Football Stats
Herb Almeria
Flaga HiszpaniaAlmeria
16. miejsce w tabeli Segunda División

2026/27 Almeria — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz3
Gs0
RB+3
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W0
R0
P2
Gz0
Gs2
RB-2
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W1
R0
P2
Gz3
Gs2
RB+1
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Almeria — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Almeria — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Almeria — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Almeria — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Almeria — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • Almeria — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Almeria — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Almeria — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Almeria — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Almeria — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Almeria — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Almeria — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Almeria — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Almeria — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Almeria — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Almeria — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach tej drużyny.

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Sabadell10Herb AlmeriaAlmeria
23.08Tenerife10Herb AlmeriaAlmeria
17.08Herb AlmeriaAlmeria30Eldense
20.06Herb AlmeriaAlmeria12Malaga
14.06Malaga00Herb AlmeriaAlmeria
09.06Herb AlmeriaAlmeria32Castellón
06.06Castellón11Herb AlmeriaAlmeria
31.05Herb AlmeriaAlmeria10Valladolid
24.05Sporting Gijon31Herb AlmeriaAlmeria
16.05Herb AlmeriaAlmeria12Las Palmas

Almeria — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 150% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
60%
50%
Śr. goli/mecz
1.30
2.50
3.80
Strzelone
1.00
1.60
2.60
Stracone
0.30
0.90
1.20
BTTS %
20%
50%
35%
Czyste konto %
80%
50%
65%
Nie strzelił %
40%
10%
25%
Posiadanie piłki
53%
Śr. strzały/mecz
16.90
Śr. faule/mecz
13.80
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
1.50
1.10
2.60
Strzelone
0.60
0.40
1.00
Stracone
0.90
0.70
1.60
BTTS %
30%
20%
25%
Czyste konto %
30%
50%
40%
Nie strzelił %
70%
60%
65%
Posiadanie piłki
50%
Śr. strzały/mecz
12.00
Śr. faule/mecz
12.40

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 58% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
11.33
15.00
9.50
Strzały celne / mecz
2.67
5.00
1.50
Strzały niecelne / mecz
6.67
7.00
6.50
Skuteczność strzałów
8.8%
20.0%
0.0%
Strzały na gola
11.33
5.00
Strzały celne na gola
2.67
1.67
Strzały Over 10.5
33% (1/3)
100% (1/1)
0% (0/2)
Strzały Over 11.5
33% (1/3)
100% (1/1)
0% (0/2)
Strzały Over 12.5
33% (1/3)
100% (1/1)
0% (0/2)
Strzały Over 13.5
33% (1/3)
100% (1/1)
0% (0/2)
Strzały Over 14.5
33% (1/3)
100% (1/1)
0% (0/2)
Strzały celne Over 3.5
33% (1/3)
100% (1/1)
0% (0/2)
Strzały celne Over 4.5
33% (1/3)
100% (1/1)
0% (0/2)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 300% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.00
3.00
3.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Match Offsides Over 3.5 %
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Team Offsides AVG
1.00
2.00
0.50
Team Offsides Over 0.5 %
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Team Offsides Over 1.5 %
33% (1/3)
100% (1/1)
0% (0/2)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Under 1.5
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
Under 2.5
35% (7/20)
10% (1/10)
60% (6/10)
Under 3.5
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Under 4.5
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)
Under 5.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 40% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
55% (11/20)
70% (7/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
30% (6/20)
50% (5/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
45% (9/20)
30% (3/10)
60% (6/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
9.70 (20/20)
9.70 (10/10)
9.70 (10/10)
Over 6.5 Corners
80% (16/20)
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 7.5 Corners
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 8.5 Corners
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 9.5 Corners
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 10.5 Corners
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 11.5 Corners
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 12.5 Corners
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 13.5 Corners
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Over 14.5 Corners
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
4.25
4.70
3.80
More Corners Than Opponent
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
Over 2.5 Corners Earned
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 3.5 Corners Earned
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 4.5 Corners Earned
55% (11/20)
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 5.5 Corners Earned
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Corners Earned
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Corners Earned
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Corners Earned
85
47
38

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
5.40 (20/20)
5.30 (10/10)
5.50 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Cards
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Cards
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 5.5 Cards
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 6.5 Cards
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 7.5 Cards
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
Total Cards
108
53
55
Highest in a Match
9
7
9
Lowest in a Match
2
3
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Almeria

Wynik meczu

0-1
2 (67%)
3-0
1 (33%)

Wynik do przerwy

3-0
1 (33%)
0-0
1 (33%)
0-1
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Almeria

Liczba goli w meczu

1
2 (67%)
3
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

3
1 (33%)
0
1 (33%)
1
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Segunda División.

Segunda División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Granada CF321072.33
2Leganes321072.33
3Castellón321072.33
4Sporting Gijon321072.33
5Mallorca320162.00
6Tenerife320162.00
7Las Palmas320162.00
8Eibar320162.00
9Sabadell312051.67
10Girona311141.33
11Celta de Vigo II311141.33
12Burgos311141.33
13Real Sociedad II311141.33
14Oviedo311141.33
15FC Andorra310231.00
16Almeria310231.00
17Cadiz303031.00
18Cordoba310231.00
19Valladolid301210.33
20Eldense301210.33
21Albacete300300.00
22AD Ceuta FC300300.00