Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
8 spotkań — z perspektywy Alianza Lima
Streaki - Alianza Lima
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Alianza Lima — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- Alianza Lima — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Alianza Lima — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Alianza Lima — wygrywa u siebie (9/10, 90%)
- Alianza Lima — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Alianza Lima — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Alianza Lima — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Alianza Lima — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- Alianza Lima — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Alianza Lima — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Alianza Lima — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Alianza Lima — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Alianza Lima — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Alianza Lima — poniżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
- Alianza Lima — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Alianza Lima — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
Streaki - Deportivo Garcilaso
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Deportivo Garcilaso — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Deportivo Garcilaso — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Deportivo Garcilaso — poniżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Deportivo Garcilaso — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Deportivo Garcilaso — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Deportivo Garcilaso — remisuje 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Deportivo Garcilaso — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Deportivo Garcilaso — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Deportivo Garcilaso — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
- Deportivo Garcilaso — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Deportivo Garcilaso — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Deportivo Garcilaso — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Deportivo Garcilaso — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Deportivo Garcilaso — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
- Deportivo Garcilaso — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Deportivo Garcilaso — jest niepokonany (14/20, 70%)
- Deportivo Garcilaso — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
- Deportivo Garcilaso — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Deportivo Garcilaso — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Alianza Lima
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Alianza Lima — jest niepokonany w 14 meczach z rzędu
- 🔥 Alianza Lima — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Alianza Lima — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Alianza Lima — jest niepokonany w 2. połowie w 14 meczach z rzędu
- 🔥 Alianza Lima — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Alianza Lima — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Alianza Lima — poniżej 4.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Alianza Lima — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Alianza Lima — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Alianza Lima — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Alianza Lima — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Alianza Lima — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Alianza Lima — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Serie - Deportivo Garcilaso
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Deportivo Garcilaso — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Garcilaso — jest niepokonany w 1. połowie w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Garcilaso — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Garcilaso — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Garcilaso — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Garcilaso — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Garcilaso — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Garcilaso — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Garcilaso — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Garcilaso — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Alianza Lima jest o 30% lepsza niż Deportivo Garcilaso pod względem odsetku wygranych meczów.
| Alianza Lima | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 90% | 40% | 65% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 1.70 | 2.40 |
Strzelone | 2.60 | 1.00 | 1.80 |
Stracone | 0.50 | 0.70 | 0.60 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 50% | 40% | 45% |
Nie strzelił % | 0% | 10% | 5% |
Posiadanie piłki | 60% | 50% | 55% |
Śr. strzały/mecz | 18.67 | 11.40 | 14.84 |
Śr. faule/mecz | 12.22 | 9.90 | 11.00 |
| Deportivo Garcilaso | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 20% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 1.30 | 2.30 |
Strzelone | 2.30 | 0.40 | 1.35 |
Stracone | 1.00 | 0.90 | 0.95 |
BTTS % | 70% | 20% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 50% | 40% |
Nie strzelił % | 0% | 60% | 30% |
Posiadanie piłki | 48% | 42% | 45% |
Śr. strzały/mecz | 12.22 | 9.90 | 11.00 |
Śr. faule/mecz | 13.22 | 11.50 | 12.32 |
Ostatnie 10 meczów
- 23.08.2026Dvs FBC Melgar1-1
- 16.08.2026Wvs UTC Cajamarca1-0
- 09.08.2026Dvs Sport Boys1-1
- 02.08.2026Wvs Alianza Atletico3-1
- 26.07.2026Dvs Comerciantes Unidos2-2
- 20.07.2026Wvs Sport Huancayo2-1
- 31.05.2026Dvs FC Cajamarca1-1
- 24.05.2026Wvs Club Deportivo Los Chankas3-0
- 16.05.2026Wvs Cienciano1-0
- 10.05.2026Dvs Sporting Cristal1-1
- 23.08.2026Wvs Cusco4-1
- 16.08.2026Dvs Cienciano0-0
- 09.08.2026Wvs UCV Moquegua2-0
- 02.08.2026Wvs ADT1-0
- 27.07.2026Wvs FC Cajamarca2-1
- 17.07.2026Lvs Sporting Cristal0-1
- 30.05.2026Wvs Juan Pablo II College4-1
- 25.05.2026Dvs Comerciantes Unidos0-0
- 17.05.2026Wvs UTC Cajamarca2-0
- 11.05.2026Wvs Alianza Atletico2-1
Progi bramkowe
| Alianza Lima | Deportivo Garcilaso | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
| Alianza Lima | Deportivo Garcilaso | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 20% (2/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
| Alianza Lima | Deportivo Garcilaso | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Deportivo Garcilaso notuje o 30% wyższy wynik niż Alianza Lima pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Alianza Lima | Deportivo Garcilaso | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 7.03 (38/40) | 6.11 (19/20) | 7.95 (19/20) |
Over 6.5 Corners | 50% (19/38) | 32% (6/19) | 68% (13/19) |
Over 7.5 Corners | 42% (16/38) | 26% (5/19) | 58% (11/19) |
Over 8.5 Corners | 39% (15/38) | 21% (4/19) | 58% (11/19) |
Over 9.5 Corners | 32% (12/38) | 21% (4/19) | 42% (8/19) |
Over 10.5 Corners | 21% (8/38) | 21% (4/19) | 21% (4/19) |
Over 11.5 Corners | 8% (3/38) | 11% (2/19) | 5% (1/19) |
Over 12.5 Corners | 5% (2/38) | 5% (1/19) | 5% (1/19) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/38) | 0% (0/19) | 0% (0/19) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/38) | 0% (0/19) | 0% (0/19) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Alianza Lima | Deportivo Garcilaso | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.70 | 4.15 | 3.25 |
More Corners Than Opponent | 48% (19/40) | 65% (13/20) | 30% (6/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 63% (25/40) | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 43% (17/40) | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 30% (12/40) | 30% (6/20) | 30% (6/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 20% (8/40) | 25% (5/20) | 15% (3/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 20% (8/40) | 25% (5/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 10% (4/40) | 20% (4/20) | 0% (0/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Corners Earned | 148 | 83 | 65 |
| Ogółem | Alianza Lima | Deportivo Garcilaso | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 3.45 | 2.15 | 4.75 |
More Corners Than Opponent | 48% (19/40) | 65% (13/20) | 30% (6/20) |
Over 2.5 Corners Against | 57% (23/40) | 35% (7/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Against | 38% (15/40) | 15% (3/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Against | 25% (10/40) | 5% (1/20) | 45% (9/20) |
Over 5.5 Corners Against | 25% (10/40) | 5% (1/20) | 45% (9/20) |
Over 6.5 Corners Against | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Corners Against | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Against | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Corners Against | 138 | 43 | 95 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Alianza Lima | Deportivo Garcilaso | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.58 (40/40) | 4.70 (20/20) | 4.45 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 93% (37/40) | 100% (20/20) | 85% (17/20) |
Over 2.5 Cards | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Cards | 78% (31/40) | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Cards | 55% (22/40) | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
Over 5.5 Cards | 28% (11/40) | 30% (6/20) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Cards | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Cards | 8% (3/40) | 0% (0/20) | 15% (3/20) |
Total Cards | 183 | 94 | 89 |
Highest in a Match | 8 | 7 | 8 |
Lowest in a Match | 1 | 2 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Alianza Lima | Deportivo Garcilaso | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 0% (0/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 40% (16/40) | 35% (7/20) | 45% (9/20) |
Under 2.5 | 63% (25/40) | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 95% (19/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

