Football Stats
Herb Comerciantes Unidos
Comerciantes UnidosŚr. pkt/mecz 1.25
Peru / Liga 112 września 2026 22:00
Herb Sport Huancayo
Sport HuancayoŚr. pkt/mecz 1.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Comerciantes Unidos

Streaki - Comerciantes Unidos

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Comerciantes Unidos — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Comerciantes Unidos — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Comerciantes Unidos — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Comerciantes Unidos — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Comerciantes Unidos — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Comerciantes Unidos — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Comerciantes Unidos — poniżej 6.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Comerciantes Unidos — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Comerciantes Unidos — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Comerciantes Unidos — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Comerciantes Unidos — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Comerciantes Unidos — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Comerciantes Unidos — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Comerciantes Unidos — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Comerciantes Unidos — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Sport Huancayo

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sport Huancayo — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Sport Huancayo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Sport Huancayo — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sport Huancayo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sport Huancayo — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sport Huancayo — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sport Huancayo — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sport Huancayo — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sport Huancayo — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Sport Huancayo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Sport Huancayo — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Sport Huancayo — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Sport Huancayo — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Sport Huancayo — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Comerciantes Unidos

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Comerciantes Unidos — nie wygrywa 1. połowę w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Comerciantes Unidos — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Comerciantes Unidos — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Comerciantes Unidos — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Comerciantes Unidos — poniżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Comerciantes Unidos — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Comerciantes Unidos — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - Sport Huancayo

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sport Huancayo — powyżej 1.5 gola w meczu w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Huancayo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Huancayo — przegrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Huancayo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Huancayo — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Huancayo — powyżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Huancayo — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Huancayo — powyżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Huancayo — powyżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
05.04Herb Sport HuancayoSport Huancayo11Herb Comerciantes UnidosComerciantes Unidos
17.09Herb Comerciantes UnidosComerciantes Unidos20Herb Sport HuancayoSport Huancayo
20.04Herb Sport HuancayoSport Huancayo42Herb Comerciantes UnidosComerciantes Unidos
20.08Herb Sport HuancayoSport Huancayo22Herb Comerciantes UnidosComerciantes Unidos
14.03Herb Comerciantes UnidosComerciantes Unidos32Herb Sport HuancayoSport Huancayo
11.09Herb Sport HuancayoSport Huancayo10Herb Comerciantes UnidosComerciantes Unidos
26.05Herb Comerciantes UnidosComerciantes Unidos03Herb Sport HuancayoSport Huancayo
30.10Herb Comerciantes UnidosComerciantes Unidos21Herb Sport HuancayoSport Huancayo
21.07Herb Sport HuancayoSport Huancayo31Herb Comerciantes UnidosComerciantes Unidos
10.04Herb Comerciantes UnidosComerciantes Unidos21Herb Sport HuancayoSport Huancayo

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sport Huancayo jest o 17% lepsza niż Comerciantes Unidos pod względem odsetku wygranych meczów.

Comerciantes UnidosDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
2.40
3.10
2.75
Strzelone
1.40
1.40
1.40
Stracone
1.00
1.70
1.35
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
49%
49%
49%
Śr. strzały/mecz
15.20
14.30
14.75
Śr. faule/mecz
11.50
13.60
12.55
Sport HuancayoDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
2.40
3.70
3.05
Strzelone
1.40
1.30
1.35
Stracone
1.00
2.40
1.70
BTTS %
60%
80%
70%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Posiadanie piłki
59%
42%
50%
Śr. strzały/mecz
20.40
11.50
15.95
Śr. faule/mecz
11.00
12.80
11.90

Ostatnie 10 meczów

Comerciantes Unidos jest o +8% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Comerciantes Unidos u siebie
1.30 gola/mecz
Sport Huancayo na wyjeździe

Progi bramkowe

Comerciantes UnidosSport Huancayo
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
100% (10/10)
Over 2.5
50% (5/10)
90% (9/10)
Over 3.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Sport Huancayo notuje o 16% wyższy wynik niż Comerciantes Unidos pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemComerciantes UnidosSport Huancayo
Match Corners AVG
8.97 (40/40)
8.30 (20/20)
9.65 (20/20)
Over 6.5 Corners
75% (30/40)
65% (13/20)
85% (17/20)
Over 7.5 Corners
73% (29/40)
65% (13/20)
80% (16/20)
Over 8.5 Corners
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Over 9.5 Corners
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Over 10.5 Corners
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Over 11.5 Corners
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 12.5 Corners
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Over 13.5 Corners
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Over 14.5 Corners
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemComerciantes UnidosSport Huancayo
Corners Earned Match
4.22
3.65
4.80
More Corners Than Opponent
38% (15/40)
25% (5/20)
50% (10/20)
Over 2.5 Corners Earned
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
57% (23/40)
45% (9/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Corners Earned
169
73
96

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemComerciantes UnidosSport Huancayo
Match Cards AVG
5.20 (40/40)
5.15 (20/20)
5.25 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
60% (24/40)
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Cards
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Over 6.5 Cards
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Total Cards
208
103
105
Highest in a Match
11
11
11
Lowest in a Match
1
2
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemComerciantes UnidosSport Huancayo
Under 0.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 1.5
20% (8/40)
35% (7/20)
5% (1/20)
Under 2.5
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Under 3.5
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Under 4.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Liga 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Alianza Lima171241402.35
3Cienciano171034331.94
4Universitario17854291.71
5FBC Melgar17845281.65
6Cusco17836271.59
8Alianza Atletico17566211.24
10ADT17557201.18
11Sport Boys17557201.18
12Sporting Cristal17548191.12
13UTC Cajamarca17467181.06
14UCV Moquegua17539181.06
15FC Cajamarca17458171.00
16Atletico Grau17449160.94
17Sport Huancayo17449160.94