Football Stats
Herb Juan Pablo II College
Juan Pablo II CollegeŚr. pkt/mecz 1.15
Peru / Liga 16 września 2026 22:00
Herb Alianza Lima
Alianza LimaŚr. pkt/mecz 2.10

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy Juan Pablo II College

Streaki - Juan Pablo II College

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Juan Pablo II College — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Juan Pablo II College — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Juan Pablo II College — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Juan Pablo II College — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Juan Pablo II College — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Juan Pablo II College — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Juan Pablo II College — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Juan Pablo II College — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Juan Pablo II College — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Juan Pablo II College — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Juan Pablo II College — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Juan Pablo II College — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Juan Pablo II College — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Juan Pablo II College — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Juan Pablo II College — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Juan Pablo II College — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Juan Pablo II College — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Juan Pablo II College — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Alianza Lima

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Alianza Lima — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Alianza Lima — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Alianza Lima — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Alianza Lima — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Alianza Lima — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Alianza Lima — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Alianza Lima — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Alianza Lima — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Alianza Lima — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Alianza Lima — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Alianza Lima — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Alianza Lima — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Alianza Lima — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Alianza Lima — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Alianza Lima — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Alianza Lima — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Juan Pablo II College

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Juan Pablo II College — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Juan Pablo II College — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Juan Pablo II College — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Juan Pablo II College — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 44 meczach z rzędu
  • 🔥 Juan Pablo II College — powyżej 1.5 spalonych w 27 meczach z rzędu
  • 🔥 Juan Pablo II College — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Juan Pablo II College — powyżej 2.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Juan Pablo II College — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Juan Pablo II College — powyżej 2.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Juan Pablo II College — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Serie - Alianza Lima

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Alianza Lima — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Alianza Lima — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Alianza Lima — jest niepokonany w 2. połowie w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Alianza Lima — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Alianza Lima — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Alianza Lima — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Alianza Lima — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Alianza Lima — poniżej 12.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Alianza Lima — powyżej 2.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Alianza Lima — poniżej 6.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Alianza Lima — powyżej 2.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Alianza Lima — poniżej 6.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
21.03Herb Alianza LimaAlianza Lima20Herb Juan Pablo II CollegeJuan Pablo II College
01.08Herb Juan Pablo II CollegeJuan Pablo II College12Herb Alianza LimaAlianza Lima
22.02Herb Alianza LimaAlianza Lima10Herb Juan Pablo II CollegeJuan Pablo II College

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Alianza Lima jest o 100% lepsza niż Juan Pablo II College pod względem odsetku wygranych meczów.

Juan Pablo II CollegeDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
3.20
3.50
3.35
Strzelone
1.70
1.20
1.45
Stracone
1.50
2.30
1.90
BTTS %
70%
60%
65%
Czyste konto %
20%
0%
10%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
48%
43%
45%
Śr. strzały/mecz
10.78
9.60
10.16
Śr. faule/mecz
9.44
10.10
9.79
Alianza LimaDomWyjazdOgółem
Win %
80%
40%
60%
Śr. goli/mecz
3.10
1.70
2.40
Strzelone
2.50
1.00
1.75
Stracone
0.60
0.70
0.65
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
61%
50%
55%
Śr. strzały/mecz
19.89
11.40
15.42
Śr. faule/mecz
11.56
9.90
10.68

Ostatnie 10 meczów

Juan Pablo II College jest o +70% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
Juan Pablo II College u siebie
1.00 gola/mecz
Alianza Lima na wyjeździe

Progi bramkowe

Juan Pablo II CollegeAlianza Lima
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
50% (5/10)
Over 2.5
60% (6/10)
10% (1/10)
Over 3.5
40% (4/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Juan Pablo II College notuje o 50% wyższy wynik niż Alianza Lima pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemJuan Pablo II CollegeAlianza Lima
Match Corners AVG
7.63 (38/40)
9.16 (19/20)
6.11 (19/20)
Over 6.5 Corners
53% (20/38)
74% (14/19)
32% (6/19)
Over 7.5 Corners
50% (19/38)
74% (14/19)
26% (5/19)
Over 8.5 Corners
42% (16/38)
63% (12/19)
21% (4/19)
Over 9.5 Corners
39% (15/38)
58% (11/19)
21% (4/19)
Over 10.5 Corners
29% (11/38)
37% (7/19)
21% (4/19)
Over 11.5 Corners
21% (8/38)
32% (6/19)
11% (2/19)
Over 12.5 Corners
11% (4/38)
16% (3/19)
5% (1/19)
Over 13.5 Corners
3% (1/38)
5% (1/19)
0% (0/19)
Over 14.5 Corners
0% (0/38)
0% (0/19)
0% (0/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemJuan Pablo II CollegeAlianza Lima
Corners Earned Match
4.05
3.85
4.25
More Corners Than Opponent
50% (20/40)
35% (7/20)
65% (13/20)
Over 2.5 Corners Earned
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Corners Earned
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Corners Earned
38% (15/40)
45% (9/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Corners Earned
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Corners Earned
162
77
85

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Juan Pablo II College notuje o 8% wyższy wynik niż Alianza Lima pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemJuan Pablo II CollegeAlianza Lima
Match Cards AVG
4.95 (40/40)
5.15 (20/20)
4.75 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Cards
53% (21/40)
45% (9/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Cards
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
10% (4/40)
20% (4/20)
0% (0/20)
Total Cards
198
103
95
Highest in a Match
10
10
7
Lowest in a Match
2
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemJuan Pablo II CollegeAlianza Lima
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
20% (8/40)
5% (1/20)
35% (7/20)
Under 2.5
53% (21/40)
40% (8/20)
65% (13/20)
Under 3.5
70% (28/40)
60% (12/20)
80% (16/20)
Under 4.5
83% (33/40)
70% (14/20)
95% (19/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Liga 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Alianza Lima171241402.35
3Cienciano171034331.94
4Universitario17854291.71
5FBC Melgar17845281.65
6Cusco17836271.59
8Alianza Atletico17566211.24
10ADT17557201.18
11Sport Boys17557201.18
12Sporting Cristal17548191.12
13UTC Cajamarca17467181.06
14UCV Moquegua17539181.06
15FC Cajamarca17458171.00
16Atletico Grau17449160.94
17Sport Huancayo17449160.94