Football Stats
Herb Den Bosch
Den BoschŚr. pkt/mecz 1.00
Holandia / Eerste Divisie21 sierpnia 2026 20:00
Herb FC Eindhoven
FC EindhovenŚr. pkt/mecz 1.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Den Bosch

3W — Den Bosch1D6W — FC Eindhoven

Streaki - Den Bosch

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Den Bosch — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
  • Den Bosch — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Den Bosch — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Den Bosch — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Den Bosch — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Den Bosch — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (16/20, 80%)
  • Den Bosch — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Den Bosch — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Den Bosch — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Den Bosch — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Den Bosch — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Den Bosch — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Den Bosch — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Den Bosch — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Den Bosch — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Den Bosch — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Den Bosch — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)

Streaki - FC Eindhoven

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Eindhoven — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • FC Eindhoven — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Eindhoven — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Eindhoven — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Eindhoven — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Eindhoven — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Eindhoven — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Eindhoven — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Eindhoven — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Eindhoven — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • FC Eindhoven — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • FC Eindhoven — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • FC Eindhoven — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • FC Eindhoven — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • FC Eindhoven — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • FC Eindhoven — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • FC Eindhoven — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • FC Eindhoven — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Den Bosch

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Den Bosch — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Den Bosch — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Den Bosch — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Den Bosch — więcej goli pada w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Den Bosch — powyżej 1.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Den Bosch — poniżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Den Bosch — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Den Bosch — poniżej 5.5 kartek w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Den Bosch — poniżej 5.5 kartek łącznie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Den Bosch — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 13 meczach z rzędu

Serie - FC Eindhoven

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Eindhoven — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Eindhoven — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Eindhoven — poniżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Eindhoven — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Eindhoven — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Eindhoven — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
21.08Herb Den BoschDen Bosch52Herb FC EindhovenFC Eindhoven
12.02Herb Den BoschDen Bosch21Herb FC EindhovenFC Eindhoven
07.11Herb FC EindhovenFC Eindhoven13Herb Den BoschDen Bosch
06.04Herb Den BoschDen Bosch22Herb FC EindhovenFC Eindhoven
09.08Herb FC EindhovenFC Eindhoven20Herb Den BoschDen Bosch
10.05Herb FC EindhovenFC Eindhoven20Herb Den BoschDen Bosch
06.10Herb Den BoschDen Bosch01Herb FC EindhovenFC Eindhoven
16.01Herb FC EindhovenFC Eindhoven41Herb Den BoschDen Bosch
05.08Herb Den BoschDen Bosch13Herb FC EindhovenFC Eindhoven
21.01Herb Den BoschDen Bosch02Herb FC EindhovenFC Eindhoven

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Eindhoven jest o 100% lepsza niż Den Bosch pod względem odsetku wygranych meczów.

Den BoschDomWyjazdOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
2.80
3.70
3.25
Strzelone
1.30
1.50
1.40
Stracone
1.50
2.20
1.85
BTTS %
90%
80%
85%
Czyste konto %
10%
0%
5%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
Posiadanie piłki
46%
45%
45%
Śr. strzały/mecz
15.00
11.78
13.39
Śr. faule/mecz
10.78
11.11
10.94
FC EindhovenDomWyjazdOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
3.50
2.80
3.15
Strzelone
2.00
0.90
1.45
Stracone
1.50
1.90
1.70
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Posiadanie piłki
43%
47%
45%
Śr. strzały/mecz
15.80
15.67
15.74
Śr. faule/mecz
12.10
13.56
12.79

Ostatnie 10 meczów

Den Bosch jest o +44% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Den Bosch u siebie
0.90 gola/mecz
FC Eindhoven na wyjeździe

Progi bramkowe

Den BoschFC Eindhoven
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
50% (5/10)
80% (8/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Den Bosch notuje o 8% wyższy wynik niż FC Eindhoven pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDen BoschFC Eindhoven
Match Corners AVG
10.86 (37/40)
11.28 (18/20)
10.47 (19/20)
Over 6.5 Corners
89% (33/37)
94% (17/18)
84% (16/19)
Over 7.5 Corners
78% (29/37)
83% (15/18)
74% (14/19)
Over 8.5 Corners
65% (24/37)
78% (14/18)
53% (10/19)
Over 9.5 Corners
59% (22/37)
67% (12/18)
53% (10/19)
Over 10.5 Corners
54% (20/37)
61% (11/18)
47% (9/19)
Over 11.5 Corners
43% (16/37)
56% (10/18)
32% (6/19)
Over 12.5 Corners
35% (13/37)
39% (7/18)
32% (6/19)
Over 13.5 Corners
30% (11/37)
28% (5/18)
32% (6/19)
Over 14.5 Corners
16% (6/37)
17% (3/18)
16% (3/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDen BoschFC Eindhoven
Corners Earned Match
4.92
4.80
5.05
More Corners Than Opponent
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Corners Earned
68% (27/40)
60% (12/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Corners Earned
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Corners Earned
197
96
101

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Den Bosch notuje o 28% wyższy wynik niż FC Eindhoven pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDen BoschFC Eindhoven
Match Cards AVG
3.42 (40/40)
3.85 (20/20)
3.00 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Over 2.5 Cards
73% (29/40)
85% (17/20)
60% (12/20)
Over 3.5 Cards
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Over 4.5 Cards
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Over 5.5 Cards
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Cards
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Over 7.5 Cards
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Total Cards
137
77
60
Highest in a Match
10
10
6
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Den Bosch jest o 64% lepsza niż FC Eindhoven pod względem strzałów na mecz.

OgółemDen BoschFC Eindhoven
Strzały / mecz
14.50
18.00
11.00
Strzały celne / mecz
4.50
6.50
2.50
Strzały niecelne / mecz
5.38
7.00
3.75
Skuteczność strzałów
12.9%
12.5%
13.6%
Strzały na gola
7.73
8.00
7.33
Strzały celne na gola
2.40
2.89
1.67
Strzały Over 10.5
63% (5/8)
75% (3/4)
50% (2/4)
Strzały Over 11.5
63% (5/8)
75% (3/4)
50% (2/4)
Strzały Over 12.5
63% (5/8)
75% (3/4)
50% (2/4)
Strzały Over 13.5
38% (3/8)
75% (3/4)
0% (0/4)
Strzały Over 14.5
38% (3/8)
75% (3/4)
0% (0/4)
Strzały celne Over 3.5
50% (4/8)
100% (4/4)
0% (0/4)
Strzały celne Over 4.5
38% (3/8)
75% (3/4)
0% (0/4)
Strzały celne Over 5.5
38% (3/8)
75% (3/4)
0% (0/4)
Strzały celne Over 6.5
25% (2/8)
50% (2/4)
0% (0/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Den Bosch notuje o 39% wyższy wynik niż FC Eindhoven pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDen BoschFC Eindhoven
Match Offsides AVG
6.14
6.25
6.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (7/7)
100% (4/4)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
86% (6/7)
100% (4/4)
67% (2/3)
Match Offsides Over 2.5 %
71% (5/7)
75% (3/4)
67% (2/3)
Match Offsides Over 3.5 %
57% (4/7)
50% (2/4)
67% (2/3)
Team Offsides AVG
2.86
3.25
2.33
Team Offsides Over 0.5 %
100% (7/7)
100% (4/4)
100% (3/3)
Team Offsides Over 1.5 %
57% (4/7)
50% (2/4)
67% (2/3)
Team Offsides Over 2.5 %
29% (2/7)
25% (1/4)
33% (1/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Den Bosch jest o 140% lepsza niż FC Eindhoven pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDen BoschFC Eindhoven
xG (For)
1.70
2.40
1.00
xGA (Against)
1.89
1.74
2.04
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDen BoschFC Eindhoven
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Under 2.5
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Under 3.5
60% (24/40)
60% (12/20)
60% (12/20)
Under 4.5
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Eerste Divisie — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Heracles4400123.00
2MVV4400123.00
3Almere City FC4310102.50
4VVV Venlo430192.25
5Emmen430192.25
6Jong PSV U21522181.60
7Vitesse421171.75
8Roda421171.75
9NAC Breda421171.75
10FC Volendam420261.50
11Jong AZ520361.20
12Waalwijk404041.00
13Den Bosch411241.00
14Jong Ajax511340.80
15Dordrecht411241.00
16FC OSS410330.75
17FC Eindhoven410330.75
18Helmond Sport402220.50
19De Graafschap401310.25
20Jong Utrecht500500.00