Football Stats
Herb Pogoń Grod. Mazowiecki
Flaga PolandPogoń Grod. Mazowiecki
2. miejsce w tabeli I Liga
Poland / I LigaSezon 2026/27

2026/27 Pogoń Grod. Mazowiecki — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W1
R2
P0
Gz4
Gs3
RB+1
Śr. pkt1.67
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze3
W2
R1
P0
Gz6
Gs2
RB+4
Śr. pkt2.33
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze6
W3
R3
P0
Gz10
Gs5
RB+5
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Pogoń Grod. Mazowiecki — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Pogoń Grod. Mazowiecki — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Pogoń Grod. Mazowiecki — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Pogoń Grod. Mazowiecki — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Pogoń Grod. Mazowiecki — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Pogoń Grod. Mazowiecki — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Pogoń Grod. Mazowiecki — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Pogoń Grod. Mazowiecki — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Pogoń Grod. Mazowiecki — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Pogoń Grod. Mazowiecki — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Pogoń Grod. Mazowiecki — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Pogoń Grod. Mazowiecki — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Pogoń Grod. Mazowiecki — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Pogoń Grod. Mazowiecki — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Pogoń Grod. Mazowiecki — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Pogoń Grod. Mazowiecki — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Pogoń Grod. Mazowiecki — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Pogoń Grod. Mazowiecki — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Pogoń Grod. Mazowiecki — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.09Podhale Nowy Targ31Herb Pogoń Grod. MazowieckiPogoń Grod. Mazowiecki
28.08Herb Pogoń Grod. MazowieckiPogoń Grod. Mazowiecki22Nieciecza
22.08Polonia Bytom22Herb Pogoń Grod. MazowieckiPogoń Grod. Mazowiecki
14.08Herb Pogoń Grod. MazowieckiPogoń Grod. Mazowiecki11Stal Rzeszów
08.08Miedz Legnica01Herb Pogoń Grod. MazowieckiPogoń Grod. Mazowiecki
02.08Herb Pogoń Grod. MazowieckiPogoń Grod. Mazowiecki10Puszcza Niepołomice
25.07Lechia Gdansk03Herb Pogoń Grod. MazowieckiPogoń Grod. Mazowiecki
07.07Herb Pogoń Grod. MazowieckiPogoń Grod. Mazowiecki11AS Trencin
24.05Slask Wroclaw00Herb Pogoń Grod. MazowieckiPogoń Grod. Mazowiecki
17.05Herb Pogoń Grod. MazowieckiPogoń Grod. Mazowiecki00Tychy 71

Pogoń Grod. Mazowiecki — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
0.80
1.90
2.70
Strzelone
0.50
0.70
1.20
Stracone
0.30
1.20
1.50
BTTS %
10%
50%
30%
Czyste konto %
70%
30%
50%
Nie strzelił %
60%
40%
50%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
1.40
1.70
3.10
Strzelone
0.60
0.60
1.20
Stracone
0.80
1.10
1.90
BTTS %
40%
30%
35%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
40%
50%
45%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 1.5
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Under 2.5
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
Under 3.5
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Under 4.5
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 40% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS 2H
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Pogoń Grod. Mazowiecki

Wynik meczu

1-0
2 (33%)
2-2
2 (33%)
3-0
1 (17%)
1-1
1 (17%)

Wynik do przerwy

1-0
3 (50%)
0-0
1 (17%)
1-2
1 (17%)
1-1
1 (17%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Pogoń Grod. Mazowiecki

Liczba goli w meczu

1
2 (33%)
4
2 (33%)
3
1 (17%)
2
1 (17%)

Liczba goli do przerwy

1
3 (50%)
0
1 (17%)
3
1 (17%)
2
1 (17%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi I Liga.

I Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Miedz Legnica6411132.17
3ŁKS Łódź6321111.83
4Chrobry Głogów6312101.67
5Arka Gdynia6312101.67
6Polonia Warszawa6312101.67
7Warta Poznań630391.50
8Pogoń Siedlce622281.33
9Odra Opole622281.33
10Stal Mielec622281.33
11Nieciecza621371.17
12Lechia Gdansk621371.17
13Ruch Chorzów621371.17
15Polonia Bytom613261.00
17Podbeskidzie605150.83
18Stal Rzeszów612350.83