Football Stats
Herb Venezia
VeneziaŚr. pkt/mecz 1.90
Włochy / Serie A19 września 2026 20:45
Herb Lazio
LazioŚr. pkt/mecz 1.70

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Venezia

0W — Venezia1D3W — Lazio

Streaki - Venezia

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Venezia — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Venezia — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Venezia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Venezia — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • Venezia — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Venezia — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Venezia — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Venezia — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Venezia — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Venezia — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Venezia — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Venezia — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Venezia — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Venezia — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Venezia — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Venezia — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Venezia — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Venezia — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Venezia — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Lazio

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lazio — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Lazio — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lazio — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lazio — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lazio — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lazio — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lazio — powyżej 2.5 kartek (10/10, 100%)
  • Lazio — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Lazio — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Lazio — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Lazio — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Lazio — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Lazio — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Lazio — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Lazio — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Lazio — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Venezia

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Venezia — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Venezia — powyżej 1.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Venezia — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Venezia — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Venezia — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Venezia — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Venezia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Venezia — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Venezia — powyżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Venezia — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Venezia — poniżej 4.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Venezia — poniżej 4.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Venezia — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Lazio

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Lazio — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lazio — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Lazio — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Lazio — powyżej 1.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Lazio — powyżej 2.5 kartek w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Lazio — powyżej 2.5 kartek łącznie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Lazio — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 17 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.02Herb VeneziaVenezia00Herb LazioLazio
18.08Herb LazioLazio31Herb VeneziaVenezia
14.03Herb LazioLazio10Herb VeneziaVenezia
22.12Herb VeneziaVenezia13Herb LazioLazio

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Venezia jest o 10% lepsza niż Lazio pod względem odsetku wygranych meczów.

VeneziaDomWyjazdOgółem
Win %
80%
30%
55%
Śr. goli/mecz
3.20
2.50
2.85
Strzelone
2.20
1.50
1.85
Stracone
1.00
1.00
1.00
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
68%
62%
65%
Śr. strzały/mecz
21.20
12.60
16.90
Śr. faule/mecz
14.20
14.50
14.35
LazioDomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
3.80
1.80
2.80
Strzelone
2.30
1.00
1.65
Stracone
1.50
0.80
1.15
BTTS %
40%
30%
35%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Posiadanie piłki
51%
49%
50%
Śr. strzały/mecz
12.57
10.00
11.13
Śr. faule/mecz
12.71
11.78
12.19

Ostatnie 10 meczów

Venezia jest o +120% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.20 gola/mecz
Venezia u siebie
1.00 gola/mecz
Lazio na wyjeździe

Progi bramkowe

VeneziaLazio
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
100% (10/10)
70% (7/10)
Over 2.5
50% (5/10)
20% (2/10)
Over 3.5
50% (5/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemVeneziaLazio
Match Corners AVG
9.14 (36/40)
9.25 (20/20)
9.00 (16/20)
Over 6.5 Corners
72% (26/36)
80% (16/20)
63% (10/16)
Over 7.5 Corners
69% (25/36)
75% (15/20)
63% (10/16)
Over 8.5 Corners
58% (21/36)
55% (11/20)
63% (10/16)
Over 9.5 Corners
47% (17/36)
50% (10/20)
44% (7/16)
Over 10.5 Corners
36% (13/36)
35% (7/20)
38% (6/16)
Over 11.5 Corners
25% (9/36)
25% (5/20)
25% (4/16)
Over 12.5 Corners
19% (7/36)
20% (4/20)
19% (3/16)
Over 13.5 Corners
8% (3/36)
5% (1/20)
13% (2/16)
Over 14.5 Corners
6% (2/36)
5% (1/20)
6% (1/16)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemVeneziaLazio
Corners Earned Match
4.28
4.65
3.90
More Corners Than Opponent
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Corners Earned
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
53% (21/40)
60% (12/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Corners Earned
171
93
78

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Lazio notuje o 25% wyższy wynik niż Venezia pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemVeneziaLazio
Match Cards AVG
4.00 (40/40)
3.55 (20/20)
4.45 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
80% (16/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
83% (33/40)
70% (14/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Cards
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
160
71
89
Highest in a Match
8
8
8
Lowest in a Match
1
1
2

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Venezia jest o 8% lepsza niż Lazio pod względem strzałów na mecz.

OgółemVeneziaLazio
Strzały / mecz
13.00
13.50
12.50
Strzały celne / mecz
3.50
4.50
2.50
Strzały niecelne / mecz
6.50
6.50
6.50
Skuteczność strzałów
3.8%
0.0%
8.0%
Strzały na gola
26.00
12.50
Strzały celne na gola
7.00
2.50
Strzały Over 10.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały Over 11.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały Over 12.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały Over 13.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały Over 14.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 3.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 4.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 5.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 6.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Venezia notuje o 100% wyższy wynik niż Lazio pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemVeneziaLazio
Match Offsides AVG
4.00
4.50
3.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Match Offsides Over 3.5 %
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Team Offsides AVG
2.25
3.00
1.50
Team Offsides Over 0.5 %
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Team Offsides Over 1.5 %
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Team Offsides Over 2.5 %
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Venezia jest o 31% lepsza niż Lazio pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemVeneziaLazio
xG (For)
1.23
1.40
1.06
xGA (Against)
1.66
2.17
1.14
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemVeneziaLazio
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Under 2.5
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Under 3.5
73% (29/40)
65% (13/20)
80% (16/20)
Under 4.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 5.5
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
Serie A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Como321072.33
2AS Roma220063.00
3Inter220063.00
4AC Milan220063.00
5Juventus220063.00
6Atalanta220063.00
7Lazio220063.00
8Udinese211042.00
9Frosinone210131.50
10Napoli210131.50
11Sassuolo210131.50
12Cagliari210131.50
13Lecce210131.50
14Torino200200.00
15Bologna200200.00
16Parma200200.00
17Monza200200.00
18Venezia200200.00
19Genoa300300.00
20Fiorentina200200.00