Football Stats
Herb Cienciano
CiencianoŚr. pkt/mecz 1.65
Peru / Liga 131 sierpnia 2026 02:00
Herb Cusco
CuscoŚr. pkt/mecz 1.75

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Cienciano

2W — Cienciano4D4W — Cusco

Streaki - Cienciano

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cienciano — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Cienciano — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Cienciano — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Cienciano — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Cienciano — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Cienciano — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Cienciano — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Cienciano — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Cienciano — powyżej 6.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Cienciano — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Cienciano — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Cienciano — powyżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Cienciano — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Cienciano — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Cienciano — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Cienciano — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Cienciano — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Cusco

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cusco — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Cusco — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Cusco — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Cusco — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Cusco — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Cusco — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cusco — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Cusco — powyżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
  • Cusco — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Cusco — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Cusco — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Cusco — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Cusco — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Cusco — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Cusco — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Cusco — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Cusco — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Cienciano

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Cienciano — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cienciano — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Cienciano — powyżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cienciano — powyżej 6.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Cienciano — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cienciano — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cienciano — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cienciano — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 11 meczach z rzędu

Serie - Cusco

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Cusco — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Cusco — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Cusco — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cusco — poniżej 3.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Cusco — powyżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cusco — poniżej 5.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Cusco — powyżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cusco — poniżej 6.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Cusco — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 67 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.08Herb CiencianoCienciano12Herb CuscoCusco
15.03Herb CuscoCusco12Herb CiencianoCienciano
18.10Herb CiencianoCienciano12Herb CuscoCusco
14.06Herb CuscoCusco00Herb CiencianoCienciano
28.09Herb CiencianoCienciano12Herb CuscoCusco
27.04Herb CuscoCusco20Herb CiencianoCienciano
16.07Herb CuscoCusco00Herb CiencianoCienciano
11.02Herb CiencianoCienciano20Herb CuscoCusco
27.08Herb CuscoCusco22Herb CiencianoCienciano
20.03Herb CuscoCusco22Herb CiencianoCienciano

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Cusco jest o 10% lepsza niż Cienciano pod względem odsetku wygranych meczów.

CiencianoDomWyjazdOgółem
Win %
70%
30%
50%
Śr. goli/mecz
2.80
3.20
3.00
Strzelone
1.80
1.30
1.55
Stracone
1.00
1.90
1.45
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
56%
48%
52%
Śr. strzały/mecz
18.40
12.50
15.45
Śr. faule/mecz
9.70
13.00
11.35
CuscoDomWyjazdOgółem
Win %
80%
30%
55%
Śr. goli/mecz
2.70
3.80
3.25
Strzelone
2.00
1.30
1.65
Stracone
0.70
2.50
1.60
BTTS %
60%
80%
70%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
Posiadanie piłki
60%
50%
56%
Śr. strzały/mecz
14.40
8.89
11.79
Śr. faule/mecz
10.50
10.22
10.37

Ostatnie 10 meczów

Cienciano jest o +38% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
Cienciano u siebie
1.30 gola/mecz
Cusco na wyjeździe

Progi bramkowe

CiencianoCusco
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 2.5
60% (6/10)
90% (9/10)
Over 3.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Cienciano notuje o 19% wyższy wynik niż Cusco pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemCiencianoCusco
Match Corners AVG
7.92 (39/40)
8.60 (20/20)
7.21 (19/20)
Over 6.5 Corners
72% (28/39)
80% (16/20)
63% (12/19)
Over 7.5 Corners
54% (21/39)
60% (12/20)
47% (9/19)
Over 8.5 Corners
38% (15/39)
40% (8/20)
37% (7/19)
Over 9.5 Corners
28% (11/39)
30% (6/20)
26% (5/19)
Over 10.5 Corners
18% (7/39)
25% (5/20)
11% (2/19)
Over 11.5 Corners
13% (5/39)
15% (3/20)
11% (2/19)
Over 12.5 Corners
8% (3/39)
10% (2/20)
5% (1/19)
Over 13.5 Corners
3% (1/39)
5% (1/20)
0% (0/19)
Over 14.5 Corners
0% (0/39)
0% (0/20)
0% (0/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemCiencianoCusco
Corners Earned Match
4.42
5.35
3.50
More Corners Than Opponent
50% (20/40)
60% (12/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
75% (30/40)
85% (17/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Corners Earned
60% (24/40)
75% (15/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Corners Earned
43% (17/40)
60% (12/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Corners Earned
30% (12/40)
45% (9/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Corners Earned
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Corners Earned
177
107
70

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Cienciano notuje o 7% wyższy wynik niż Cusco pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemCiencianoCusco
Match Cards AVG
4.70 (40/40)
4.85 (20/20)
4.55 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Total Cards
188
97
91
Highest in a Match
11
11
8
Lowest in a Match
2
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCiencianoCusco
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Under 2.5
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Under 3.5
60% (24/40)
60% (12/20)
60% (12/20)
Under 4.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Liga 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Alianza Lima171241402.35
3Cienciano171034331.94
4Universitario17854291.71
5FBC Melgar17845281.65
6Cusco17836271.59
8Alianza Atletico17566211.24
10ADT17557201.18
11Sport Boys17557201.18
12Sporting Cristal17548191.12
13UTC Cajamarca17467181.06
14UCV Moquegua17539181.06
15FC Cajamarca17458171.00
16Atletico Grau17449160.94
17Sport Huancayo17449160.94