Football Stats
Herb Malaga
Flaga HiszpaniaMalaga
20. miejsce w tabeli La Liga
Hiszpania / La LigaSezon 2026/27

2026/27 Malaga — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W0
R1
P0
Gz1
Gs1
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W0
R0
P2
Gz0
Gs6
RB-6
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W0
R1
P2
Gz1
Gs7
RB-6
Śr. pkt0.33
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Malaga — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Malaga — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Malaga — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Malaga — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Malaga — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Malaga — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Malaga — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Malaga — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Malaga — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Malaga — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Malaga — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Malaga — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Malaga — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Malaga — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Malaga — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Real Madrid40Herb MalagaMalaga
24.08Herb MalagaMalaga11Deportivo La Coruna
19.08Atletico Madrid20Herb MalagaMalaga
20.06Almeria12Herb MalagaMalaga
14.06Herb MalagaMalaga00Almeria
10.06Herb MalagaMalaga11Las Palmas
07.06Las Palmas01Herb MalagaMalaga
31.05Zaragoza02Herb MalagaMalaga
24.05Herb MalagaMalaga11Racing Santander
16.05AD Ceuta FC14Herb MalagaMalaga

Malaga — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
1.30
1.70
3.00
Strzelone
0.70
1.00
1.70
Stracone
0.60
0.70
1.30
BTTS %
40%
30%
35%
Czyste konto %
40%
60%
50%
Nie strzelił %
50%
40%
45%
Posiadanie piłki
54%
Śr. strzały/mecz
15.50
Śr. faule/mecz
11.20
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
1.20
2.40
3.60
Strzelone
0.70
1.20
1.90
Stracone
0.50
1.20
1.70
BTTS %
10%
50%
30%
Czyste konto %
80%
30%
55%
Nie strzelił %
60%
20%
40%
Posiadanie piłki
48%
Śr. strzały/mecz
12.70
Śr. faule/mecz
11.00

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 37% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
10.67
13.00
9.50
Strzały celne / mecz
1.33
2.00
1.00
Strzały niecelne / mecz
5.67
8.00
4.50
Skuteczność strzałów
3.1%
7.7%
0.0%
Strzały na gola
32.00
13.00
Strzały celne na gola
4.00
2.00
Strzały Over 10.5
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Strzały Over 11.5
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Strzały Over 12.5
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Strzały Over 13.5
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)
Strzały Over 14.5
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Strzały celne Over 3.5
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Strzały celne Over 4.5
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Wyjazd notuje o 50% wyższy wynik niż Dom pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.33
3.00
3.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Match Offsides Over 3.5 %
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)
Team Offsides AVG
1.33
1.00
1.50
Team Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Team Offsides Over 1.5 %
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Dom jest o 353% lepsza niż Wyjazd pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
0.95
1.97
0.43
xGA (Against)
1.42
1.11
1.58
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Under 1.5
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Under 2.5
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
Under 3.5
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Under 4.5
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Under 5.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 17% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
BTTS Both Halves
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Draw
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
0% (0/10)
50% (5/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wyjazd notuje o 15% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
9.90 (20/20)
9.20 (10/10)
10.60 (10/10)
Over 6.5 Corners
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 7.5 Corners
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 8.5 Corners
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 9.5 Corners
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 10.5 Corners
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 11.5 Corners
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
Over 12.5 Corners
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
Over 13.5 Corners
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
Over 14.5 Corners
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
4.85
4.90
4.80
More Corners Than Opponent
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 2.5 Corners Earned
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 3.5 Corners Earned
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Corners Earned
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 5.5 Corners Earned
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 6.5 Corners Earned
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Corners Earned
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Over 8.5 Corners Earned
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Corners Earned
97
49
48

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.80 (20/20)
4.70 (10/10)
4.90 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 3.5 Cards
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Cards
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 5.5 Cards
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 6.5 Cards
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Total Cards
96
47
49
Highest in a Match
9
9
7
Lowest in a Match
2
2
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Malaga

Wynik meczu

1-1
1 (33%)
0-4
1 (33%)
0-2
1 (33%)

Wynik do przerwy

1-1
1 (33%)
0-3
1 (33%)
0-0
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Malaga

Liczba goli w meczu

2
2 (67%)
4
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

2
1 (33%)
3
1 (33%)
0
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi La Liga.

La Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Barcelona330093.00
2Real Madrid330093.00
3Atletico Madrid321072.33
4Alaves321072.33
5Osasuna321072.33
6Sevilla320162.00
7Real Betis320162.00
9Levante311141.33
10Racing Santander311141.33
11Espanyol310231.00
12Athletic Club310231.00
13Real Sociedad310231.00
14Getafe310231.00
15Villarreal302120.67
16Valencia301210.33
17Celta Vigo301210.33
18Rayo Vallecano301210.33
19Elche301210.33
20Malaga301210.33