Football Stats
Herb Vitesse
VitesseŚr. pkt/mecz 1.65
Holandia / Eerste Divisie7 sierpnia 2026 20:00
Herb Waalwijk
WaalwijkŚr. pkt/mecz 1.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Vitesse

2W — Vitesse4D4W — Waalwijk

Streaki - Vitesse

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Vitesse — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Vitesse — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Vitesse — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Vitesse — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Vitesse — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Vitesse — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Vitesse — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Vitesse — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Vitesse — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Vitesse — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Vitesse — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Vitesse — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Vitesse — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Vitesse — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Vitesse — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Vitesse — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Vitesse — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Vitesse — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Waalwijk

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Waalwijk — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Waalwijk — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Waalwijk — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Waalwijk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Waalwijk — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Waalwijk — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Waalwijk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Waalwijk — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Waalwijk — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Waalwijk — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Waalwijk — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Waalwijk — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Waalwijk — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Waalwijk — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Waalwijk — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Waalwijk — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Vitesse

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Vitesse — jest niepokonany w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Vitesse — powyżej 2.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Vitesse — poniżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Vitesse — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vitesse — poniżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu

Serie - Waalwijk

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Waalwijk — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Waalwijk — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Waalwijk — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Waalwijk — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Waalwijk — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Waalwijk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Waalwijk — więcej goli pada w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Waalwijk — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Waalwijk — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Waalwijk — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Waalwijk — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Waalwijk — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Waalwijk — powyżej 2.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Waalwijk — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Waalwijk — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
07.08Herb VitesseVitesse11Herb WaalwijkWaalwijk
10.12Herb VitesseVitesse21Herb WaalwijkWaalwijk
16.09Herb WaalwijkWaalwijk11Herb VitesseVitesse
09.03Herb WaalwijkWaalwijk31Herb VitesseVitesse
16.09Herb VitesseVitesse02Herb WaalwijkWaalwijk
01.04Herb WaalwijkWaalwijk10Herb VitesseVitesse
27.08Herb VitesseVitesse22Herb WaalwijkWaalwijk
20.03Herb VitesseVitesse12Herb WaalwijkWaalwijk
12.09Herb WaalwijkWaalwijk12Herb VitesseVitesse
30.01Herb VitesseVitesse11Herb WaalwijkWaalwijk

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Vitesse jest o 13% lepsza niż Waalwijk pod względem odsetku wygranych meczów.

VitesseDomWyjazdOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
3.40
2.60
3.00
Strzelone
2.00
1.50
1.75
Stracone
1.40
1.10
1.25
BTTS %
80%
40%
60%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Posiadanie piłki
48%
44%
46%
Śr. strzały/mecz
15.80
13.10
14.45
Śr. faule/mecz
10.40
13.90
12.15
WaalwijkDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
3.30
3.60
3.45
Strzelone
2.10
1.90
2.00
Stracone
1.20
1.70
1.45
BTTS %
70%
90%
80%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
10%
0%
5%
Posiadanie piłki
52%
46%
49%
Śr. strzały/mecz
13.63
14.38
14.00
Śr. faule/mecz
9.13
12.00
10.56

Ostatnie 10 meczów

Vitesse jest o +5% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.00 gola/mecz
Vitesse u siebie
1.90 gola/mecz
Waalwijk na wyjeździe

