Football Stats
Herb Emmen
EmmenŚr. pkt/mecz 1.30
Holandia / Eerste Divisie4 września 2026 20:00
Herb FC Volendam
FC VolendamŚr. pkt/mecz 1.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

8 spotkań — z perspektywy Emmen

3W — Emmen2D3W — FC Volendam

Streaki - Emmen

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Emmen — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Emmen — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Emmen — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Emmen — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Emmen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Emmen — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Emmen — poniżej 12.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Emmen — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Emmen — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Emmen — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Emmen — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Emmen — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Emmen — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Emmen — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Emmen — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - FC Volendam

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Volendam — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC Volendam — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Volendam — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Volendam — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Volendam — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Volendam — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • FC Volendam — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • FC Volendam — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • FC Volendam — poniżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • FC Volendam — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • FC Volendam — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • FC Volendam — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • FC Volendam — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • FC Volendam — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Emmen

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Emmen — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Emmen — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Emmen — nie wygrywa 1. połowę w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Emmen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Emmen — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Emmen — powyżej 1.5 spalonych w 23 meczach z rzędu
  • 🔥 Emmen — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Emmen — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Emmen — poniżej 12.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Emmen — powyżej 2.5 kartek w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Emmen — poniżej 6.5 kartek w 19 meczach z rzędu
  • 🔥 Emmen — powyżej 2.5 kartek łącznie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Emmen — poniżej 6.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Emmen — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu

Serie - FC Volendam

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Volendam — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Volendam — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Volendam — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Volendam — poniżej 4.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Volendam — powyżej 6.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Volendam — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Volendam — poniżej 6.5 kartek w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Volendam — poniżej 6.5 kartek łącznie w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Volendam — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
15.02Herb EmmenEmmen12Herb FC VolendamFC Volendam
18.08Herb FC VolendamFC Volendam01Herb EmmenEmmen
04.03Herb FC VolendamFC Volendam31Herb EmmenEmmen
14.10Herb EmmenEmmen11Herb FC VolendamFC Volendam
14.03Herb EmmenEmmen41Herb FC VolendamFC Volendam
05.11Herb FC VolendamFC Volendam22Herb EmmenEmmen
06.04Herb EmmenEmmen23Herb FC VolendamFC Volendam
24.11Herb FC VolendamFC Volendam23Herb EmmenEmmen

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

EmmenDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
2.40
4.20
3.30
Strzelone
1.20
1.50
1.35
Stracone
1.20
2.70
1.95
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
30%
50%
40%
Posiadanie piłki
50%
50%
50%
Śr. strzały/mecz
12.30
14.60
13.45
Śr. faule/mecz
14.60
14.90
14.75
FC VolendamDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
3.10
2.50
2.80
Strzelone
1.80
1.00
1.40
Stracone
1.30
1.50
1.40
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
50%
44%
47%
Śr. strzały/mecz
16.25
9.33
12.59
Śr. faule/mecz
10.00
9.11
9.53

Ostatnie 10 meczów

Emmen jest o +20% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Emmen u siebie
1.00 gola/mecz
FC Volendam na wyjeździe

Progi bramkowe

EmmenFC Volendam
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
50% (5/10)
80% (8/10)
Over 2.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 3.5
30% (3/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Emmen notuje o 7% wyższy wynik niż FC Volendam pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemEmmenFC Volendam
Match Corners AVG
10.30 (37/40)
10.60 (20/20)
9.94 (17/20)
Over 6.5 Corners
95% (35/37)
95% (19/20)
94% (16/17)
Over 7.5 Corners
84% (31/37)
85% (17/20)
82% (14/17)
Over 8.5 Corners
76% (28/37)
80% (16/20)
71% (12/17)
Over 9.5 Corners
65% (24/37)
70% (14/20)
59% (10/17)
Over 10.5 Corners
59% (22/37)
70% (14/20)
47% (8/17)
Over 11.5 Corners
41% (15/37)
50% (10/20)
29% (5/17)
Over 12.5 Corners
16% (6/37)
20% (4/20)
12% (2/17)
Over 13.5 Corners
5% (2/37)
5% (1/20)
6% (1/17)
Over 14.5 Corners
3% (1/37)
5% (1/20)
0% (0/17)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemEmmenFC Volendam
Corners Earned Match
4.88
5.75
4.00
More Corners Than Opponent
48% (19/40)
65% (13/20)
30% (6/20)
Over 2.5 Corners Earned
73% (29/40)
85% (17/20)
60% (12/20)
Over 3.5 Corners Earned
68% (27/40)
80% (16/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
57% (23/40)
70% (14/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
48% (19/40)
60% (12/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
40% (16/40)
55% (11/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Corners Earned
195
115
80

