Football Stats
Herb Atletico Grau
Atletico GrauŚr. pkt/mecz 1.25
Peru / Liga 11 września 2026 22:00
Herb FBC Melgar
FBC MelgarŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Atletico Grau

3W — Atletico Grau4D3W — FBC Melgar

Streaki - Atletico Grau

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Atletico Grau — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Atletico Grau — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Atletico Grau — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Atletico Grau — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Atletico Grau — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Atletico Grau — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • Atletico Grau — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Atletico Grau — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Atletico Grau — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Atletico Grau — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Atletico Grau — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Atletico Grau — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Atletico Grau — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Atletico Grau — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - FBC Melgar

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FBC Melgar — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FBC Melgar — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FBC Melgar — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FBC Melgar — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FBC Melgar — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FBC Melgar — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FBC Melgar — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • FBC Melgar — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • FBC Melgar — poniżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • FBC Melgar — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • FBC Melgar — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • FBC Melgar — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • FBC Melgar — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • FBC Melgar — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • FBC Melgar — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • FBC Melgar — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Atletico Grau

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Atletico Grau — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Grau — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Grau — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Grau — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Grau — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Grau — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Grau — powyżej 2.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Grau — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Grau — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Grau — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Grau — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Grau — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Grau — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Grau — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - FBC Melgar

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FBC Melgar — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FBC Melgar — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FBC Melgar — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.09Herb Atletico GrauAtletico Grau10Herb FBC MelgarFBC Melgar
15.03Herb FBC MelgarFBC Melgar00Herb Atletico GrauAtletico Grau
05.10Herb Atletico GrauAtletico Grau00Herb FBC MelgarFBC Melgar
18.05Herb FBC MelgarFBC Melgar11Herb Atletico GrauAtletico Grau
24.09Herb FBC MelgarFBC Melgar00Herb Atletico GrauAtletico Grau
21.04Herb Atletico GrauAtletico Grau12Herb FBC MelgarFBC Melgar
07.07Herb FBC MelgarFBC Melgar30Herb Atletico GrauAtletico Grau
04.02Herb Atletico GrauAtletico Grau30Herb FBC MelgarFBC Melgar
24.10Herb Atletico GrauAtletico Grau21Herb FBC MelgarFBC Melgar
25.06Herb FBC MelgarFBC Melgar10Herb Atletico GrauAtletico Grau

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FBC Melgar jest o 14% lepsza niż Atletico Grau pod względem odsetku wygranych meczów.

Atletico GrauDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
2.00
1.90
1.95
Strzelone
1.20
0.70
0.95
Stracone
0.80
1.20
1.00
BTTS %
40%
30%
35%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
30%
60%
45%
Posiadanie piłki
48%
40%
44%
Śr. strzały/mecz
14.00
10.20
12.10
Śr. faule/mecz
14.80
13.40
14.10
FBC MelgarDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
3.20
2.60
2.90
Strzelone
1.80
1.40
1.60
Stracone
1.40
1.20
1.30
BTTS %
80%
70%
75%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
58%
53%
55%
Śr. strzały/mecz
16.90
12.50
14.70
Śr. faule/mecz
8.80
10.80
9.80

Ostatnie 10 meczów

FBC Melgar jest o +17% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Atletico Grau u siebie
1.40 gola/mecz
FBC Melgar na wyjeździe

Progi bramkowe

Atletico GrauFBC Melgar
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
40% (4/10)
80% (8/10)
Over 2.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 3.5
20% (2/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemAtletico GrauFBC Melgar
Match Corners AVG
8.45 (40/40)
8.55 (20/20)
8.35 (20/20)
Over 6.5 Corners
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Over 7.5 Corners
63% (25/40)
70% (14/20)
55% (11/20)
Over 8.5 Corners
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Over 9.5 Corners
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Over 10.5 Corners
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 11.5 Corners
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 12.5 Corners
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Over 13.5 Corners
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Over 14.5 Corners
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAtletico GrauFBC Melgar
Corners Earned Match
4.47
4.20
4.75
More Corners Than Opponent
55% (22/40)
45% (9/20)
65% (13/20)
Over 2.5 Corners Earned
75% (30/40)
65% (13/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
50% (20/40)
45% (9/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Corners Earned
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Corners Earned
179
84
95

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemAtletico GrauFBC Melgar
Match Cards AVG
4.42 (40/40)
4.55 (20/20)
4.30 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Cards
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Total Cards
177
91
86
Highest in a Match
10
8
10
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAtletico GrauFBC Melgar
Under 0.5
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Under 1.5
35% (14/40)
55% (11/20)
15% (3/20)
Under 2.5
53% (21/40)
65% (13/20)
40% (8/20)
Under 3.5
68% (27/40)
75% (15/20)
60% (12/20)
Under 4.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Liga 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Alianza Lima171241402.35
3Cienciano171034331.94
4Universitario17854291.71
5FBC Melgar17845281.65
6Cusco17836271.59
8Alianza Atletico17566211.24
10ADT17557201.18
11Sport Boys17557201.18
12Sporting Cristal17548191.12
13UTC Cajamarca17467181.06
14UCV Moquegua17539181.06
15FC Cajamarca17458171.00
16Atletico Grau17449160.94
17Sport Huancayo17449160.94