Football Stats
Herb Monza
MonzaŚr. pkt/mecz 1.75
Włochy / Serie A18 września 2026 20:45
Herb Sassuolo
SassuoloŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Monza

3W — Monza1D0W — Sassuolo

Streaki - Monza

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Monza — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Monza — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Monza — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Monza — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Monza — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Monza — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Monza — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Monza — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Monza — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Monza — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Monza — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Monza — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Monza — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Monza — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Monza — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Monza — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Monza — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Sassuolo

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sassuolo — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sassuolo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sassuolo — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sassuolo — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sassuolo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sassuolo — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sassuolo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Sassuolo — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Sassuolo — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Sassuolo — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Sassuolo — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Sassuolo — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Sassuolo — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Sassuolo — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Sassuolo — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Sassuolo — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)

Serie - Monza

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Monza — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Monza — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Monza — powyżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Monza — poniżej 6.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Monza — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Monza — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Monza — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - Sassuolo

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sassuolo — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sassuolo — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sassuolo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sassuolo — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sassuolo — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sassuolo — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Sassuolo — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sassuolo — powyżej 6.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sassuolo — poniżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sassuolo — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sassuolo — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sassuolo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 13 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.01Herb MonzaMonza10Herb SassuoloSassuolo
02.10Herb SassuoloSassuolo01Herb MonzaMonza
19.05Herb SassuoloSassuolo12Herb MonzaMonza
22.01Herb MonzaMonza11Herb SassuoloSassuolo

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Monza jest o 11% lepsza niż Sassuolo pod względem odsetku wygranych meczów.

MonzaDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
2.70
3.20
2.95
Strzelone
1.80
1.70
1.75
Stracone
0.90
1.50
1.20
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
50%
46%
48%
Śr. strzały/mecz
15.30
12.33
13.89
Śr. faule/mecz
10.90
13.78
12.26
SassuoloDomWyjazdOgółem
Win %
70%
20%
45%
Śr. goli/mecz
2.80
2.30
2.55
Strzelone
1.90
1.00
1.45
Stracone
0.90
1.30
1.10
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Posiadanie piłki
49%
47%
48%
Śr. strzały/mecz
11.60
13.30
12.45
Śr. faule/mecz
11.20
10.70
10.95

Ostatnie 10 meczów

Monza jest o +80% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
Monza u siebie
1.00 gola/mecz
Sassuolo na wyjeździe

Progi bramkowe

MonzaSassuolo
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 2.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 3.5
20% (2/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
75% (15/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
85% (17/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Sassuolo notuje o 17% wyższy wynik niż Monza pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemMonzaSassuolo
Match Corners AVG
8.49 (39/40)
7.79 (19/20)
9.15 (20/20)
Over 6.5 Corners
69% (27/39)
53% (10/19)
85% (17/20)
Over 7.5 Corners
56% (22/39)
42% (8/19)
70% (14/20)
Over 8.5 Corners
46% (18/39)
32% (6/19)
60% (12/20)
Over 9.5 Corners
38% (15/39)
26% (5/19)
50% (10/20)
Over 10.5 Corners
36% (14/39)
26% (5/19)
45% (9/20)
Over 11.5 Corners
21% (8/39)
16% (3/19)
25% (5/20)
Over 12.5 Corners
15% (6/39)
16% (3/19)
15% (3/20)
Over 13.5 Corners
0% (0/39)
0% (0/19)
0% (0/20)
Over 14.5 Corners
0% (0/39)
0% (0/19)
0% (0/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemMonzaSassuolo
Corners Earned Match
4.47
4.80
4.15
More Corners Than Opponent
45% (18/40)
60% (12/20)
30% (6/20)
Over 2.5 Corners Earned
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
65% (26/40)
60% (12/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
18% (7/40)
30% (6/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Corners Earned
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Over 8.5 Corners Earned
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Corners Earned
179
96
83

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Sassuolo notuje o 7% wyższy wynik niż Monza pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemMonzaSassuolo
Match Cards AVG
4.35 (40/40)
4.20 (20/20)
4.50 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
78% (31/40)
70% (14/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
174
84
90
Highest in a Match
10
10
9
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Sassuolo jest o 95% lepsza niż Monza pod względem strzałów na mecz.

OgółemMonzaSassuolo
Strzały / mecz
15.50
10.50
20.50
Strzały celne / mecz
5.75
4.00
7.50
Strzały niecelne / mecz
5.75
4.00
7.50
Skuteczność strzałów
9.7%
14.3%
7.3%
Strzały na gola
10.33
7.00
13.67
Strzały celne na gola
3.83
2.67
5.00
Strzały Over 10.5
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Strzały Over 11.5
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Strzały Over 12.5
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Strzały Over 13.5
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Strzały Over 14.5
50% (2/4)
0% (0/2)
100% (2/2)
Strzały celne Over 3.5
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Strzały celne Over 4.5
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Strzały celne Over 5.5
50% (2/4)
0% (0/2)
100% (2/2)
Strzały celne Over 6.5
50% (2/4)
0% (0/2)
100% (2/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Monza notuje o 100% wyższy wynik niż Sassuolo pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemMonzaSassuolo
Match Offsides AVG
4.75
6.50
3.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Match Offsides Over 2.5 %
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Match Offsides Over 3.5 %
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Team Offsides AVG
4.50
6.00
3.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Team Offsides Over 1.5 %
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Team Offsides Over 2.5 %
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Sassuolo jest o 42% lepsza niż Monza pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemMonzaSassuolo
xG (For)
1.64
1.35
1.93
xGA (Against)
0.98
1.02
0.93
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemMonzaSassuolo
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Under 2.5
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Under 3.5
78% (31/40)
65% (13/20)
90% (18/20)
Under 4.5
88% (35/40)
80% (16/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Serie A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1AS Roma220063.00
2Inter220063.00
3AC Milan220063.00
4Juventus220063.00
5Atalanta220063.00
6Lazio220063.00
7Udinese211042.00
8Como211042.00
9Frosinone210131.50
10Napoli210131.50
11Sassuolo210131.50
12Cagliari210131.50
13Lecce210131.50
14Torino200200.00
15Bologna200200.00
16Genoa200200.00
17Parma200200.00
18Monza200200.00
19Venezia200200.00
20Fiorentina200200.00