Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Podbrezová
Streaki - Podbrezová
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Podbrezová — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Podbrezová — przegrywa u siebie (7/10, 70%)
- Podbrezová — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Podbrezová — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Podbrezová — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Podbrezová — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Podbrezová — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Podbrezová — powyżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
- Podbrezová — powyżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
- Podbrezová — poniżej 11.5 rożnych (1/1, 100%)
- Podbrezová — powyżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
- Podbrezová — poniżej 5.5 kartek (1/1, 100%)
- Podbrezová — powyżej 4.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Podbrezová — poniżej 5.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Podbrezová — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
- Podbrezová — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (16/20, 80%)
Streaki - AS Trencin
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- AS Trencin — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- AS Trencin — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- AS Trencin — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- AS Trencin — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- AS Trencin — powyżej 8.5 rożnych (8/9, 89%)
- AS Trencin — powyżej 1.5 spalonych (7/9, 78%)
- AS Trencin — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (7/9, 78%)
- AS Trencin — powyżej 49.5 punktów kartkowych (6/8, 75%)
- AS Trencin — powyżej 4.5 kartek (6/8, 75%)
- AS Trencin — poniżej 5.5 kartek (6/8, 75%)
- AS Trencin — powyżej 4.5 kartek łącznie (6/8, 75%)
- AS Trencin — poniżej 6.5 kartek łącznie (6/8, 75%)
Serie - Podbrezová
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Podbrezová — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Podbrezová — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - AS Trencin
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 AS Trencin — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 AS Trencin — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 AS Trencin — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 AS Trencin — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 AS Trencin — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 AS Trencin — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 AS Trencin — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 AS Trencin — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 AS Trencin — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 AS Trencin — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Podbrezová | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 60% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 3.60 | 3.45 |
Strzelone | 1.50 | 2.30 | 1.90 |
Stracone | 1.80 | 1.30 | 1.55 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 20% | 40% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
| AS Trencin | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.20 | 3.10 | 3.15 |
Strzelone | 1.90 | 1.20 | 1.55 |
Stracone | 1.30 | 1.90 | 1.60 |
BTTS % | 70% | 50% | 60% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 08.08.2026Wvs Ružomberok4-1
- 01.08.2026Lvs Slovan Bratislava0-3
- 25.07.2026Wvs Zemplín Michalovce2-0
- 16.05.2026Wvs Žilina2-0
- 09.05.2026Lvs Slovan Bratislava1-2
- 03.05.2026Lvs Spartak Trnava0-3
- 25.04.2026Wvs Zemplín Michalovce2-1
- 18.04.2026Lvs Dunajska Streda1-2
- 11.04.2026Lvs Žilina1-5
- 05.04.2026Lvs Spartak Trnava1-4
- 01.08.2026Dvs FK Košice3-3
- 25.07.2026Dvs Komárno1-1
- 18.07.2026Wvs Baník Ostrava3-2
- 10.07.2026Lvs Legia Warszawa0-1
- 07.07.2026Dvs Pogoń Grod. Mazowiecki1-1
- 03.07.2026Lvs Inter Bratislava0-1
- 03.07.2026Lvs Zlin1-3
- 27.06.2026Wvs Petržalka4-2
- 20.06.2026Wvs Slovan Bratislava II2-1
- 16.05.2026Wvs FK Košice3-0
Progi bramkowe
| Podbrezová | AS Trencin | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
| Podbrezová | AS Trencin | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
| Podbrezová | AS Trencin | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. AS Trencin notuje o 20% wyższy wynik niż Podbrezová pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Podbrezová | AS Trencin | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.50 (6/40) | 9.00 (1/20) | 10.80 (5/20) |
Over 6.5 Corners | 100% (6/6) | 100% (1/1) | 100% (5/5) |
Over 7.5 Corners | 100% (6/6) | 100% (1/1) | 100% (5/5) |
Over 8.5 Corners | 83% (5/6) | 100% (1/1) | 80% (4/5) |
Over 9.5 Corners | 67% (4/6) | 0% (0/1) | 80% (4/5) |
Over 10.5 Corners | 33% (2/6) | 0% (0/1) | 40% (2/5) |
Over 11.5 Corners | 33% (2/6) | 0% (0/1) | 40% (2/5) |
Over 12.5 Corners | 33% (2/6) | 0% (0/1) | 40% (2/5) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/6) | 0% (0/1) | 0% (0/5) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/6) | 0% (0/1) | 0% (0/5) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Podbrezová | AS Trencin | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.50 | 2.00 | 4.78 |
More Corners Than Opponent | 30% (3/10) | 0% (0/1) | 33% (3/9) |
Over 2.5 Corners Earned | 90% (9/10) | 0% (0/1) | 100% (9/9) |
Over 3.5 Corners Earned | 70% (7/10) | 0% (0/1) | 78% (7/9) |
Over 4.5 Corners Earned | 40% (4/10) | 0% (0/1) | 44% (4/9) |
Over 5.5 Corners Earned | 20% (2/10) | 0% (0/1) | 22% (2/9) |
Over 6.5 Corners Earned | 20% (2/10) | 0% (0/1) | 22% (2/9) |
Over 7.5 Corners Earned | 10% (1/10) | 0% (0/1) | 11% (1/9) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/10) | 0% (0/1) | 0% (0/9) |
Corners Earned | 45 | 2 | 43 |
| Ogółem | Podbrezová | AS Trencin | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 7.00 | 7.00 | 7.00 |
More Corners Than Opponent | 30% (3/10) | 0% (0/1) | 33% (3/9) |
Over 2.5 Corners Against | 90% (9/10) | 100% (1/1) | 89% (8/9) |
Over 3.5 Corners Against | 90% (9/10) | 100% (1/1) | 89% (8/9) |
Over 4.5 Corners Against | 70% (7/10) | 100% (1/1) | 67% (6/9) |
Over 5.5 Corners Against | 60% (6/10) | 100% (1/1) | 56% (5/9) |
Over 6.5 Corners Against | 60% (6/10) | 100% (1/1) | 56% (5/9) |
Over 7.5 Corners Against | 30% (3/10) | 0% (0/1) | 33% (3/9) |
Over 8.5 Corners Against | 30% (3/10) | 0% (0/1) | 33% (3/9) |
Corners Against | 70 | 7 | 63 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Podbrezová | AS Trencin | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.00 (9/9) | 5.00 (1/1) | 5.00 (8/8) |
Over 0.5 Cards | 100% (9/9) | 100% (1/1) | 100% (8/8) |
Over 1.5 Cards | 100% (9/9) | 100% (1/1) | 100% (8/8) |
Over 2.5 Cards | 89% (8/9) | 100% (1/1) | 88% (7/8) |
Over 3.5 Cards | 78% (7/9) | 100% (1/1) | 75% (6/8) |
Over 4.5 Cards | 78% (7/9) | 100% (1/1) | 75% (6/8) |
Over 5.5 Cards | 33% (3/9) | 0% (0/1) | 38% (3/8) |
Over 6.5 Cards | 22% (2/9) | 0% (0/1) | 25% (2/8) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/9) | 0% (0/1) | 0% (0/8) |
Total Cards | 45 | 5 | 40 |
Highest in a Match | 7 | 5 | 7 |
Lowest in a Match | 2 | 5 | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Podbrezová | AS Trencin | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 10% (2/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 33% (13/40) | 25% (5/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 60% (24/40) | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 73% (29/40) | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |

