Football Stats
Herb MVV
MVVŚr. pkt/mecz 1.35
Holandia / Eerste Divisie6 września 2026 16:45
Herb Roda
RodaŚr. pkt/mecz 1.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy MVV

1W — MVV3D6W — Roda

Streaki - MVV

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • MVV — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • MVV — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • MVV — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • MVV — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • MVV — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • MVV — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • MVV — poniżej 6.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • MVV — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • MVV — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • MVV — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • MVV — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • MVV — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • MVV — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • MVV — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • MVV — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • MVV — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • MVV — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Roda

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Roda — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Roda — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Roda — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Roda — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Roda — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Roda — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Roda — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Roda — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Roda — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Roda — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Roda — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Roda — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Roda — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Roda — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Roda — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Roda — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Roda — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Roda — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - MVV

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 MVV — wygrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 MVV — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 MVV — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 MVV — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 MVV — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 MVV — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 MVV — powyżej 1.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 MVV — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 MVV — powyżej 6.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 MVV — poniżej 11.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 MVV — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 MVV — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 MVV — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - Roda

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Roda — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Roda — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Roda — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Roda — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Roda — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Roda — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Roda — poniżej 4.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Roda — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Roda — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Roda — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Roda — poniżej 5.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Roda — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Roda — poniżej 5.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Roda — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 10 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.02Herb RodaRoda20Herb MVVMVV
30.11Herb MVVMVV00Herb RodaRoda
01.02Herb MVVMVV32Herb RodaRoda
21.09Herb RodaRoda10Herb MVVMVV
17.03Herb MVVMVV03Herb RodaRoda
26.11Herb RodaRoda10Herb MVVMVV
05.02Herb RodaRoda21Herb MVVMVV
04.09Herb MVVMVV11Herb RodaRoda
07.01Herb RodaRoda10Herb MVVMVV
29.11Herb MVVMVV11Herb RodaRoda

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

MVVDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
2.90
2.80
2.85
Strzelone
1.20
1.00
1.10
Stracone
1.70
1.80
1.75
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Posiadanie piłki
46%
43%
44%
Śr. strzały/mecz
12.30
8.60
10.45
Śr. faule/mecz
11.30
12.10
11.70
RodaDomWyjazdOgółem
Win %
20%
50%
35%
Śr. goli/mecz
2.40
2.50
2.45
Strzelone
1.00
1.50
1.25
Stracone
1.40
1.00
1.20
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
40%
20%
30%
Posiadanie piłki
54%
52%
53%
Śr. strzały/mecz
13.44
13.56
13.50
Śr. faule/mecz
10.33
9.33
9.83

Ostatnie 10 meczów

Roda jest o +25% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
MVV u siebie
1.50 gola/mecz
Roda na wyjeździe

Progi bramkowe

MVVRoda
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
80% (16/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemMVVRoda
Match Corners AVG
10.58 (38/40)
10.55 (20/20)
10.61 (18/20)
Over 6.5 Corners
92% (35/38)
95% (19/20)
89% (16/18)
Over 7.5 Corners
87% (33/38)
85% (17/20)
89% (16/18)
Over 8.5 Corners
74% (28/38)
70% (14/20)
78% (14/18)
Over 9.5 Corners
61% (23/38)
60% (12/20)
61% (11/18)
Over 10.5 Corners
50% (19/38)
55% (11/20)
44% (8/18)
Over 11.5 Corners
39% (15/38)
45% (9/20)
33% (6/18)
Over 12.5 Corners
26% (10/38)
30% (6/20)
22% (4/18)
Over 13.5 Corners
21% (8/38)
20% (4/20)
22% (4/18)
Over 14.5 Corners
13% (5/38)
10% (2/20)
17% (3/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemMVVRoda
Corners Earned Match
4.65
3.65
5.65
More Corners Than Opponent
35% (14/40)
20% (4/20)
50% (10/20)
Over 2.5 Corners Earned
78% (31/40)
65% (13/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
57% (23/40)
45% (9/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
43% (17/40)
30% (6/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (14/40)
25% (5/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
25% (10/40)
15% (3/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Corners Earned
186
73
113

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Roda notuje o 9% wyższy wynik niż MVV pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemMVVRoda
Match Cards AVG
3.55 (40/40)
3.40 (20/20)
3.70 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
83% (33/40)
70% (14/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
142
68
74
Highest in a Match
7
7
7
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Roda jest o 12% lepsza niż MVV pod względem strzałów na mecz.

OgółemMVVRoda
Strzały / mecz
11.38
10.75
12.00
Strzały celne / mecz
5.25
4.50
6.00
Strzały niecelne / mecz
4.13
3.50
4.75
Skuteczność strzałów
14.3%
18.6%
10.4%
Strzały na gola
7.00
5.38
9.60
Strzały celne na gola
3.23
2.25
4.80
Strzały Over 10.5
50% (4/8)
50% (2/4)
50% (2/4)
Strzały Over 11.5
50% (4/8)
50% (2/4)
50% (2/4)
Strzały Over 12.5
50% (4/8)
50% (2/4)
50% (2/4)
Strzały Over 13.5
25% (2/8)
25% (1/4)
25% (1/4)
Strzały Over 14.5
25% (2/8)
25% (1/4)
25% (1/4)
Strzały celne Over 3.5
75% (6/8)
50% (2/4)
100% (4/4)
Strzały celne Over 4.5
63% (5/8)
50% (2/4)
75% (3/4)
Strzały celne Over 5.5
38% (3/8)
50% (2/4)
25% (1/4)
Strzały celne Over 6.5
38% (3/8)
50% (2/4)
25% (1/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Roda notuje o 29% wyższy wynik niż MVV pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemMVVRoda
Match Offsides AVG
3.25
3.50
3.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (8/8)
100% (4/4)
100% (4/4)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (8/8)
100% (4/4)
100% (4/4)
Match Offsides Over 2.5 %
63% (5/8)
50% (2/4)
75% (3/4)
Match Offsides Over 3.5 %
38% (3/8)
50% (2/4)
25% (1/4)
Team Offsides AVG
2.00
1.75
2.25
Team Offsides Over 0.5 %
100% (8/8)
100% (4/4)
100% (4/4)
Team Offsides Over 1.5 %
63% (5/8)
50% (2/4)
75% (3/4)
Team Offsides Over 2.5 %
38% (3/8)
25% (1/4)
50% (2/4)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Roda jest o 37% lepsza niż MVV pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemMVVRoda
xG (For)
1.57
1.33
1.82
xGA (Against)
1.10
0.75
1.45
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemMVVRoda
Under 0.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 1.5
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Under 2.5
48% (19/40)
40% (8/20)
55% (11/20)
Under 3.5
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Under 4.5
90% (36/40)
80% (16/20)
100% (20/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Eerste Divisie — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Heracles4400123.00
2MVV4400123.00
3Almere City FC4310102.50
4VVV Venlo430192.25
5Emmen430192.25
6Jong PSV U21522181.60
7Vitesse421171.75
8Roda421171.75
9NAC Breda421171.75
10FC Volendam420261.50
11Jong AZ520361.20
12Waalwijk404041.00
13Den Bosch411241.00
14Jong Ajax511340.80
15Dordrecht411241.00
16FC OSS410330.75
17FC Eindhoven410330.75
18Helmond Sport402220.50
19De Graafschap401310.25
20Jong Utrecht500500.00