Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Atlante FC
Streaki - Atlante FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Atlante FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Atlante FC — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Atlante FC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Atlante FC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Atlante FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Atlante FC — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Atlante FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Atlante FC — powyżej 29.5 punktów kartkowych (3/3, 100%)
- Atlante FC — poniżej 49.5 punktów kartkowych (3/3, 100%)
- Atlante FC — powyżej 1.5 spalonych (3/3, 100%)
- Atlante FC — powyżej 8.5 rożnych (3/3, 100%)
- Atlante FC — powyżej 2.5 kartek (3/3, 100%)
- Atlante FC — poniżej 4.5 kartek (3/3, 100%)
- Atlante FC — powyżej 2.5 kartek łącznie (3/3, 100%)
- Atlante FC — poniżej 4.5 kartek łącznie (3/3, 100%)
- Atlante FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (3/3, 100%)
- Atlante FC — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
- Atlante FC — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Toluca
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Toluca — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Toluca — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Toluca — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Toluca — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Toluca — powyżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Toluca — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- Toluca — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- Toluca — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Toluca — powyżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- Toluca — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
- Toluca — jest niepokonany (14/20, 70%)
- Toluca — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
- Toluca — powyżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Toluca — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
- Toluca — ma więcej rożnych niż przeciwnik (14/20, 70%)
Serie - Atlante FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Atlante FC — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Atlante FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 14 meczach z rzędu
- 🔥 Atlante FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Atlante FC — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Atlante FC — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Atlante FC — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Atlante FC — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Atlante FC — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Atlante FC — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Atlante FC — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Atlante FC — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Atlante FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Serie - Toluca
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Toluca — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Toluca — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Toluca — wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Toluca — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Toluca — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Toluca — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Toluca — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Toluca — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Toluca — powyżej 7.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Toluca — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Toluca — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Toluca jest o 29% lepsza niż Atlante FC pod względem odsetku wygranych meczów.
| Atlante FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 3.10 | 2.70 |
Strzelone | 1.40 | 1.50 | 1.45 |
Stracone | 0.90 | 1.60 | 1.25 |
BTTS % | 60% | 80% | 70% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
| Toluca | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 2.50 | 2.60 |
Strzelone | 1.90 | 1.30 | 1.60 |
Stracone | 0.80 | 1.20 | 1.00 |
BTTS % | 60% | 40% | 50% |
Czyste konto % | 30% | 40% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
Posiadanie piłki | 61% | 61% | 61% |
Śr. strzały/mecz | 18.44 | 17.20 | 17.79 |
Śr. faule/mecz | 11.56 | 11.80 | 11.68 |
Ostatnie 10 meczów
- 02.08.2026Wvs Cruz Azul3-2
- 25.07.2026Dvs Club America1-1
- 17.07.2026Lvs Necaxa1-2
- 26.04.2026Lvs Tepatitlán0-2
- 23.04.2026Wvs Tepatitlán2-0
- 17.04.2026Dvs CA La Paz1-1
- 12.04.2026Lvs Cancún1-2
- 04.04.2026Wvs Mineros de Zacatecas3-1
- 28.03.2026Lvs Venados FC1-4
- 21.03.2026Wvs Dorados2-0
- 06.08.2026Wvs Seattle Sounders3-0
- 03.08.2026Wvs Necaxa3-1
- 22.07.2026Lvs U.N.A.M. - Pumas1-2
- 19.07.2026Wvs Guadalajara Chivas2-0
- 10.05.2026Lvs CF Pachuca0-2
- 04.05.2026Lvs CF Pachuca0-1
- 26.04.2026Wvs Leon4-1
- 23.04.2026Lvs Mazatlán3-4
- 19.04.2026Lvs Club America1-2
- 13.04.2026Dvs Atletico San Luis1-1
Progi bramkowe
| Atlante FC | Toluca | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
| Atlante FC | Toluca | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
| Atlante FC | Toluca | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Atlante FC notuje o 34% wyższy wynik niż Toluca pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Atlante FC | Toluca | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.14 (22/40) | 13.00 (3/20) | 9.68 (19/20) |
Over 6.5 Corners | 86% (19/22) | 100% (3/3) | 84% (16/19) |
Over 7.5 Corners | 82% (18/22) | 100% (3/3) | 79% (15/19) |
Over 8.5 Corners | 73% (16/22) | 100% (3/3) | 68% (13/19) |
Over 9.5 Corners | 68% (15/22) | 100% (3/3) | 63% (12/19) |
Over 10.5 Corners | 41% (9/22) | 100% (3/3) | 32% (6/19) |
Over 11.5 Corners | 27% (6/22) | 67% (2/3) | 21% (4/19) |
Over 12.5 Corners | 14% (3/22) | 33% (1/3) | 11% (2/19) |
Over 13.5 Corners | 14% (3/22) | 33% (1/3) | 11% (2/19) |
Over 14.5 Corners | 9% (2/22) | 33% (1/3) | 5% (1/19) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Atlante FC | Toluca | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.70 | 4.00 | 5.95 |
More Corners Than Opponent | 61% (14/23) | 0% (0/3) | 70% (14/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 78% (18/23) | 67% (2/3) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 74% (17/23) | 67% (2/3) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 61% (14/23) | 67% (2/3) | 60% (12/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 43% (10/23) | 0% (0/3) | 50% (10/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 39% (9/23) | 0% (0/3) | 45% (9/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 26% (6/23) | 0% (0/3) | 30% (6/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 22% (5/23) | 0% (0/3) | 25% (5/20) |
Corners Earned | 131 | 12 | 119 |
| Ogółem | Atlante FC | Toluca | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.26 | 9.00 | 3.55 |
More Corners Than Opponent | 61% (14/23) | 0% (0/3) | 70% (14/20) |
Over 2.5 Corners Against | 61% (14/23) | 100% (3/3) | 55% (11/20) |
Over 3.5 Corners Against | 48% (11/23) | 100% (3/3) | 40% (8/20) |
Over 4.5 Corners Against | 39% (9/23) | 100% (3/3) | 30% (6/20) |
Over 5.5 Corners Against | 35% (8/23) | 100% (3/3) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Corners Against | 26% (6/23) | 100% (3/3) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Corners Against | 17% (4/23) | 67% (2/3) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Against | 13% (3/23) | 67% (2/3) | 5% (1/20) |
Corners Against | 98 | 27 | 71 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Toluca notuje o 66% wyższy wynik niż Atlante FC pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Atlante FC | Toluca | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.26 (23/23) | 3.33 (3/3) | 5.55 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (23/23) | 100% (3/3) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 96% (22/23) | 100% (3/3) | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 91% (21/23) | 100% (3/3) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Cards | 74% (17/23) | 33% (1/3) | 80% (16/20) |
Over 4.5 Cards | 57% (13/23) | 0% (0/3) | 65% (13/20) |
Over 5.5 Cards | 39% (9/23) | 0% (0/3) | 45% (9/20) |
Over 6.5 Cards | 35% (8/23) | 0% (0/3) | 40% (8/20) |
Over 7.5 Cards | 22% (5/23) | 0% (0/3) | 25% (5/20) |
Total Cards | 121 | 10 | 111 |
Highest in a Match | 9 | 4 | 9 |
Lowest in a Match | 1 | 3 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Toluca jest o 81% lepsza niż Atlante FC pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Atlante FC | Toluca | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 14.50 | 10.33 | 18.67 |
Strzały celne / mecz | 5.67 | 4.67 | 6.67 |
Strzały niecelne / mecz | 5.50 | 4.00 | 7.00 |
Skuteczność strzałów | 12.6% | 16.1% | 10.7% |
Strzały na gola | 7.91 | 6.20 | 9.33 |
Strzały celne na gola | 3.09 | 2.80 | 3.33 |
Strzały Over 10.5 | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
Strzały Over 11.5 | 67% (4/6) | 33% (1/3) | 100% (3/3) |
Strzały Over 12.5 | 50% (3/6) | 0% (0/3) | 100% (3/3) |
Strzały Over 13.5 | 50% (3/6) | 0% (0/3) | 100% (3/3) |
Strzały Over 14.5 | 33% (2/6) | 0% (0/3) | 67% (2/3) |
Strzały celne Over 3.5 | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
Strzały celne Over 4.5 | 50% (3/6) | 33% (1/3) | 67% (2/3) |
Strzały celne Over 5.5 | 50% (3/6) | 33% (1/3) | 67% (2/3) |
Strzały celne Over 6.5 | 50% (3/6) | 33% (1/3) | 67% (2/3) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Atlante FC notuje o 67% wyższy wynik niż Toluca pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Atlante FC | Toluca | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 3.17 | 4.33 | 2.00 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
Match Offsides Over 1.5 % | 83% (5/6) | 100% (3/3) | 67% (2/3) |
Match Offsides Over 2.5 % | 50% (3/6) | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
Match Offsides Over 3.5 % | 33% (2/6) | 67% (2/3) | 0% (0/3) |
Team Offsides AVG | 1.33 | 1.67 | 1.00 |
Team Offsides Over 0.5 % | 83% (5/6) | 100% (3/3) | 67% (2/3) |
Team Offsides Over 1.5 % | 50% (3/6) | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
Team Offsides Over 2.5 % | 0% (0/6) | 0% (0/3) | 0% (0/3) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Toluca jest o 39% lepsza niż Atlante FC pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Atlante FC | Toluca | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.29 | 1.08 | 1.50 |
xGA (Against) | 1.62 | 2.22 | 1.02 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Atlante FC | Toluca | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 10% (2/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

