Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Emmen
Streaki - Emmen
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Emmen — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Emmen — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Emmen — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Emmen — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Emmen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Emmen — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
- Emmen — poniżej 12.5 rożnych (9/10, 90%)
- Emmen — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Emmen — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Emmen — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Emmen — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Emmen — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Emmen — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Emmen — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Emmen — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - De Graafschap
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- De Graafschap — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- De Graafschap — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- De Graafschap — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- De Graafschap — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- De Graafschap — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- De Graafschap — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- De Graafschap — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- De Graafschap — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- De Graafschap — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- De Graafschap — powyżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)
- De Graafschap — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- De Graafschap — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- De Graafschap — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- De Graafschap — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- De Graafschap — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- De Graafschap — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- De Graafschap — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Emmen
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Emmen — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Emmen — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Emmen — nie wygrywa 1. połowę w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Emmen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Emmen — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Emmen — powyżej 1.5 spalonych w 23 meczach z rzędu
- 🔥 Emmen — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Emmen — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Emmen — poniżej 12.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Emmen — powyżej 2.5 kartek w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Emmen — poniżej 6.5 kartek w 19 meczach z rzędu
- 🔥 Emmen — powyżej 2.5 kartek łącznie w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Emmen — poniżej 6.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Emmen — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu
Serie - De Graafschap
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 De Graafschap — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 De Graafschap — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
- 🔥 De Graafschap — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 De Graafschap — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 De Graafschap — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 De Graafschap — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 De Graafschap — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 De Graafschap — powyżej 6.5 rożnych w 12 meczach z rzędu
- 🔥 De Graafschap — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Emmen | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 4.20 | 3.30 |
Strzelone | 1.20 | 1.50 | 1.35 |
Stracone | 1.20 | 2.70 | 1.95 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 0% | 20% |
Nie strzelił % | 30% | 50% | 40% |
Posiadanie piłki | 50% | 50% | 50% |
Śr. strzały/mecz | 12.30 | 14.60 | 13.45 |
Śr. faule/mecz | 14.60 | 14.90 | 14.75 |
| De Graafschap | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 4.10 | 3.10 | 3.60 |
Strzelone | 2.20 | 1.50 | 1.85 |
Stracone | 1.90 | 1.60 | 1.75 |
BTTS % | 70% | 70% | 70% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 0% | 20% | 10% |
Posiadanie piłki | 57% | 60% | 58% |
Śr. strzały/mecz | 19.11 | 14.89 | 17.00 |
Śr. faule/mecz | 11.00 | 12.11 | 11.56 |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Lvs VVV Venlo0-4
- 21.08.2026Wvs Jong AZ3-1
- 17.08.2026Wvs Jong Ajax6-4
- 07.08.2026Wvs Roda1-0
- 24.04.2026Wvs De Graafschap1-0
- 17.04.2026Dvs Roda2-2
- 10.04.2026Lvs Waalwijk0-5
- 06.04.2026Wvs MVV2-1
- 03.04.2026Dvs Vitesse3-3
- 28.03.2026Lvs FC Eindhoven0-1
- 29.08.2026Lvs Almere City FC1-4
- 23.08.2026Lvs VVV Venlo1-2
- 17.08.2026Lvs Jong AZ2-5
- 09.08.2026Dvs Helmond Sport1-1
- 09.05.2026Dvs Almere City FC2-2
- 06.05.2026Lvs Almere City FC1-3
- 24.04.2026Lvs Emmen0-1
- 17.04.2026Wvs Cambuur3-1
- 11.04.2026Dvs VVV Venlo3-3
- 06.04.2026Wvs Jong AZ5-0
Progi bramkowe
| Emmen | De Graafschap | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
| Emmen | De Graafschap | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
