Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy FC Fredericia
Streaki - FC Fredericia
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FC Fredericia — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- FC Fredericia — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- FC Fredericia — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- FC Fredericia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- FC Fredericia — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- FC Fredericia — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- FC Fredericia — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- FC Fredericia — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- FC Fredericia — więcej goli pada w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- FC Fredericia — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
- FC Fredericia — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- FC Fredericia — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- FC Fredericia — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- FC Fredericia — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- FC Fredericia — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- FC Fredericia — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- FC Fredericia — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- FC Fredericia — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- FC Fredericia — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Streaki - Aarhus Fremad
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Aarhus Fremad — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Aarhus Fremad — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Aarhus Fremad — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Aarhus Fremad — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Aarhus Fremad — jest niepokonany w 2. połowie (16/20, 80%)
Serie - FC Fredericia
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FC Fredericia — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FC Fredericia — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
- 🔥 FC Fredericia — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Fredericia — wygrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Fredericia — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FC Fredericia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 FC Fredericia — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FC Fredericia — powyżej 1.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FC Fredericia — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Fredericia — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Fredericia — poniżej 6.5 kartek w 29 meczach z rzędu
- 🔥 FC Fredericia — poniżej 6.5 kartek łącznie w 29 meczach z rzędu
- 🔥 FC Fredericia — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Serie - Aarhus Fremad
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Aarhus Fremad — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Aarhus Fremad — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Aarhus Fremad — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Aarhus Fremad — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Aarhus Fremad jest o 25% lepsza niż FC Fredericia pod względem odsetku wygranych meczów.
| FC Fredericia | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 50% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 3.10 | 3.25 |
Strzelone | 1.70 | 1.80 | 1.75 |
Stracone | 1.70 | 1.30 | 1.50 |
BTTS % | 70% | 70% | 70% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
Posiadanie piłki | 50% | 41% | 46% |
Śr. strzały/mecz | 16.75 | 11.13 | 13.94 |
Śr. faule/mecz | 11.50 | 11.13 | 11.31 |
| Aarhus Fremad | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 2.40 | 2.75 |
Strzelone | 2.20 | 1.40 | 1.80 |
Stracone | 0.90 | 1.00 | 0.95 |
BTTS % | 60% | 40% | 50% |
Czyste konto % | 30% | 40% | 35% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
Ostatnie 10 meczów
- 14.08.2026Wvs Aalborg3-0
- 09.08.2026Dvs Vendsyssel FF1-1
- 31.07.2026Dvs AB Copenhagen1-1
- 25.07.2026Wvs HB Koge3-0
- 17.05.2026Wvs Silkeborg4-1
- 10.05.2026Lvs Vejle0-2
- 03.05.2026Dvs FC Copenhagen3-3
- 26.04.2026Lvs Odense0-2
- 23.04.2026Dvs Randers FC2-2
- 19.04.2026Dvs Silkeborg2-2
Progi bramkowe
| FC Fredericia | Aarhus Fremad | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 60% (12/20) |
| FC Fredericia | Aarhus Fremad | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 60% (12/20) |
| FC Fredericia | Aarhus Fremad | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 60% (12/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | FC Fredericia | Aarhus Fremad | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 12.06 (16/40) | 12.06 (16/20) | — |
Over 6.5 Corners | 100% (16/16) | 100% (16/16) | — |
Over 7.5 Corners | 94% (15/16) | 94% (15/16) | — |
Over 8.5 Corners | 94% (15/16) | 94% (15/16) | — |
Over 9.5 Corners | 75% (12/16) | 75% (12/16) | — |
Over 10.5 Corners | 56% (9/16) | 56% (9/16) | — |
Over 11.5 Corners | 50% (8/16) | 50% (8/16) | — |
Over 12.5 Corners | 50% (8/16) | 50% (8/16) | — |
Over 13.5 Corners | 44% (7/16) | 44% (7/16) | — |
Over 14.5 Corners | 19% (3/16) | 19% (3/16) | — |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | FC Fredericia | Aarhus Fremad | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.75 | 4.75 | — |
More Corners Than Opponent | 40% (8/20) | 40% (8/20) | — |
Over 2.5 Corners Earned | 85% (17/20) | 85% (17/20) | — |
Over 3.5 Corners Earned | 65% (13/20) | 65% (13/20) | — |
Over 4.5 Corners Earned | 40% (8/20) | 40% (8/20) | — |
Over 5.5 Corners Earned | 40% (8/20) | 40% (8/20) | — |
Over 6.5 Corners Earned | 30% (6/20) | 30% (6/20) | — |
Over 7.5 Corners Earned | 15% (3/20) | 15% (3/20) | — |
Over 8.5 Corners Earned | 10% (2/20) | 10% (2/20) | — |
Corners Earned | 95 | 95 | — |
| Ogółem | FC Fredericia | Aarhus Fremad | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 6.70 | 6.70 | — |
More Corners Than Opponent | 40% (8/20) | 40% (8/20) | — |
Over 2.5 Corners Against | 85% (17/20) | 85% (17/20) | — |
Over 3.5 Corners Against | 80% (16/20) | 80% (16/20) | — |
Over 4.5 Corners Against | 75% (15/20) | 75% (15/20) | — |
Over 5.5 Corners Against | 60% (12/20) | 60% (12/20) | — |
Over 6.5 Corners Against | 40% (8/20) | 40% (8/20) | — |
Over 7.5 Corners Against | 40% (8/20) | 40% (8/20) | — |
Over 8.5 Corners Against | 25% (5/20) | 25% (5/20) | — |
Corners Against | 134 | 134 | — |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | FC Fredericia | Aarhus Fremad | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 2.90 (20/20) | 2.90 (20/20) | — |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (20/20) | — |
Over 1.5 Cards | 90% (18/20) | 90% (18/20) | — |
Over 2.5 Cards | 60% (12/20) | 60% (12/20) | — |
Over 3.5 Cards | 25% (5/20) | 25% (5/20) | — |
Over 4.5 Cards | 10% (2/20) | 10% (2/20) | — |
Over 5.5 Cards | 5% (1/20) | 5% (1/20) | — |
Over 6.5 Cards | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Over 7.5 Cards | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Total Cards | 58 | 58 | — |
Highest in a Match | 6 | 6 | — |
Lowest in a Match | 1 | 1 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | FC Fredericia | Aarhus Fremad | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 5% (1/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 35% (14/40) | 30% (6/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 63% (25/40) | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

