Football Stats
Herb Den Bosch
Den BoschŚr. pkt/mecz 1.10
Holandia / Eerste Divisie8 sierpnia 2026 16:30
Herb Almere City FC
Almere City FCŚr. pkt/mecz 1.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Den Bosch

3W — Den Bosch2D5W — Almere City FC

Streaki - Den Bosch

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Den Bosch — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Den Bosch — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Den Bosch — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Den Bosch — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Den Bosch — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Den Bosch — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Den Bosch — powyżej 2.5 kartek łącznie (10/10, 100%)
  • Den Bosch — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Den Bosch — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Den Bosch — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Den Bosch — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Den Bosch — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Den Bosch — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Den Bosch — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Den Bosch — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Den Bosch — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Den Bosch — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)

Streaki - Almere City FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Almere City FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Almere City FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Almere City FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Almere City FC — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Almere City FC — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Almere City FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Almere City FC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Almere City FC — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
  • Almere City FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Almere City FC — poniżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Almere City FC — poniżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Almere City FC — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Almere City FC — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Almere City FC — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Almere City FC — ma więcej rożnych niż przeciwnik (15/20, 75%)
  • Almere City FC — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Den Bosch

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Den Bosch — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Den Bosch — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Den Bosch — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Den Bosch — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Den Bosch — przegrywa 2. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Den Bosch — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Den Bosch — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Den Bosch — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Den Bosch — powyżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Den Bosch — powyżej 7.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Den Bosch — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Den Bosch — poniżej 5.5 kartek w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Den Bosch — powyżej 2.5 kartek łącznie w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Den Bosch — poniżej 5.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Den Bosch — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Almere City FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Almere City FC — poniżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Almere City FC — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Almere City FC — poniżej 3.5 spalonych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Almere City FC — powyżej 7.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Almere City FC — poniżej 11.5 rożnych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Almere City FC — poniżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Almere City FC — poniżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Almere City FC — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Almere City FC — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
08.08Herb Den BoschDen Bosch11Herb Almere City FCAlmere City FC
02.05Herb Almere City FCAlmere City FC30Herb Den BoschDen Bosch
29.04Herb Den BoschDen Bosch23Herb Almere City FCAlmere City FC
06.04Herb Almere City FCAlmere City FC12Herb Den BoschDen Bosch
21.11Herb Den BoschDen Bosch52Herb Almere City FCAlmere City FC
12.05Herb Den BoschDen Bosch22Herb Almere City FCAlmere City FC
26.08Herb Almere City FCAlmere City FC20Herb Den BoschDen Bosch
18.03Herb Almere City FCAlmere City FC20Herb Den BoschDen Bosch
15.10Herb Den BoschDen Bosch10Herb Almere City FCAlmere City FC
19.03Herb Almere City FCAlmere City FC20Herb Den BoschDen Bosch

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Almere City FC jest o 80% lepsza niż Den Bosch pod względem odsetku wygranych meczów.

Den BoschDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
2.80
3.70
3.25
Strzelone
1.40
1.50
1.45
Stracone
1.40
2.20
1.80
BTTS %
80%
80%
80%
Czyste konto %
20%
0%
10%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
Posiadanie piłki
45%
47%
46%
Śr. strzały/mecz
14.22
11.78
13.00
Śr. faule/mecz
11.33
11.11
11.22
Almere City FCDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
3.00
3.90
3.45
Strzelone
1.80
1.90
1.85
Stracone
1.20
2.00
1.60
BTTS %
60%
80%
70%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Posiadanie piłki
52%
48%
50%
Śr. strzały/mecz
17.00
12.29
14.64
Śr. faule/mecz
13.00
11.14
12.07

Ostatnie 10 meczów

Almere City FC jest o +36% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Den Bosch u siebie
1.90 gola/mecz
Almere City FC na wyjeździe

