Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Lecce
Streaki - Lecce
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Lecce — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Lecce — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Lecce — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Lecce — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Lecce — powyżej 19.5 punktów kartkowych (10/10, 100%)
- Lecce — powyżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
- Lecce — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
- Lecce — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Lecce — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Lecce — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Lecce — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Monza
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Monza — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Monza — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Monza — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Monza — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Monza — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Monza — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Monza — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Monza — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Monza — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
- Monza — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Monza — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Monza — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Monza — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Monza — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Monza — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Monza — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Serie - Lecce
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Lecce — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Lecce — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Lecce — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Lecce — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Lecce — powyżej 3.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Lecce — poniżej 11.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Lecce — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Lecce — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Lecce — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 26 meczach z rzędu
Serie - Monza
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Monza — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Monza — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Monza — powyżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Monza — poniżej 6.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Monza — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Monza — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Monza — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Monza jest o 43% lepsza niż Lecce pod względem odsetku wygranych meczów.
| Lecce | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 40% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 2.40 | 2.30 |
Strzelone | 0.70 | 1.10 | 0.90 |
Stracone | 1.50 | 1.30 | 1.40 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 20% | 30% | 25% |
Nie strzelił % | 50% | 40% | 45% |
Posiadanie piłki | 41% | 38% | 39% |
Śr. strzały/mecz | 10.20 | 10.40 | 10.30 |
Śr. faule/mecz | 11.50 | 13.50 | 12.50 |
| Monza | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 40% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 3.20 | 2.95 |
Strzelone | 1.80 | 1.70 | 1.75 |
Stracone | 0.90 | 1.50 | 1.20 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 50% | 40% | 45% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
Posiadanie piłki | 50% | 46% | 48% |
Śr. strzały/mecz | 15.30 | 12.33 | 13.89 |
Śr. faule/mecz | 10.90 | 13.78 | 12.26 |
Ostatnie 10 meczów
- 31.08.2026Lvs AS Roma0-4
- 23.08.2026Wvs Venezia2-0
- 17.08.2026Lvs Palermo0-2
- 24.05.2026Wvs Genoa1-0
- 17.05.2026Wvs Sassuolo3-2
- 09.05.2026Lvs Juventus0-1
- 01.05.2026Wvs Pisa2-1
- 25.04.2026Dvs Hellas Verona0-0
- 20.04.2026Dvs Fiorentina1-1
- 12.04.2026Lvs Bologna0-2
Progi bramkowe
| Lecce | Monza | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
| Lecce | Monza | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
| Lecce | Monza | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Lecce notuje o 7% wyższy wynik niż Monza pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Lecce | Monza | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.08 (39/40) | 8.35 (20/20) | 7.79 (19/20) |
Over 6.5 Corners | 64% (25/39) | 75% (15/20) | 53% (10/19) |
Over 7.5 Corners | 46% (18/39) | 50% (10/20) | 42% (8/19) |
Over 8.5 Corners | 33% (13/39) | 35% (7/20) | 32% (6/19) |
