Football Stats
Herb Legia Warszawa
Flaga PolandLegia Warszawa
1. miejsce w tabeli Ekstraklasa

2026/27 Legia Warszawa — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W2
R1
P0
Gz9
Gs2
RB+7
Śr. pkt2.33
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze3
W1
R2
P0
Gz3
Gs2
RB+1
Śr. pkt1.67
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze6
W3
R3
P0
Gz12
Gs4
RB+8
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Legia Warszawa — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Legia Warszawa — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Legia Warszawa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Legia Warszawa — wygrywa 2. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Legia Warszawa — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Legia Warszawa — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Legia Warszawa — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Legia Warszawa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Legia Warszawa — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Legia Warszawa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Legia Warszawa — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Legia Warszawa — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Legia Warszawa — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Legia Warszawa — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Legia Warszawa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Legia Warszawa — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Legia Warszawa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Legia Warszawa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.09Motor Lublin30Herb Legia WarszawaLegia Warszawa
28.08Herb Legia WarszawaLegia Warszawa11Slask Wroclaw
22.08Piast Gliwice11Herb Legia WarszawaLegia Warszawa
14.08Herb Legia WarszawaLegia Warszawa50Radomiak Radom
08.08Korona Kielce11Herb Legia WarszawaLegia Warszawa
02.08Herb Legia WarszawaLegia Warszawa31Zaglebie Lubin
24.07Pogon Szczecin01Herb Legia WarszawaLegia Warszawa
10.07Herb Legia WarszawaLegia Warszawa10AS Trencin
07.07Herb Legia WarszawaLegia Warszawa31Hapoel Beer Sheva
23.05Herb Legia WarszawaLegia Warszawa40Motor Lublin

Legia Warszawa — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 38% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
80%
55%
Śr. goli/mecz
1.20
1.40
2.60
Strzelone
0.80
1.30
2.10
Stracone
0.40
0.10
0.50
BTTS %
10%
10%
10%
Czyste konto %
60%
90%
75%
Nie strzelił %
60%
10%
35%
Posiadanie piłki
57%
Śr. strzały/mecz
16.88
Śr. faule/mecz
14.00
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
1.60
0.80
2.40
Strzelone
0.70
0.40
1.10
Stracone
0.90
0.40
1.30
BTTS %
20%
10%
15%
Czyste konto %
60%
60%
60%
Nie strzelił %
30%
60%
45%
Posiadanie piłki
42%
Śr. strzały/mecz
11.13
Śr. faule/mecz
15.00

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 29% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
17.60
19.33
15.00
Strzały celne / mecz
5.20
6.00
4.00
Strzały niecelne / mecz
7.20
7.33
7.00
Skuteczność strzałów
12.5%
15.5%
6.7%
Strzały na gola
8.00
6.44
15.00
Strzały celne na gola
2.36
2.00
4.00
Strzały Over 10.5
80% (4/5)
100% (3/3)
50% (1/2)
Strzały Over 11.5
80% (4/5)
100% (3/3)
50% (1/2)
Strzały Over 12.5
80% (4/5)
100% (3/3)
50% (1/2)
Strzały Over 13.5
80% (4/5)
100% (3/3)
50% (1/2)
Strzały Over 14.5
80% (4/5)
100% (3/3)
50% (1/2)
Strzały celne Over 3.5
60% (3/5)
67% (2/3)
50% (1/2)
Strzały celne Over 4.5
60% (3/5)
67% (2/3)
50% (1/2)
Strzały celne Over 5.5
60% (3/5)
67% (2/3)
50% (1/2)
Strzały celne Over 6.5
60% (3/5)
67% (2/3)
50% (1/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Wyjazd notuje o 67% wyższy wynik niż Dom pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.50
3.50
3.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Match Offsides Over 3.5 %
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Team Offsides AVG
2.00
1.50
2.50
Team Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Team Offsides Over 2.5 %
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Wyjazd jest o 10% lepsza niż Dom pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
1.68
1.62
1.78
xGA (Against)
0.97
1.06
0.84
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Under 2.5
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Under 3.5
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)
Under 4.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS & Lose
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 18% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
8.88 (16/20)
9.63 (8/10)
8.13 (8/10)
Over 6.5 Corners
88% (14/16)
88% (7/8)
88% (7/8)
Over 7.5 Corners
63% (10/16)
75% (6/8)
50% (4/8)
Over 8.5 Corners
50% (8/16)
63% (5/8)
38% (3/8)
Over 9.5 Corners
38% (6/16)
50% (4/8)
25% (2/8)
Over 10.5 Corners
25% (4/16)
38% (3/8)
13% (1/8)
Over 11.5 Corners
13% (2/16)
25% (2/8)
0% (0/8)
Over 12.5 Corners
13% (2/16)
25% (2/8)
0% (0/8)
Over 13.5 Corners
6% (1/16)
13% (1/8)
0% (0/8)
Over 14.5 Corners
0% (0/16)
0% (0/8)
0% (0/8)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
6.30
8.30
4.30
More Corners Than Opponent
70% (14/20)
100% (10/10)
40% (4/10)
Over 2.5 Corners Earned
85% (17/20)
100% (10/10)
70% (7/10)
Over 3.5 Corners Earned
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Corners Earned
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 5.5 Corners Earned
50% (10/20)
70% (7/10)
30% (3/10)
Over 6.5 Corners Earned
50% (10/20)
70% (7/10)
30% (3/10)
Over 7.5 Corners Earned
35% (7/20)
70% (7/10)
0% (0/10)
Over 8.5 Corners Earned
30% (6/20)
60% (6/10)
0% (0/10)
Corners Earned
126
83
43

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wyjazd notuje o 14% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
3.95 (20/20)
3.70 (10/10)
4.20 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5 Cards
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 3.5 Cards
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 4.5 Cards
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 5.5 Cards
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Over 6.5 Cards
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Total Cards
79
37
42
Highest in a Match
9
6
9
Lowest in a Match
1
1
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Legia Warszawa

Wynik meczu

1-1
3 (50%)
1-0
1 (17%)
3-1
1 (17%)
5-0
1 (17%)

Wynik do przerwy

1-0
2 (33%)
0-0
1 (17%)
1-1
1 (17%)
4-0
1 (17%)
0-1
1 (17%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Legia Warszawa

Liczba goli w meczu

2
3 (50%)
1
1 (17%)
4
1 (17%)
5
1 (17%)

Liczba goli do przerwy

1
3 (50%)
0
1 (17%)
2
1 (17%)
4
1 (17%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Ekstraklasa.

Ekstraklasa — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Legia Warszawa6330122.00
2Lech Poznan4310102.50
3Wisla Krakow6312101.67
4GKS Katowice530291.80
5Gornik Zabrze430192.25
6Jagiellonia430192.25
7Pogon Szczecin522181.60
8Korona Kielce522181.60
9Zaglebie Lubin522181.60
10Cracovia Krakow622281.33
11Piast Gliwice621371.17
12Radomiak Radom621371.17
13Widzew Łódź613261.00
14Slask Wroclaw613261.00
15Motor Lublin612350.83
16Wisla Plock511340.80