Progi bramkowe

Den BoschAlmere City FC
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5
50% (5/10)
80% (8/10)
Over 3.5
30% (3/10)
70% (7/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
90% (18/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDen BoschAlmere City FC
Match Corners AVG
10.47 (32/40)
10.61 (18/20)
10.29 (14/20)
Over 6.5 Corners
94% (30/32)
89% (16/18)
100% (14/14)
Over 7.5 Corners
81% (26/32)
78% (14/18)
86% (12/14)
Over 8.5 Corners
72% (23/32)
72% (13/18)
71% (10/14)
Over 9.5 Corners
59% (19/32)
61% (11/18)
57% (8/14)
Over 10.5 Corners
50% (16/32)
56% (10/18)
43% (6/14)
Over 11.5 Corners
34% (11/32)
50% (9/18)
14% (2/14)
Over 12.5 Corners
25% (8/32)
33% (6/18)
14% (2/14)
Over 13.5 Corners
19% (6/32)
22% (4/18)
14% (2/14)
Over 14.5 Corners
9% (3/32)
11% (2/18)
7% (1/14)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDen BoschAlmere City FC
Corners Earned Match
5.65
4.55
6.75
More Corners Than Opponent
53% (21/40)
30% (6/20)
75% (15/20)
Over 2.5 Corners Earned
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
68% (27/40)
55% (11/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Corners Earned
60% (24/40)
40% (8/20)
80% (16/20)
Over 5.5 Corners Earned
45% (18/40)
30% (6/20)
60% (12/20)
Over 6.5 Corners Earned
38% (15/40)
20% (4/20)
55% (11/20)
Over 7.5 Corners Earned
25% (10/40)
10% (2/20)
40% (8/20)
Over 8.5 Corners Earned
20% (8/40)
10% (2/20)
30% (6/20)
Corners Earned
226
91
135

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Den Bosch notuje o 35% wyższy wynik niż Almere City FC pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDen BoschAlmere City FC
Match Cards AVG
3.52 (40/40)
4.05 (20/20)
3.00 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
75% (30/40)
90% (18/20)
60% (12/20)
Over 3.5 Cards
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Over 4.5 Cards
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Over 5.5 Cards
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Over 6.5 Cards
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Over 7.5 Cards
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Total Cards
141
81
60
Highest in a Match
10
10
5
Lowest in a Match
1
2
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Den Bosch jest o 22% lepsza niż Almere City FC pod względem strzałów na mecz.

OgółemDen BoschAlmere City FC
Strzały / mecz
16.38
18.00
14.75
Strzały celne / mecz
6.63
6.50
6.75
Strzały niecelne / mecz
6.38
7.00
5.75
Skuteczność strzałów
15.3%
12.5%
18.6%
Strzały na gola
6.55
8.00
5.36
Strzały celne na gola
2.65
2.89
2.45
Strzały Over 10.5
75% (6/8)
75% (3/4)
75% (3/4)
Strzały Over 11.5
75% (6/8)
75% (3/4)
75% (3/4)
Strzały Over 12.5
75% (6/8)
75% (3/4)
75% (3/4)
Strzały Over 13.5
63% (5/8)
75% (3/4)
50% (2/4)
Strzały Over 14.5
63% (5/8)
75% (3/4)
50% (2/4)
Strzały celne Over 3.5
100% (8/8)
100% (4/4)
100% (4/4)
Strzały celne Over 4.5
88% (7/8)
75% (3/4)
100% (4/4)
Strzały celne Over 5.5
63% (5/8)
75% (3/4)
50% (2/4)
Strzały celne Over 6.5
50% (4/8)
50% (2/4)
50% (2/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Den Bosch notuje o 225% wyższy wynik niż Almere City FC pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDen BoschAlmere City FC
Match Offsides AVG
4.38
6.25
2.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (8/8)
100% (4/4)
100% (4/4)
Match Offsides Over 1.5 %
88% (7/8)
100% (4/4)
75% (3/4)
Match Offsides Over 2.5 %
63% (5/8)
75% (3/4)
50% (2/4)
Match Offsides Over 3.5 %
38% (3/8)
50% (2/4)
25% (1/4)
Team Offsides AVG
2.13
3.25
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
88% (7/8)
100% (4/4)
75% (3/4)
Team Offsides Over 1.5 %
38% (3/8)
50% (2/4)
25% (1/4)
Team Offsides Over 2.5 %
13% (1/8)
25% (1/4)
0% (0/4)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Den Bosch jest o 33% lepsza niż Almere City FC pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDen BoschAlmere City FC
xG (For)
2.10
2.40
1.80
xGA (Against)
1.64
1.74
1.54
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDen BoschAlmere City FC
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 2.5
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Under 3.5
53% (21/40)
60% (12/20)
45% (9/20)
Under 4.5
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Eerste Divisie — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Heracles4400123.00
2MVV4400123.00
3Almere City FC4310102.50
4VVV Venlo430192.25
5Emmen430192.25
6Jong PSV U21522181.60
7Vitesse421171.75
8Roda421171.75
9NAC Breda421171.75
10FC Volendam420261.50
11Jong AZ520361.20
12Waalwijk404041.00
13Den Bosch411241.00
14Jong Ajax511340.80
15Dordrecht411241.00
16FC OSS410330.75
17FC Eindhoven410330.75
18Helmond Sport402220.50
19De Graafschap401310.25
20Jong Utrecht500500.00