Football Stats
Herb Sporting Cristal
Sporting CristalŚr. pkt/mecz 1.25
Peru / Liga 119 września 2026 22:00
Herb Atletico Grau
Atletico GrauŚr. pkt/mecz 1.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Sporting Cristal

Streaki - Sporting Cristal

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sporting Cristal — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Sporting Cristal — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Sporting Cristal — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Sporting Cristal — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Sporting Cristal — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Sporting Cristal — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sporting Cristal — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Sporting Cristal — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Sporting Cristal — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Sporting Cristal — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Sporting Cristal — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Sporting Cristal — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Sporting Cristal — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Sporting Cristal — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • Sporting Cristal — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Sporting Cristal — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Sporting Cristal — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • Sporting Cristal — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Sporting Cristal — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Sporting Cristal — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Sporting Cristal — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Atletico Grau

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Atletico Grau — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Atletico Grau — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Atletico Grau — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Atletico Grau — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Atletico Grau — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Atletico Grau — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Atletico Grau — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Atletico Grau — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Atletico Grau — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Atletico Grau — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Atletico Grau — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Atletico Grau — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)

Serie - Sporting Cristal

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sporting Cristal — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Cristal — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Cristal — powyżej 1.5 spalonych w 24 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Cristal — poniżej 4.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Cristal — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Cristal — powyżej 2.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Cristal — poniżej 6.5 kartek w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Cristal — powyżej 3.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Cristal — poniżej 6.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu

Serie - Atletico Grau

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Atletico Grau — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Grau — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Grau — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Grau — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Grau — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Grau — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Grau — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Grau — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Grau — powyżej 1.5 spalonych w 21 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Grau — poniżej 3.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Grau — poniżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Grau — poniżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Grau — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Grau — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.04Herb Atletico GrauAtletico Grau41Herb Sporting CristalSporting Cristal
19.11Herb Atletico GrauAtletico Grau12Herb Sporting CristalSporting Cristal
13.07Herb Sporting CristalSporting Cristal21Herb Atletico GrauAtletico Grau
11.08Herb Atletico GrauAtletico Grau11Herb Sporting CristalSporting Cristal
02.03Herb Sporting CristalSporting Cristal10Herb Atletico GrauAtletico Grau
17.08Herb Atletico GrauAtletico Grau23Herb Sporting CristalSporting Cristal
19.03Herb Sporting CristalSporting Cristal21Herb Atletico GrauAtletico Grau
20.10Herb Sporting CristalSporting Cristal12Herb Atletico GrauAtletico Grau
19.06Herb Atletico GrauAtletico Grau02Herb Sporting CristalSporting Cristal
04.11Herb Atletico GrauAtletico Grau14Herb Sporting CristalSporting Cristal

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Atletico Grau jest o 14% lepsza niż Sporting Cristal pod względem odsetku wygranych meczów.

Sporting CristalDomWyjazdOgółem
Win %
70%
0%
35%
Śr. goli/mecz
3.40
3.20
3.30
Strzelone
2.30
1.00
1.65
Stracone
1.10
2.20
1.65
BTTS %
70%
80%
75%
Czyste konto %
30%
0%
15%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
Posiadanie piłki
62%
54%
58%
Śr. strzały/mecz
16.80
10.10
13.45
Śr. faule/mecz
10.40
10.90
10.65
Atletico GrauDomWyjazdOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
1.80
1.90
1.85
Strzelone
1.20
0.70
0.95
Stracone
0.60
1.20
0.90
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
30%
60%
45%
Posiadanie piłki
47%
40%
44%
Śr. strzały/mecz
13.30
10.20
11.75
Śr. faule/mecz
14.30
13.40
13.85

Ostatnie 10 meczów

Sporting Cristal jest o +229% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.30 gola/mecz
Sporting Cristal u siebie
0.70 gola/mecz
Atletico Grau na wyjeździe

Progi bramkowe

Sporting CristalAtletico Grau
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
90% (9/10)
50% (5/10)
Over 2.5
80% (8/10)
30% (3/10)
Over 3.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
60% (6/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
55% (11/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Sporting Cristal notuje o 22% wyższy wynik niż Atletico Grau pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemSporting CristalAtletico Grau
Match Corners AVG
8.93 (40/40)
9.80 (20/20)
8.05 (20/20)
Over 6.5 Corners
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Over 7.5 Corners
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Over 8.5 Corners
50% (20/40)
60% (12/20)
40% (8/20)
Over 9.5 Corners
45% (18/40)
55% (11/20)
35% (7/20)
Over 10.5 Corners
35% (14/40)
50% (10/20)
20% (4/20)
Over 11.5 Corners
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Over 12.5 Corners
13% (5/40)
25% (5/20)
0% (0/20)
Over 13.5 Corners
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Over 14.5 Corners
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemSporting CristalAtletico Grau
Corners Earned Match
4.78
5.70
3.85
More Corners Than Opponent
53% (21/40)
65% (13/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
68% (27/40)
75% (15/20)
60% (12/20)
Over 3.5 Corners Earned
60% (24/40)
70% (14/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Corners Earned
50% (20/40)
60% (12/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
38% (15/40)
45% (9/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
30% (6/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
25% (5/20)
0% (0/20)
Corners Earned
191
114
77

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Sporting Cristal notuje o 15% wyższy wynik niż Atletico Grau pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemSporting CristalAtletico Grau
Match Cards AVG
4.67 (40/40)
5.00 (20/20)
4.35 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
73% (29/40)
80% (16/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Total Cards
187
100
87
Highest in a Match
10
10
8
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSporting CristalAtletico Grau
Under 0.5
8% (3/40)
0% (0/20)
15% (3/20)
Under 1.5
38% (15/40)
15% (3/20)
60% (12/20)
Under 2.5
50% (20/40)
30% (6/20)
70% (14/20)
Under 3.5
63% (25/40)
50% (10/20)
75% (15/20)
Under 4.5
85% (34/40)
75% (15/20)
95% (19/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Liga 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Alianza Lima171241402.35
3Cienciano171034331.94
4Universitario17854291.71
5FBC Melgar17845281.65
6Cusco17836271.59
8Alianza Atletico17566211.24
10ADT17557201.18
11Sport Boys17557201.18
12Sporting Cristal17548191.12
13UTC Cajamarca17467181.06
14UCV Moquegua17539181.06
15FC Cajamarca17458171.00
16Atletico Grau17449160.94
17Sport Huancayo17449160.94