Football Stats
Herb Sport Huancayo
Sport HuancayoŚr. pkt/mecz 1.10
Peru / Liga 122 sierpnia 2026 18:00
Herb UCV Moquegua
UCV MoqueguaŚr. pkt/mecz 1.10

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Sport Huancayo

Streaki - Sport Huancayo

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sport Huancayo — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Sport Huancayo — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Sport Huancayo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Sport Huancayo — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Sport Huancayo — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Sport Huancayo — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Sport Huancayo — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Sport Huancayo — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Sport Huancayo — powyżej 2.5 kartek łącznie (10/10, 100%)
  • Sport Huancayo — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Sport Huancayo — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Sport Huancayo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Sport Huancayo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Sport Huancayo — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Sport Huancayo — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Sport Huancayo — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Sport Huancayo — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Sport Huancayo — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - UCV Moquegua

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • UCV Moquegua — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • UCV Moquegua — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • UCV Moquegua — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
  • UCV Moquegua — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • UCV Moquegua — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • UCV Moquegua — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (20/20, 100%)
  • UCV Moquegua — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
  • UCV Moquegua — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • UCV Moquegua — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • UCV Moquegua — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • UCV Moquegua — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • UCV Moquegua — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • UCV Moquegua — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • UCV Moquegua — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • UCV Moquegua — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Sport Huancayo

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sport Huancayo — powyżej 1.5 gola w meczu w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Huancayo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Huancayo — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Huancayo — powyżej 1.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Huancayo — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Huancayo — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Huancayo — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Serie - UCV Moquegua

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 UCV Moquegua — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 UCV Moquegua — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 21 meczach z rzędu
  • 🔥 UCV Moquegua — powyżej 2.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 UCV Moquegua — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 UCV Moquegua — powyżej 7.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 UCV Moquegua — poniżej 11.5 rożnych w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 UCV Moquegua — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 22 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.08Herb Sport HuancayoSport Huancayo02Herb UCV MoqueguaUCV Moquegua
07.03Herb UCV MoqueguaUCV Moquegua21Herb Sport HuancayoSport Huancayo

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sport Huancayo jest o 20% lepsza niż UCV Moquegua pod względem odsetku wygranych meczów.

Sport HuancayoDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
2.50
3.60
3.05
Strzelone
1.50
1.10
1.30
Stracone
1.00
2.50
1.75
BTTS %
70%
80%
75%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
57%
44%
50%
Śr. strzały/mecz
16.20
11.40
13.80
Śr. faule/mecz
9.80
12.20
11.00
UCV MoqueguaDomWyjazdOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
2.30
2.00
2.15
Strzelone
1.40
0.40
0.90
Stracone
0.90
1.60
1.25
BTTS %
60%
30%
45%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
20%
70%
45%
Posiadanie piłki
42%
36%
39%
Śr. strzały/mecz
10.80
10.00
10.40
Śr. faule/mecz
13.40
11.60
12.50

Ostatnie 10 meczów

Sport Huancayo jest o +275% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Sport Huancayo u siebie
0.40 gola/mecz
UCV Moquegua na wyjeździe

Progi bramkowe

Sport HuancayoUCV Moquegua
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 2.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 3.5
10% (1/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
70% (7/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Sport Huancayo notuje o 20% wyższy wynik niż UCV Moquegua pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemSport HuancayoUCV Moquegua
Match Corners AVG
8.67 (39/40)
9.47 (19/20)
7.90 (20/20)
Over 6.5 Corners
82% (32/39)
84% (16/19)
80% (16/20)
Over 7.5 Corners
72% (28/39)
74% (14/19)
70% (14/20)
Over 8.5 Corners
41% (16/39)
53% (10/19)
30% (6/20)
Over 9.5 Corners
36% (14/39)
47% (9/19)
25% (5/20)
Over 10.5 Corners
28% (11/39)
42% (8/19)
15% (3/20)
Over 11.5 Corners
18% (7/39)
32% (6/19)
5% (1/20)
Over 12.5 Corners
13% (5/39)
21% (4/19)
5% (1/20)
Over 13.5 Corners
5% (2/39)
11% (2/19)
0% (0/20)
Over 14.5 Corners
5% (2/39)
11% (2/19)
0% (0/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemSport HuancayoUCV Moquegua
Corners Earned Match
4.10
4.90
3.30
More Corners Than Opponent
45% (18/40)
55% (11/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
57% (23/40)
75% (15/20)
40% (8/20)
Over 4.5 Corners Earned
35% (14/40)
45% (9/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Corners Earned
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Corners Earned
13% (5/40)
25% (5/20)
0% (0/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (4/40)
20% (4/20)
0% (0/20)
Over 8.5 Corners Earned
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Corners Earned
164
98
66

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemSport HuancayoUCV Moquegua
Match Cards AVG
4.85 (40/40)
4.95 (20/20)
4.75 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
88% (35/40)
95% (19/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Cards
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Total Cards
194
99
95
Highest in a Match
9
8
9
Lowest in a Match
1
1
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSport HuancayoUCV Moquegua
Under 0.5
10% (4/40)
0% (0/20)
20% (4/20)
Under 1.5
20% (8/40)
5% (1/20)
35% (7/20)
Under 2.5
38% (15/40)
30% (6/20)
45% (9/20)
Under 3.5
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Under 4.5
93% (37/40)
85% (17/20)
100% (20/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Liga 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Alianza Lima171241402.35
3Cienciano171034331.94
4Universitario17854291.71
5FBC Melgar17845281.65
6Cusco17836271.59
8Alianza Atletico17566211.24
10ADT17557201.18
11Sport Boys17557201.18
12Sporting Cristal17548191.12
13UTC Cajamarca17467181.06
14UCV Moquegua17539181.06
15FC Cajamarca17458171.00
16Atletico Grau17449160.94
17Sport Huancayo17449160.94