Football Stats
Herb Guadalajara Chivas
Guadalajara ChivasŚr. pkt/mecz 1.75
Meksyk / Liga MX19 lipca 2026 03:07
Herb Toluca
TolucaŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Guadalajara Chivas

2W — Guadalajara Chivas3D5W — Toluca

Streaki - Guadalajara Chivas

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Guadalajara Chivas — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Guadalajara Chivas — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Guadalajara Chivas — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Guadalajara Chivas — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Guadalajara Chivas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Guadalajara Chivas — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Guadalajara Chivas — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
  • Guadalajara Chivas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Guadalajara Chivas — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Guadalajara Chivas — powyżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
  • Guadalajara Chivas — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Guadalajara Chivas — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Guadalajara Chivas — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Guadalajara Chivas — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Guadalajara Chivas — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Guadalajara Chivas — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Guadalajara Chivas — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Guadalajara Chivas — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
  • Guadalajara Chivas — ma więcej rożnych niż przeciwnik (14/20, 70%)

Streaki - Toluca

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Toluca — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Toluca — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Toluca — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Toluca — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Toluca — powyżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Toluca — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Toluca — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Toluca — powyżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Toluca — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Toluca — jest niepokonany (15/20, 75%)
  • Toluca — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Toluca — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Toluca — powyżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Guadalajara Chivas

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Guadalajara Chivas — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Guadalajara Chivas — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Guadalajara Chivas — remisuje 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Guadalajara Chivas — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Guadalajara Chivas — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Guadalajara Chivas — poniżej 4.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Guadalajara Chivas — powyżej 6.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Guadalajara Chivas — powyżej 3.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Guadalajara Chivas — powyżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu

Serie - Toluca

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Toluca — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Toluca — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Toluca — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Toluca — powyżej 1.5 spalonych w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 Toluca — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Toluca — powyżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Toluca — powyżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Toluca — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
19.07Herb Guadalajara ChivasGuadalajara Chivas02Herb TolucaToluca
28.02Herb TolucaToluca20Herb Guadalajara ChivasGuadalajara Chivas
21.09Herb Guadalajara ChivasGuadalajara Chivas03Herb TolucaToluca
16.02Herb TolucaToluca21Herb Guadalajara ChivasGuadalajara Chivas
07.07Herb Guadalajara ChivasGuadalajara Chivas00Herb TolucaToluca
12.05Herb TolucaToluca00Herb Guadalajara ChivasGuadalajara Chivas
09.05Herb Guadalajara ChivasGuadalajara Chivas10Herb TolucaToluca
31.01Herb Guadalajara ChivasGuadalajara Chivas32Herb TolucaToluca
02.10Herb TolucaToluca11Herb Guadalajara ChivasGuadalajara Chivas
22.01Herb Guadalajara ChivasGuadalajara Chivas12Herb TolucaToluca

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Guadalajara Chivas jest o 11% lepsza niż Toluca pod względem odsetku wygranych meczów.

Guadalajara ChivasDomWyjazdOgółem
Win %
70%
30%
50%
Śr. goli/mecz
2.80
2.70
2.75
Strzelone
2.30
1.10
1.70
Stracone
0.50
1.60
1.05
BTTS %
30%
60%
45%
Czyste konto %
70%
30%
50%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Posiadanie piłki
64%
55%
60%
Śr. strzały/mecz
21.80
14.00
18.33
Śr. faule/mecz
11.60
13.13
12.28
TolucaDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
2.60
2.40
2.50
Strzelone
1.80
1.20
1.50
Stracone
0.80
1.20
1.00
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
60%
59%
59%
Śr. strzały/mecz
19.20
17.20
18.20
Śr. faule/mecz
13.10
12.30
12.70

Ostatnie 10 meczów

Guadalajara Chivas jest o +92% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.30 gola/mecz
Guadalajara Chivas u siebie
1.20 gola/mecz
Toluca na wyjeździe