Progi bramkowe

VitesseWaalwijk
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 3.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
85% (17/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemVitesseWaalwijk
Match Corners AVG
9.44 (36/40)
9.55 (20/20)
9.31 (16/20)
Over 6.5 Corners
83% (30/36)
85% (17/20)
81% (13/16)
Over 7.5 Corners
75% (27/36)
80% (16/20)
69% (11/16)
Over 8.5 Corners
67% (24/36)
70% (14/20)
63% (10/16)
Over 9.5 Corners
50% (18/36)
55% (11/20)
44% (7/16)
Over 10.5 Corners
42% (15/36)
40% (8/20)
44% (7/16)
Over 11.5 Corners
25% (9/36)
20% (4/20)
31% (5/16)
Over 12.5 Corners
17% (6/36)
15% (3/20)
19% (3/16)
Over 13.5 Corners
11% (4/36)
10% (2/20)
13% (2/16)
Over 14.5 Corners
6% (2/36)
0% (0/20)
13% (2/16)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemVitesseWaalwijk
Corners Earned Match
4.45
5.00
3.90
More Corners Than Opponent
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Over 2.5 Corners Earned
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Corners Earned
57% (23/40)
65% (13/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Corners Earned
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
38% (15/40)
45% (9/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Corners Earned
178
100
78

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Vitesse notuje o 15% wyższy wynik niż Waalwijk pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemVitesseWaalwijk
Match Cards AVG
4.03 (40/40)
4.30 (20/20)
3.75 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
60% (24/40)
65% (13/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Cards
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Total Cards
161
86
75
Highest in a Match
10
10
8
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemVitesseWaalwijk
Strzały / mecz
15.38
15.50
15.25
Strzały celne / mecz
5.63
5.25
6.00
Strzały niecelne / mecz
7.50
7.00
8.00
Skuteczność strzałów
11.4%
12.9%
9.8%
Strzały na gola
8.79
7.75
10.17
Strzały celne na gola
3.21
2.63
4.00
Strzały Over 10.5
100% (8/8)
100% (4/4)
100% (4/4)
Strzały Over 11.5
75% (6/8)
50% (2/4)
100% (4/4)
Strzały Over 12.5
63% (5/8)
50% (2/4)
75% (3/4)
Strzały Over 13.5
63% (5/8)
50% (2/4)
75% (3/4)
Strzały Over 14.5
63% (5/8)
50% (2/4)
75% (3/4)
Strzały celne Over 3.5
100% (8/8)
100% (4/4)
100% (4/4)
Strzały celne Over 4.5
75% (6/8)
75% (3/4)
75% (3/4)
Strzały celne Over 5.5
38% (3/8)
25% (1/4)
50% (2/4)
Strzały celne Over 6.5
25% (2/8)
25% (1/4)
25% (1/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Vitesse notuje o 200% wyższy wynik niż Waalwijk pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemVitesseWaalwijk
Match Offsides AVG
3.00
4.00
2.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (8/8)
100% (4/4)
100% (4/4)
Match Offsides Over 1.5 %
88% (7/8)
100% (4/4)
75% (3/4)
Match Offsides Over 2.5 %
50% (4/8)
75% (3/4)
25% (1/4)
Match Offsides Over 3.5 %
25% (2/8)
50% (2/4)
0% (0/4)
Team Offsides AVG
2.00
3.00
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
88% (7/8)
100% (4/4)
75% (3/4)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (4/8)
75% (3/4)
25% (1/4)
Team Offsides Over 2.5 %
25% (2/8)
50% (2/4)
0% (0/4)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Vitesse jest o 68% lepsza niż Waalwijk pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemVitesseWaalwijk
xG (For)
1.60
2.00
1.19
xGA (Against)
1.42
1.69
1.14
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemVitesseWaalwijk
Under 0.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 1.5
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Under 2.5
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Under 3.5
63% (25/40)
70% (14/20)
55% (11/20)
Under 4.5
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Under 5.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Eerste Divisie — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Heracles4400123.00
2MVV4400123.00
3Almere City FC4310102.50
4VVV Venlo430192.25
5Emmen430192.25
6Jong PSV U21522181.60
7Vitesse421171.75
8Roda421171.75
9NAC Breda421171.75
10FC Volendam420261.50
11Jong AZ520361.20
12Waalwijk404041.00
13Den Bosch411241.00
14Jong Ajax511340.80
15Dordrecht411241.00
16FC OSS410330.75
17FC Eindhoven410330.75
18Helmond Sport402220.50
19De Graafschap401310.25
20Jong Utrecht500500.00