Football Stats
Herb Brann
Flaga WorldBrann
5. miejsce w tabeli Eliteserien

2026/27 Brann — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze9
W5
R0
P4
Gz17
Gs13
RB+4
Śr. pkt1.67
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze9
W3
R2
P4
Gz19
Gs14
RB+5
Śr. pkt1.22
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze18
W8
R2
P8
Gz36
Gs27
RB+9
Śr. pkt1.44
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Brann — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Brann — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Brann — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Brann — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Brann — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Brann — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Brann — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Brann — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Brann — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Brann — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Brann — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Brann — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Brann — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Brann — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Brann — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Brann — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Brann — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Brann — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Brann — jest niepokonany w 2. połowie w 10 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Sandefjord00Herb BrannBrann
27.08Herb BrannBrann32PAOK
23.08Fyllingen04Herb BrannBrann
20.08PAOK11Herb BrannBrann
16.08Herb BrannBrann30Ham-Kam
11.08Apollon Limassol12Herb BrannBrann
05.08Herb BrannBrann01Apollon Limassol
02.08Herb BrannBrann32Rosenborg
30.07Herb BrannBrann31Universitatea Cluj
26.07Herb BrannBrann23Valerenga

Brann — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 29% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
1.60
1.90
3.50
Strzelone
0.80
1.20
2.00
Stracone
0.80
0.70
1.50
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
Posiadanie piłki
51%
Śr. faule/mecz
9.25
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
60%
10%
35%
Śr. goli/mecz
1.30
1.70
3.00
Strzelone
0.90
0.80
1.70
Stracone
0.40
0.90
1.30
BTTS %
10%
60%
35%
Czyste konto %
70%
20%
45%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
Posiadanie piłki
Śr. faule/mecz

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 35% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
13.83
15.89
11.78
Strzały celne / mecz
5.17
5.78
4.56
Strzały niecelne / mecz
4.22
4.67
3.78
Skuteczność strzałów
14.5%
11.9%
17.9%
Strzały na gola
6.92
8.41
5.58
Strzały celne na gola
2.58
3.06
2.16
Strzały Over 10.5
72% (13/18)
78% (7/9)
67% (6/9)
Strzały Over 11.5
67% (12/18)
67% (6/9)
67% (6/9)
Strzały Over 12.5
56% (10/18)
67% (6/9)
44% (4/9)
Strzały Over 13.5
44% (8/18)
67% (6/9)
22% (2/9)
Strzały Over 14.5
33% (6/18)
44% (4/9)
22% (2/9)
Strzały celne Over 3.5
83% (15/18)
89% (8/9)
78% (7/9)
Strzały celne Over 4.5
39% (7/18)
33% (3/9)
44% (4/9)
Strzały celne Over 5.5
33% (6/18)
33% (3/9)
33% (3/9)
Strzały celne Over 6.5
28% (5/18)
33% (3/9)
22% (2/9)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.50
3.63
3.38
Match Offsides Over 0.5 %
100% (16/16)
100% (8/8)
100% (8/8)
Match Offsides Over 1.5 %
94% (15/16)
100% (8/8)
88% (7/8)
Match Offsides Over 2.5 %
69% (11/16)
63% (5/8)
75% (6/8)
Match Offsides Over 3.5 %
44% (7/16)
50% (4/8)
38% (3/8)
Team Offsides AVG
1.88
1.88
1.88
Team Offsides Over 0.5 %
94% (15/16)
100% (8/8)
88% (7/8)
Team Offsides Over 1.5 %
56% (9/16)
63% (5/8)
50% (4/8)
Team Offsides Over 2.5 %
38% (6/16)
25% (2/8)
50% (4/8)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Dom jest o 15% lepsza niż Wyjazd pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
1.64
1.75
1.52
xGA (Against)
1.49
1.15
1.83
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 1.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 2.5
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Under 3.5
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Under 4.5
85% (17/20)
70% (7/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 18% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
10.86 (14/20)
11.63 (8/10)
9.83 (6/10)
Over 6.5 Corners
93% (13/14)
88% (7/8)
100% (6/6)
Over 7.5 Corners
86% (12/14)
75% (6/8)
100% (6/6)
Over 8.5 Corners
79% (11/14)
75% (6/8)
83% (5/6)
Over 9.5 Corners
71% (10/14)
75% (6/8)
67% (4/6)
Over 10.5 Corners
50% (7/14)
63% (5/8)
33% (2/6)
Over 11.5 Corners
29% (4/14)
50% (4/8)
0% (0/6)
Over 12.5 Corners
29% (4/14)
50% (4/8)
0% (0/6)
Over 13.5 Corners
14% (2/14)
25% (2/8)
0% (0/6)
Over 14.5 Corners
14% (2/14)
25% (2/8)
0% (0/6)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
6.10
7.50
4.70
More Corners Than Opponent
60% (12/20)
90% (9/10)
30% (3/10)
Over 2.5 Corners Earned
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Corners Earned
70% (14/20)
90% (9/10)
50% (5/10)
Over 4.5 Corners Earned
60% (12/20)
80% (8/10)
40% (4/10)
Over 5.5 Corners Earned
55% (11/20)
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 6.5 Corners Earned
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 7.5 Corners Earned
30% (6/20)
50% (5/10)
10% (1/10)
Over 8.5 Corners Earned
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
Corners Earned
122
75
47

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.10 (20/20)
4.10 (10/10)
4.10 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 2.5 Cards
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Cards
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 4.5 Cards
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Cards
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Over 6.5 Cards
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Total Cards
82
41
41
Highest in a Match
7
7
7
Lowest in a Match
1
2
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Brann

Wynik meczu

2-3
3 (17%)
1-2
3 (17%)
2-1
3 (17%)
5-1
1 (6%)
0-1
1 (6%)

Wynik do przerwy

1-1
3 (17%)
2-0
3 (17%)
1-0
3 (17%)
0-1
2 (11%)
1-2
2 (11%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Brann

Liczba goli w meczu

3
7 (39%)
5
5 (28%)
4
2 (11%)
6
1 (6%)
1
1 (6%)

Liczba goli do przerwy

2
7 (39%)
1
5 (28%)
3
4 (22%)
0
2 (11%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Eliteserien.

Eliteserien — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bodo/Glimt181422442.44
2Viking181413432.39
3Tromso181053351.94
4Molde18936301.67
5Brann18828261.44
6Lillestrom18828261.44
7Fredrikstad18828261.44
8Rosenborg18738241.33
9Sarpsborg 08 FF18657231.28
10Ham-Kam18657231.28
11Valerenga18639211.17
12Sandefjord18549191.06
13KFUM Oslo18549191.06
14Kristiansund BK184410160.89
15Aalesund18297150.83
16Start183411130.72