Over 9.5 Corners | 31% (12/39) | 35% (7/20) | 26% (5/19) |
Over 10.5 Corners | 23% (9/39) | 20% (4/20) | 26% (5/19) |
Over 11.5 Corners | 18% (7/39) | 20% (4/20) | 16% (3/19) |
Over 12.5 Corners | 13% (5/39) | 10% (2/20) | 16% (3/19) |
Over 13.5 Corners | 5% (2/39) | 10% (2/20) | 0% (0/19) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/39) | 0% (0/20) | 0% (0/19) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Lecce | Monza | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.22 | 3.65 | 4.80 |
More Corners Than Opponent | 48% (19/40) | 35% (7/20) | 60% (12/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 70% (28/40) | 55% (11/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 53% (21/40) | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 43% (17/40) | 30% (6/20) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 30% (12/40) | 25% (5/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 25% (10/40) | 20% (4/20) | 30% (6/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Corners Earned | 169 | 73 | 96 |
| Ogółem | Lecce | Monza | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 3.92 | 4.70 | 3.15 |
More Corners Than Opponent | 48% (19/40) | 35% (7/20) | 60% (12/20) |
Over 2.5 Corners Against | 63% (25/40) | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
Over 3.5 Corners Against | 48% (19/40) | 60% (12/20) | 35% (7/20) |
Over 4.5 Corners Against | 35% (14/40) | 55% (11/20) | 15% (3/20) |
Over 5.5 Corners Against | 25% (10/40) | 40% (8/20) | 10% (2/20) |
Over 6.5 Corners Against | 20% (8/40) | 30% (6/20) | 10% (2/20) |
Over 7.5 Corners Against | 15% (6/40) | 20% (4/20) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Against | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Corners Against | 157 | 94 | 63 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Monza notuje o 18% wyższy wynik niż Lecce pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Lecce | Monza | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.88 (40/40) | 3.55 (20/20) | 4.20 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Over 2.5 Cards | 65% (26/40) | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Cards | 50% (20/40) | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
Over 4.5 Cards | 40% (16/40) | 30% (6/20) | 50% (10/20) |
Over 5.5 Cards | 28% (11/40) | 25% (5/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Cards | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Cards | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Total Cards | 155 | 71 | 84 |
Highest in a Match | 10 | 7 | 10 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Monza jest o 11% lepsza niż Lecce pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Lecce | Monza | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 10.00 | 9.50 | 10.50 |
Strzały celne / mecz | 4.00 | 4.00 | 4.00 |
Strzały niecelne / mecz | 4.50 | 5.00 | 4.00 |
Skuteczność strzałów | 12.5% | 10.5% | 14.3% |
Strzały na gola | 8.00 | 9.50 | 7.00 |
Strzały celne na gola | 3.20 | 4.00 | 2.67 |
Strzały Over 10.5 | 50% (2/4) | 50% (1/2) | 50% (1/2) |
Strzały Over 11.5 | 50% (2/4) | 50% (1/2) | 50% (1/2) |
Strzały Over 12.5 | 25% (1/4) | 0% (0/2) | 50% (1/2) |
Strzały Over 13.5 | 25% (1/4) | 0% (0/2) | 50% (1/2) |
Strzały Over 14.5 | 0% (0/4) | 0% (0/2) | 0% (0/2) |
Strzały celne Over 3.5 | 50% (2/4) | 50% (1/2) | 50% (1/2) |
Strzały celne Over 4.5 | 50% (2/4) | 50% (1/2) | 50% (1/2) |
Strzały celne Over 5.5 | 0% (0/4) | 0% (0/2) | 0% (0/2) |
Strzały celne Over 6.5 | 0% (0/4) | 0% (0/2) | 0% (0/2) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Monza notuje o 500% wyższy wynik niż Lecce pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Lecce | Monza | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 6.50 | 6.50 | 6.50 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (4/4) | 100% (2/2) | 100% (2/2) |
Match Offsides Over 1.5 % | 100% (4/4) | 100% (2/2) | 100% (2/2) |
Match Offsides Over 2.5 % | 100% (4/4) | 100% (2/2) | 100% (2/2) |
Match Offsides Over 3.5 % | 100% (4/4) | 100% (2/2) | 100% (2/2) |
Team Offsides AVG | 3.50 | 1.00 | 6.00 |
Team Offsides Over 0.5 % | 75% (3/4) | 50% (1/2) | 100% (2/2) |
Team Offsides Over 1.5 % | 75% (3/4) | 50% (1/2) | 100% (2/2) |
Team Offsides Over 2.5 % | 50% (2/4) | 0% (0/2) | 100% (2/2) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Lecce jest o 9% lepsza niż Monza pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Lecce | Monza | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.42 | 1.48 | 1.35 |
xGA (Against) | 1.88 | 2.73 | 1.02 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Lecce | Monza | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 25% (5/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 95% (19/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