| Emmen | De Graafschap | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Emmen | De Graafschap | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.45 (38/40) | 10.60 (20/20) | 10.28 (18/20) |
Over 6.5 Corners | 95% (36/38) | 95% (19/20) | 94% (17/18) |
Over 7.5 Corners | 82% (31/38) | 85% (17/20) | 78% (14/18) |
Over 8.5 Corners | 74% (28/38) | 80% (16/20) | 67% (12/18) |
Over 9.5 Corners | 66% (25/38) | 70% (14/20) | 61% (11/18) |
Over 10.5 Corners | 55% (21/38) | 70% (14/20) | 39% (7/18) |
Over 11.5 Corners | 42% (16/38) | 50% (10/20) | 33% (6/18) |
Over 12.5 Corners | 26% (10/38) | 20% (4/20) | 33% (6/18) |
Over 13.5 Corners | 11% (4/38) | 5% (1/20) | 17% (3/18) |
Over 14.5 Corners | 8% (3/38) | 5% (1/20) | 11% (2/18) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Emmen | De Graafschap | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.72 | 5.75 | 5.70 |
More Corners Than Opponent | 63% (25/40) | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 93% (37/40) | 85% (17/20) | 100% (20/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 78% (31/40) | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 68% (27/40) | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 45% (18/40) | 60% (12/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 40% (16/40) | 55% (11/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 23% (9/40) | 20% (4/20) | 25% (5/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Corners Earned | 229 | 115 | 114 |
| Ogółem | Emmen | De Graafschap | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.95 | 4.85 | 5.05 |
More Corners Than Opponent | 63% (25/40) | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
Over 2.5 Corners Against | 83% (33/40) | 95% (19/20) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Corners Against | 65% (26/40) | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Against | 50% (20/40) | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Corners Against | 38% (15/40) | 30% (6/20) | 45% (9/20) |
Over 6.5 Corners Against | 33% (13/40) | 25% (5/20) | 40% (8/20) |
Over 7.5 Corners Against | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Against | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Corners Against | 198 | 97 | 101 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Emmen notuje o 33% wyższy wynik niż De Graafschap pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Emmen | De Graafschap | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.55 (40/40) | 4.05 (20/20) | 3.05 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Over 2.5 Cards | 70% (28/40) | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
Over 3.5 Cards | 43% (17/40) | 55% (11/20) | 30% (6/20) |
Over 4.5 Cards | 25% (10/40) | 40% (8/20) | 10% (2/20) |
Over 5.5 Cards | 18% (7/40) | 25% (5/20) | 10% (2/20) |
Over 6.5 Cards | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Over 7.5 Cards | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Total Cards | 142 | 81 | 61 |
Highest in a Match | 9 | 9 | 7 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Emmen jest o 10% lepsza niż De Graafschap pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Emmen | De Graafschap | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 19.13 | 20.00 | 18.25 |
Strzały celne / mecz | 5.88 | 7.50 | 4.25 |
Strzały niecelne / mecz | 7.88 | 6.50 | 9.25 |
Skuteczność strzałów | 9.8% | 12.5% | 6.8% |
Strzały na gola | 10.20 | 8.00 | 14.60 |
Strzały celne na gola | 3.13 | 3.00 | 3.40 |
Strzały Over 10.5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
Strzały Over 11.5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
Strzały Over 12.5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
Strzały Over 13.5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
Strzały Over 14.5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
Strzały celne Over 3.5 | 75% (6/8) | 100% (4/4) | 50% (2/4) |
Strzały celne Over 4.5 | 75% (6/8) | 100% (4/4) | 50% (2/4) |
Strzały celne Over 5.5 | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
Strzały celne Over 6.5 | 25% (2/8) | 50% (2/4) | 0% (0/4) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Emmen notuje o 20% wyższy wynik niż De Graafschap pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Emmen | De Graafschap | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 2.75 | 2.75 | 2.75 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
Match Offsides Over 1.5 % | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
Match Offsides Over 2.5 % | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
Match Offsides Over 3.5 % | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
Team Offsides AVG | 1.38 | 1.50 | 1.25 |
Team Offsides Over 0.5 % | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
Team Offsides Over 1.5 % | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
Team Offsides Over 2.5 % | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Emmen jest o 70% lepsza niż De Graafschap pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Emmen | De Graafschap | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.82 | 2.30 | 1.35 |
xGA (Against) | 1.72 | 1.54 | 1.90 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Emmen | De Graafschap | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 35% (7/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 33% (13/40) | 40% (8/20) | 25% (5/20) |
Under 3.5 | 48% (19/40) | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
Under 4.5 | 73% (29/40) | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Under 5.5 | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |

