Football Stats
Herb Dorados
Flaga MeksykDorados
8. miejsce w tabeli Liga de Expansión MX

2026/27 Dorados — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W0
R2
P1
Gz4
Gs5
RB-1
Śr. pkt0.67
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz4
Gs4
RB0
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze5
W1
R2
P2
Gz8
Gs9
RB-1
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Dorados — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Dorados — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Dorados — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Dorados — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Dorados — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Dorados — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Dorados — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Dorados — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Dorados — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Dorados — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Dorados — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Dorados — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Dorados — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Dorados — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Dorados — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb DoradosDorados01Monarcas
20.08Venados FC42Herb DoradosDorados
16.08Herb DoradosDorados22Tlaxcala
07.08Herb DoradosDorados22Mineros de Zacatecas
31.07Alebrijes de Oaxaca02Herb DoradosDorados
18.04Herb DoradosDorados31Tapatío
03.04Tlaxcala20Herb DoradosDorados
29.03Herb DoradosDorados21Correcaminos Uat
21.03Atlante FC20Herb DoradosDorados
15.03Herb DoradosDorados11Leones Negros UDG

Dorados — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 300% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
0.90
1.70
2.60
Strzelone
0.40
1.00
1.40
Stracone
0.50
0.70
1.20
BTTS %
0%
40%
20%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
60%
40%
50%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
10%
10%
Śr. goli/mecz
1.50
2.60
4.10
Strzelone
0.50
0.70
1.20
Stracone
1.00
1.90
2.90
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
70%
60%
65%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
Under 2.5
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Under 3.5
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
Under 4.5
75% (15/20)
100% (10/10)
50% (5/10)
Under 5.5
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 40% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
20% (4/20)
0% (0/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Dorados

Wynik meczu

2-2
2 (40%)
2-0
1 (20%)
0-1
1 (20%)
2-4
1 (20%)

Wynik do przerwy

0-1
2 (40%)
0-2
1 (20%)
2-0
1 (20%)
2-2
1 (20%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Dorados

Liczba goli w meczu

4
2 (40%)
2
1 (20%)
1
1 (20%)
6
1 (20%)

Liczba goli do przerwy

2
2 (40%)
1
2 (40%)
4
1 (20%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Liga de Expansión MX.

Liga de Expansión MX — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Venados FC321072.33
3Piratas321072.33
4Monarcas320162.00
6Durango320162.00
8Dorados211042.00
10Tapatío311141.33
11CA La Paz310231.00
14Cancún200200.00
15Tlaxcala300300.00
16Tepatitlán300300.00