Football Stats
Herb Hobro
HobroŚr. pkt/mecz 1.55
Dania / 1. Division26 lipca 2026 14:00
Herb Aarhus Fremad
Aarhus FremadŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Hobro

2W — Hobro0D3W — Aarhus Fremad

Streaki - Hobro

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hobro — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Hobro — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Hobro — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Hobro — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Hobro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Hobro — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Hobro — poniżej 6.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Hobro — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Hobro — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Hobro — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Hobro — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Hobro — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Hobro — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Hobro — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Hobro — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Aarhus Fremad

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Aarhus Fremad — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Aarhus Fremad — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Aarhus Fremad — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Aarhus Fremad — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Aarhus Fremad — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Aarhus Fremad — jest niepokonany w 2. połowie (16/20, 80%)
  • Aarhus Fremad — jest niepokonany (14/20, 70%)

Serie - Hobro

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Hobro — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Hobro — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu

Serie - Aarhus Fremad

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Aarhus Fremad — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Aarhus Fremad — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Aarhus Fremad — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Aarhus Fremad — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
26.07Herb HobroHobro12Herb Aarhus FremadAarhus Fremad
14.05Herb HobroHobro03Herb Aarhus FremadAarhus Fremad
26.04Herb Aarhus FremadAarhus Fremad01Herb HobroHobro
07.11Herb HobroHobro20Herb Aarhus FremadAarhus Fremad
20.09Herb Aarhus FremadAarhus Fremad30Herb HobroHobro

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Hobro jest o 13% lepsza niż Aarhus Fremad pod względem odsetku wygranych meczów.

HobroDomWyjazdOgółem
Win %
30%
60%
45%
Śr. goli/mecz
2.70
2.20
2.45
Strzelone
1.20
1.50
1.35
Stracone
1.50
0.70
1.10
BTTS %
50%
30%
40%
Czyste konto %
20%
60%
40%
Nie strzelił %
30%
10%
20%
Aarhus FremadDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
2.80
2.30
2.55
Strzelone
2.00
1.20
1.60
Stracone
0.80
1.10
0.95
BTTS %
50%
30%
40%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
40%
30%
35%

Ostatnie 10 meczów

Porównanie: strzelonych bramekHobro vs Aarhus Fremad
1.20 gola/mecz
Hobro u siebie
1.20 gola/mecz
Aarhus Fremad na wyjeździe

Progi bramkowe

HobroAarhus Fremad
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 2.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 3.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
35% (7/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
60% (12/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemHobroAarhus Fremad
Match Cards AVG
4.20 (20/20)
4.20 (20/20)
Over 0.5 Cards
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 1.5 Cards
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
84
84
Highest in a Match
11
11
Lowest in a Match
0
0

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemHobroAarhus Fremad
Under 0.5
8% (3/40)
0% (0/20)
15% (3/20)
Under 1.5
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Under 2.5
55% (22/40)
60% (12/20)
50% (10/20)
Under 3.5
75% (30/40)
85% (17/20)
65% (13/20)
Under 4.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
1. Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Vejle6420142.33
2Hvidovre6420142.33
3Hobro6402122.00
4FC Fredericia623191.50
5Aarhus Fremad623191.50
6Vendsyssel FF622281.33
7Aalborg622281.33
8AB Copenhagen613261.00
9Kolding IF613261.00
10Hillerød611440.67
11Esbjerg611440.67
12HB Koge602420.33