Football Stats
Herb Sporting Cristal
Sporting CristalŚr. pkt/mecz 1.25
Peru / Liga 16 września 2026 18:00
Herb Club Deportivo Los Chankas
Club Deportivo Los ChankasŚr. pkt/mecz 1.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Sporting Cristal

Streaki - Sporting Cristal

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sporting Cristal — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Sporting Cristal — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Sporting Cristal — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Sporting Cristal — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Sporting Cristal — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Sporting Cristal — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sporting Cristal — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Sporting Cristal — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Sporting Cristal — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Sporting Cristal — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Sporting Cristal — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Sporting Cristal — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Sporting Cristal — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Sporting Cristal — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • Sporting Cristal — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Sporting Cristal — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Sporting Cristal — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • Sporting Cristal — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Sporting Cristal — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Sporting Cristal — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Sporting Cristal — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Club Deportivo Los Chankas

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Club Deportivo Los Chankas — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Club Deportivo Los Chankas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Club Deportivo Los Chankas — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Club Deportivo Los Chankas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Club Deportivo Los Chankas — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Club Deportivo Los Chankas — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Club Deportivo Los Chankas — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Club Deportivo Los Chankas — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Club Deportivo Los Chankas — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Club Deportivo Los Chankas — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Club Deportivo Los Chankas — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Club Deportivo Los Chankas — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Club Deportivo Los Chankas — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Sporting Cristal

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sporting Cristal — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Cristal — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Cristal — powyżej 1.5 spalonych w 24 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Cristal — poniżej 4.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Cristal — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Cristal — powyżej 2.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Cristal — poniżej 6.5 kartek w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Cristal — powyżej 3.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Cristal — poniżej 6.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu

Serie - Club Deportivo Los Chankas

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Club Deportivo Los Chankas — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Club Deportivo Los Chankas — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Club Deportivo Los Chankas — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Club Deportivo Los Chankas — przegrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Club Deportivo Los Chankas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Club Deportivo Los Chankas — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Club Deportivo Los Chankas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Club Deportivo Los Chankas — poniżej 4.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Club Deportivo Los Chankas — poniżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Club Deportivo Los Chankas — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Club Deportivo Los Chankas — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Club Deportivo Los Chankas — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 14 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
21.03Herb Club Deportivo Los ChankasClub Deportivo Los Chankas32Herb Sporting CristalSporting Cristal
26.10Herb Sporting CristalSporting Cristal01Herb Club Deportivo Los ChankasClub Deportivo Los Chankas
21.06Herb Club Deportivo Los ChankasClub Deportivo Los Chankas31Herb Sporting CristalSporting Cristal
31.07Herb Club Deportivo Los ChankasClub Deportivo Los Chankas33Herb Sporting CristalSporting Cristal
16.02Herb Sporting CristalSporting Cristal41Herb Club Deportivo Los ChankasClub Deportivo Los Chankas

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Club Deportivo Los Chankas jest o 29% lepsza niż Sporting Cristal pod względem odsetku wygranych meczów.

Sporting CristalDomWyjazdOgółem
Win %
70%
0%
35%
Śr. goli/mecz
3.40
3.20
3.30
Strzelone
2.30
1.00
1.65
Stracone
1.10
2.20
1.65
BTTS %
70%
80%
75%
Czyste konto %
30%
0%
15%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
Posiadanie piłki
62%
54%
58%
Śr. strzały/mecz
16.80
10.10
13.45
Śr. faule/mecz
10.40
10.90
10.65
Club Deportivo Los ChankasDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
3.00
2.90
2.95
Strzelone
1.60
1.00
1.30
Stracone
1.40
1.90
1.65
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
51%
46%
49%
Śr. strzały/mecz
14.50
11.80
13.15
Śr. faule/mecz
10.30
9.70
10.00

Ostatnie 10 meczów

Sporting Cristal jest o +130% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.30 gola/mecz
Sporting Cristal u siebie
1.00 gola/mecz
Club Deportivo Los Chankas na wyjeździe

Progi bramkowe

Sporting CristalClub Deportivo Los Chankas
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 3.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemSporting CristalClub Deportivo Los Chankas
Match Corners AVG
9.63 (40/40)
9.80 (20/20)
9.45 (20/20)
Over 6.5 Corners
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Over 7.5 Corners
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Over 8.5 Corners
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Over 9.5 Corners
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 10.5 Corners
45% (18/40)
50% (10/20)
40% (8/20)
Over 11.5 Corners
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 12.5 Corners
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 13.5 Corners
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 14.5 Corners
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemSporting CristalClub Deportivo Los Chankas
Corners Earned Match
4.97
5.70
4.25
More Corners Than Opponent
48% (19/40)
65% (13/20)
30% (6/20)
Over 2.5 Corners Earned
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
55% (22/40)
60% (12/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
33% (13/40)
45% (9/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Corners Earned
25% (10/40)
40% (8/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
30% (6/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
15% (6/40)
25% (5/20)
5% (1/20)
Corners Earned
199
114
85

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Sporting Cristal notuje o 14% wyższy wynik niż Club Deportivo Los Chankas pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemSporting CristalClub Deportivo Los Chankas
Match Cards AVG
4.70 (40/40)
5.00 (20/20)
4.40 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Cards
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Total Cards
188
100
88
Highest in a Match
10
10
8
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSporting CristalClub Deportivo Los Chankas
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Under 2.5
38% (15/40)
30% (6/20)
45% (9/20)
Under 3.5
57% (23/40)
50% (10/20)
65% (13/20)
Under 4.5
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Liga 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Alianza Lima171241402.35
3Cienciano171034331.94
4Universitario17854291.71
5FBC Melgar17845281.65
6Cusco17836271.59
8Alianza Atletico17566211.24
10ADT17557201.18
11Sport Boys17557201.18
12Sporting Cristal17548191.12
13UTC Cajamarca17467181.06
14UCV Moquegua17539181.06
15FC Cajamarca17458171.00
16Atletico Grau17449160.94
17Sport Huancayo17449160.94