Progi bramkowe

Guadalajara ChivasToluca
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 2.5
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Toluca notuje o 7% wyższy wynik niż Guadalajara Chivas pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemGuadalajara ChivasToluca
Match Corners AVG
9.21 (38/40)
8.89 (18/20)
9.50 (20/20)
Over 6.5 Corners
79% (30/38)
83% (15/18)
75% (15/20)
Over 7.5 Corners
66% (25/38)
67% (12/18)
65% (13/20)
Over 8.5 Corners
55% (21/38)
50% (9/18)
60% (12/20)
Over 9.5 Corners
42% (16/38)
28% (5/18)
55% (11/20)
Over 10.5 Corners
26% (10/38)
22% (4/18)
30% (6/20)
Over 11.5 Corners
24% (9/38)
22% (4/18)
25% (5/20)
Over 12.5 Corners
16% (6/38)
17% (3/18)
15% (3/20)
Over 13.5 Corners
13% (5/38)
11% (2/18)
15% (3/20)
Over 14.5 Corners
8% (3/38)
6% (1/18)
10% (2/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemGuadalajara ChivasToluca
Corners Earned Match
5.58
5.85
5.30
More Corners Than Opponent
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Over 2.5 Corners Earned
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Corners Earned
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Corners Earned
223
117
106

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemGuadalajara ChivasToluca
Match Cards AVG
5.42 (40/40)
5.55 (20/20)
5.30 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Cards
63% (25/40)
70% (14/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Cards
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Cards
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Cards
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Total Cards
217
111
106
Highest in a Match
10
10
9
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Toluca jest o 14% lepsza niż Guadalajara Chivas pod względem strzałów na mecz.

OgółemGuadalajara ChivasToluca
Strzały / mecz
17.25
16.40
18.67
Strzały celne / mecz
6.25
6.00
6.67
Strzały niecelne / mecz
6.63
6.40
7.00
Skuteczność strzałów
7.2%
4.9%
10.7%
Strzały na gola
13.80
20.50
9.33
Strzały celne na gola
5.00
7.50
3.33
Strzały Over 10.5
100% (8/8)
100% (5/5)
100% (3/3)
Strzały Over 11.5
88% (7/8)
80% (4/5)
100% (3/3)
Strzały Over 12.5
75% (6/8)
60% (3/5)
100% (3/3)
Strzały Over 13.5
63% (5/8)
40% (2/5)
100% (3/3)
Strzały Over 14.5
50% (4/8)
40% (2/5)
67% (2/3)
Strzały celne Over 3.5
100% (8/8)
100% (5/5)
100% (3/3)
Strzały celne Over 4.5
75% (6/8)
80% (4/5)
67% (2/3)
Strzały celne Over 5.5
50% (4/8)
40% (2/5)
67% (2/3)
Strzały celne Over 6.5
50% (4/8)
40% (2/5)
67% (2/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Guadalajara Chivas notuje o 125% wyższy wynik niż Toluca pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemGuadalajara ChivasToluca
Match Offsides AVG
3.29
4.25
2.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (7/7)
100% (4/4)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
86% (6/7)
100% (4/4)
67% (2/3)
Match Offsides Over 2.5 %
57% (4/7)
75% (3/4)
33% (1/3)
Match Offsides Over 3.5 %
29% (2/7)
50% (2/4)
0% (0/3)
Team Offsides AVG
1.71
2.25
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
86% (6/7)
100% (4/4)
67% (2/3)
Team Offsides Over 1.5 %
57% (4/7)
75% (3/4)
33% (1/3)
Team Offsides Over 2.5 %
14% (1/7)
25% (1/4)
0% (0/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu.

OgółemGuadalajara ChivasToluca
xG (For)
1.48
1.47
1.50
xGA (Against)
1.02
1.02
1.02
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemGuadalajara ChivasToluca
Under 0.5
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Under 1.5
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Under 2.5
50% (20/40)
40% (8/20)
60% (12/20)
Under 3.5
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Under 4.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Liga MX — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Club America321072.33
2Club Tijuana321072.33
3Toluca320162.00
5Monterrey320162.00
6Cruz Azul320162.00
7Club Queretaro320162.00
8Necaxa320162.00
9Atlas320162.00
10Atlante FC311141.33
11Puebla311141.33
13CF Pachuca310231.00
14Leon310231.00
16Tigres UANL301210.33
17Santos Laguna300300.00
18FC Juarez300300.00