Cajamarca — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- FC Cajamarca — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- FC Cajamarca — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- FC Cajamarca — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (20/20, 100%)
- FC Cajamarca — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- FC Cajamarca — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- FC Cajamarca — poniżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
- FC Cajamarca — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- FC Cajamarca — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
- FC Cajamarca — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- FC Cajamarca — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Atletico Grau
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Atletico Grau — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Atletico Grau — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Atletico Grau — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
- Atletico Grau — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Atletico Grau — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
- Atletico Grau — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Atletico Grau — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Atletico Grau — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
- Atletico Grau — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
- Atletico Grau — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Atletico Grau — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Atletico Grau — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Atletico Grau — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Atletico Grau — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Serie - FC Cajamarca
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FC Cajamarca — powyżej 1.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
- 🔥 FC Cajamarca — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Cajamarca — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 FC Cajamarca — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FC Cajamarca — powyżej 1.5 spalonych w 17 meczach z rzędu
- 🔥 FC Cajamarca — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 21 meczach z rzędu
Serie - Atletico Grau
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Atletico Grau — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Atletico Grau — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Atletico Grau — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Atletico Grau — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Atletico Grau — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Atletico Grau — powyżej 2.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Atletico Grau — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Atletico Grau — poniżej 12.5 rożnych w 53 meczach z rzędu
- 🔥 Atletico Grau — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Atletico Grau — poniżej 6.5 kartek w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Atletico Grau — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Atletico Grau — poniżej 6.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Atletico Grau — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 11 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Atletico Grau jest o 20% lepsza niż FC Cajamarca pod względem odsetku wygranych meczów.
| FC Cajamarca | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 3.80 | 2.70 | 3.25 |
Strzelone | 1.90 | 1.00 | 1.45 |
Stracone | 1.90 | 1.70 | 1.80 |
BTTS % | 80% | 60% | 70% |
Czyste konto % | 0% | 0% | 0% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
Posiadanie piłki | 48% | 42% | 45% |
Śr. strzały/mecz | 10.20 | 9.56 | 9.89 |
Śr. faule/mecz | 13.50 | 11.44 | 12.53 |
| Atletico Grau | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 10% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 1.60 | 1.80 |
Strzelone | 1.20 | 0.40 | 0.80 |
Stracone | 0.80 | 1.20 | 1.00 |
BTTS % | 40% | 20% | 30% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 30% | 70% | 50% |
Posiadanie piłki | 48% | 42% | 45% |
Śr. strzały/mecz | 14.00 | 9.40 | 11.70 |
Śr. faule/mecz | 14.80 | 13.90 | 14.35 |
Ostatnie 10 meczów
- 16.08.2026Lvs Universitario2-3
- 09.08.2026Wvs FBC Melgar4-2
- 01.08.2026Lvs Sport Huancayo0-2
- 27.07.2026Lvs Deportivo Garcilaso1-2
- 17.07.2026Dvs Juan Pablo II College2-2
- 26.06.2026Lvs UTC Cajamarca1-3
- 31.05.2026Dvs Alianza Lima1-1
- 24.05.2026Dvs Alianza Atletico1-1
- 15.05.2026Wvs Sporting Cristal3-1
- 08.05.2026Wvs UTC Cajamarca2-1
- 14.08.2026Wvs Comerciantes Unidos1-0
- 08.08.2026Dvs Juan Pablo II College0-0
- 01.08.2026Lvs Sport Boys0-1
- 25.07.2026Lvs Sport Huancayo0-2
- 18.07.2026Wvs UTC Cajamarca3-1
- 29.05.2026Wvs UCV Moquegua1-0
- 23.05.2026Lvs Cusco0-1
- 16.05.2026Wvs Universitario1-0
- 09.05.2026Lvs Cienciano1-2
- 02.05.2026Lvs ADT0-1
Progi bramkowe
| FC Cajamarca | Atletico Grau | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 70% (7/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
| FC Cajamarca | Atletico Grau | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 40% (4/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
| FC Cajamarca | Atletico Grau | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Atletico Grau notuje o 18% wyższy wynik niż FC Cajamarca pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | FC Cajamarca | Atletico Grau | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 7.97 (39/40) | 7.32 (19/20) | 8.60 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 67% (26/39) | 58% (11/19) | 75% (15/20) |
Over 7.5 Corners | 59% (23/39) | 47% (9/19) | 70% (14/20) |
Over 8.5 Corners | 44% (17/39) | 37% (7/19) | 50% (10/20) |
Over 9.5 Corners | 31% (12/39) | 21% (4/19) | 40% (8/20) |
Over 10.5 Corners | 21% (8/39) | 16% (3/19) | 25% (5/20) |
Over 11.5 Corners | 15% (6/39) | 11% (2/19) | 20% (4/20) |
Over 12.5 Corners | 3% (1/39) | 5% (1/19) | 0% (0/20) |
Over 13.5 Corners | 3% (1/39) | 5% (1/19) | 0% (0/20) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/39) | 0% (0/19) | 0% (0/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | FC Cajamarca | Atletico Grau | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.38 | 2.65 | 4.10 |
More Corners Than Opponent | 33% (13/40) | 20% (4/20) | 45% (9/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 55% (22/40) | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 38% (15/40) | 25% (5/20) | 50% (10/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 33% (13/40) | 20% (4/20) | 45% (9/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 23% (9/40) | 10% (2/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 15% (6/40) | 0% (0/20) | 30% (6/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Corners Earned | 135 | 53 | 82 |
| Ogółem | FC Cajamarca | Atletico Grau | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.67 | 4.85 | 4.50 |
More Corners Than Opponent | 33% (13/40) | 20% (4/20) | 45% (9/20) |
Over 2.5 Corners Against | 80% (32/40) | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Against | 70% (28/40) | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Corners Against | 53% (21/40) | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
Over 5.5 Corners Against | 30% (12/40) | 30% (6/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Corners Against | 23% (9/40) | 20% (4/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Against | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Against | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Corners Against | 187 | 97 | 90 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. FC Cajamarca notuje o 19% wyższy wynik niż Atletico Grau pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | FC Cajamarca | Atletico Grau | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.89 (38/38) | 5.33 (18/18) | 4.50 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (38/38) | 100% (18/18) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 95% (36/38) | 94% (17/18) | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 87% (33/38) | 89% (16/18) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Cards | 71% (27/38) | 72% (13/18) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Cards | 53% (20/38) | 56% (10/18) | 50% (10/20) |
Over 5.5 Cards | 34% (13/38) | 44% (8/18) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Cards | 24% (9/38) | 28% (5/18) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Cards | 16% (6/38) | 28% (5/18) | 5% (1/20) |
Total Cards | 186 | 96 | 90 |
Highest in a Match | 10 | 10 | 8 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | FC Cajamarca | Atletico Grau | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 0% (0/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 40% (16/40) | 20% (4/20) | 60% (12/20) |
Under 2.5 | 53% (21/40) | 35% (7/20) | 70% (14/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 80% (16/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |