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Emmen notuje o 8% wyższy wynik niż FC Volendam pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemEmmenFC Volendam
Match Cards AVG
3.90 (40/40)
4.05 (20/20)
3.75 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Cards
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Cards
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
156
81
75
Highest in a Match
11
9
11
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Emmen jest o 62% lepsza niż FC Volendam pod względem strzałów na mecz.

OgółemEmmenFC Volendam
Strzały / mecz
16.71
20.00
12.33
Strzały celne / mecz
6.43
7.50
5.00
Strzały niecelne / mecz
5.86
6.50
5.00
Skuteczność strzałów
15.4%
12.5%
21.6%
Strzały na gola
6.50
8.00
4.63
Strzały celne na gola
2.50
3.00
1.88
Strzały Over 10.5
71% (5/7)
100% (4/4)
33% (1/3)
Strzały Over 11.5
71% (5/7)
100% (4/4)
33% (1/3)
Strzały Over 12.5
71% (5/7)
100% (4/4)
33% (1/3)
Strzały Over 13.5
71% (5/7)
100% (4/4)
33% (1/3)
Strzały Over 14.5
71% (5/7)
100% (4/4)
33% (1/3)
Strzały celne Over 3.5
71% (5/7)
100% (4/4)
33% (1/3)
Strzały celne Over 4.5
71% (5/7)
100% (4/4)
33% (1/3)
Strzały celne Over 5.5
57% (4/7)
75% (3/4)
33% (1/3)
Strzały celne Over 6.5
43% (3/7)
50% (2/4)
33% (1/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. FC Volendam notuje o 33% wyższy wynik niż Emmen pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemEmmenFC Volendam
Match Offsides AVG
2.71
2.75
2.67
Match Offsides Over 0.5 %
100% (7/7)
100% (4/4)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (7/7)
100% (4/4)
100% (3/3)
Match Offsides Over 2.5 %
57% (4/7)
75% (3/4)
33% (1/3)
Match Offsides Over 3.5 %
14% (1/7)
0% (0/4)
33% (1/3)
Team Offsides AVG
1.71
1.50
2.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (7/7)
100% (4/4)
100% (3/3)
Team Offsides Over 1.5 %
57% (4/7)
50% (2/4)
67% (2/3)
Team Offsides Over 2.5 %
14% (1/7)
0% (0/4)
33% (1/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu.

OgółemEmmenFC Volendam
xG (For)
2.34
2.30
2.39
xGA (Against)
1.56
1.54
1.58
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemEmmenFC Volendam
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
25% (10/40)
35% (7/20)
15% (3/20)
Under 2.5
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Under 3.5
68% (27/40)
50% (10/20)
85% (17/20)
Under 4.5
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Under 5.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Eerste Divisie — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Heracles4400123.00
2MVV4400123.00
3Almere City FC4310102.50
4VVV Venlo430192.25
5Emmen430192.25
6Jong PSV U21522181.60
7Vitesse421171.75
8Roda421171.75
9NAC Breda421171.75
10FC Volendam420261.50
11Jong AZ520361.20
12Waalwijk404041.00
13Den Bosch411241.00
14Jong Ajax511340.80
15Dordrecht411241.00
16FC OSS410330.75
17FC Eindhoven410330.75
18Helmond Sport402220.50
19De Graafschap401310.25
20Jong Utrecht500500.00