Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Almeria
Streaki - Almeria
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Almeria — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Almeria — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Almeria — wygrywa u siebie (9/10, 90%)
- Almeria — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Almeria — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Almeria — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Almeria — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Almeria — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Almeria — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Almeria — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Almeria — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Almeria — poniżej 6.5 kartek (9/10, 90%)
- Almeria — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Almeria — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Almeria — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- Almeria — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Almeria — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
- Almeria — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Almeria — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Almeria — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
- Almeria — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Almeria — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Malaga
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Malaga — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Malaga — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Malaga — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Malaga — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Malaga — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Malaga — powyżej 19.5 punktów kartkowych (10/10, 100%)
- Malaga — poniżej 6.5 kartek (10/10, 100%)
- Malaga — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
- Malaga — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Malaga — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Malaga — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
Serie - Almeria
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Almeria — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Almeria — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Almeria — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 30 meczach z rzędu
- 🔥 Almeria — powyżej 1.5 spalonych w 33 meczach z rzędu
- 🔥 Almeria — poniżej 12.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Almeria — poniżej 6.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Almeria — poniżej 6.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Almeria — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Serie - Malaga
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Malaga — jest niepokonany w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Malaga — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Malaga — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Malaga — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Malaga — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 29 meczach z rzędu
- 🔥 Malaga — poniżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Malaga — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Malaga — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Malaga — poniżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Malaga — poniżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Malaga — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Almeria jest o 10% lepsza niż Malaga pod względem odsetku wygranych meczów.
| Almeria | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 90% | 20% | 55% |
Śr. goli/mecz | 4.00 | 2.80 | 3.40 |
Strzelone | 2.70 | 1.10 | 1.90 |
Stracone | 1.30 | 1.70 | 1.50 |
BTTS % | 80% | 60% | 70% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 0% | 40% | 20% |
Posiadanie piłki | 49% | 52% | 50% |
Śr. strzały/mecz | 17.00 | 13.10 | 15.05 |
Śr. faule/mecz | 15.10 | 12.90 | 14.00 |
| Malaga | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 60% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 3.40 | 3.15 |
Strzelone | 1.70 | 2.20 | 1.95 |
Stracone | 1.20 | 1.20 | 1.20 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 20% | 0% | 10% |
Posiadanie piłki | 54% | 51% | 52% |
Śr. strzały/mecz | 15.70 | 14.70 | 15.20 |
Śr. faule/mecz | 11.30 | 11.90 | 11.60 |
Ostatnie 10 meczów
- 14.06.2026Dvs Malaga0-0
- 09.06.2026Wvs Castellón3-2
- 06.06.2026Dvs Castellón1-1
- 31.05.2026Wvs Valladolid1-0
- 24.05.2026Lvs Sporting Gijon1-3
- 16.05.2026Lvs Las Palmas1-2
- 09.05.2026Dvs Burgos0-0
- 04.05.2026Wvs Mirandes4-2
- 26.04.2026Wvs Granada CF4-2
- 19.04.2026Wvs Malaga3-2
- 14.06.2026Dvs Almeria0-0
- 10.06.2026Dvs Las Palmas1-1
- 07.06.2026Wvs Las Palmas1-0
- 31.05.2026Wvs Zaragoza2-0
- 24.05.2026Dvs Racing Santander1-1
- 16.05.2026Wvs AD Ceuta FC4-1
- 09.05.2026Wvs Sporting Gijon2-1
- 02.05.2026Wvs Eibar4-2
- 25.04.2026Lvs Castellón2-3
- 19.04.2026Lvs Almeria2-3
Progi bramkowe
| Almeria | Malaga | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| Almeria | Malaga | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| Almeria | Malaga | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Almeria notuje o 7% wyższy wynik niż Malaga pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Almeria | Malaga | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.22 (40/40) | 9.55 (20/20) | 8.90 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 75% (30/40) | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Over 7.5 Corners | 68% (27/40) | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
Over 8.5 Corners | 55% (22/40) | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
Over 9.5 Corners | 43% (17/40) | 55% (11/20) | 30% (6/20) |
Over 10.5 Corners | 33% (13/40) | 45% (9/20) | 20% (4/20) |
Over 11.5 Corners | 28% (11/40) | 35% (7/20) | 20% (4/20) |
Over 12.5 Corners | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Over 13.5 Corners | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Over 14.5 Corners | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Almeria | Malaga | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.30 | 4.25 | 4.35 |
More Corners Than Opponent | 33% (13/40) | 25% (5/20) | 40% (8/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 70% (28/40) | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 65% (26/40) | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 55% (22/40) | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 28% (11/40) | 25% (5/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 8% (3/40) | 0% (0/20) | 15% (3/20) |
Corners Earned | 172 | 85 | 87 |
| Ogółem | Almeria | Malaga | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.92 | 5.30 | 4.55 |
More Corners Than Opponent | 33% (13/40) | 25% (5/20) | 40% (8/20) |
Over 2.5 Corners Against | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Against | 73% (29/40) | 85% (17/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Against | 55% (22/40) | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
Over 5.5 Corners Against | 30% (12/40) | 40% (8/20) | 20% (4/20) |
Over 6.5 Corners Against | 25% (10/40) | 30% (6/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Corners Against | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Against | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Corners Against | 197 | 106 | 91 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Almeria notuje o 12% wyższy wynik niż Malaga pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Almeria | Malaga | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.15 (40/40) | 5.45 (20/20) | 4.85 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 80% (32/40) | 90% (18/20) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Cards | 70% (28/40) | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Cards | 60% (24/40) | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Cards | 48% (19/40) | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
Over 6.5 Cards | 28% (11/40) | 30% (6/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Cards | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Total Cards | 206 | 109 | 97 |
Highest in a Match | 10 | 9 | 10 |
Lowest in a Match | 2 | 2 | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Almeria | Malaga | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 15% (3/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 43% (17/40) | 35% (7/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 60% (24/40) | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 65% (26/40) | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
Under 5.5 | 80% (32/40) | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Przykładowy układ tabeli — Hiszpania, realne dane wkrótce.

