Football Stats
Herb Jong Ajax
Jong AjaxŚr. pkt/mecz 1.20
Holandia / Eerste Divisie11 września 2026 20:00
Herb Waalwijk
WaalwijkŚr. pkt/mecz 1.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy Jong Ajax

2W — Jong Ajax1D3W — Waalwijk

Streaki - Jong Ajax

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Jong Ajax — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Jong Ajax — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Jong Ajax — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Jong Ajax — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Jong Ajax — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Jong Ajax — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Jong Ajax — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Jong Ajax — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Jong Ajax — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Jong Ajax — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Jong Ajax — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Jong Ajax — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Jong Ajax — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Jong Ajax — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Jong Ajax — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Jong Ajax — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)

Streaki - Waalwijk

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Waalwijk — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Waalwijk — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Waalwijk — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Waalwijk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Waalwijk — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Waalwijk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Waalwijk — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Waalwijk — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Waalwijk — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Waalwijk — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • Waalwijk — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Waalwijk — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Waalwijk — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Waalwijk — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Waalwijk — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Waalwijk — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Waalwijk — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Waalwijk — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)

Serie - Jong Ajax

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Jong Ajax — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Jong Ajax — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Jong Ajax — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Jong Ajax — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Jong Ajax — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 21 meczach z rzędu
  • 🔥 Jong Ajax — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Jong Ajax — powyżej 1.5 spalonych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Jong Ajax — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Jong Ajax — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Jong Ajax — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Serie - Waalwijk

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Waalwijk — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Waalwijk — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Waalwijk — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Waalwijk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Waalwijk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Waalwijk — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Waalwijk — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Waalwijk — powyżej 6.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Waalwijk — poniżej 11.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Waalwijk — poniżej 5.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Waalwijk — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Waalwijk — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.12Herb Jong AjaxJong Ajax02Herb WaalwijkWaalwijk
29.09Herb WaalwijkWaalwijk21Herb Jong AjaxJong Ajax
18.01Herb WaalwijkWaalwijk41Herb Jong AjaxJong Ajax
19.10Herb Jong AjaxJong Ajax21Herb WaalwijkWaalwijk
26.01Herb WaalwijkWaalwijk24Herb Jong AjaxJong Ajax
11.09Herb Jong AjaxJong Ajax11Herb WaalwijkWaalwijk

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Jong Ajax jest o 17% lepsza niż Waalwijk pod względem odsetku wygranych meczów.

Jong AjaxDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
4.30
2.90
3.60
Strzelone
2.10
1.10
1.60
Stracone
2.20
1.80
2.00
BTTS %
80%
60%
70%
Czyste konto %
0%
40%
20%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Posiadanie piłki
55%
48%
51%
Śr. strzały/mecz
12.90
10.60
11.75
Śr. faule/mecz
12.10
12.30
12.20
WaalwijkDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
3.50
3.10
3.30
Strzelone
2.10
1.60
1.85
Stracone
1.40
1.50
1.45
BTTS %
80%
90%
85%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
10%
0%
5%
Posiadanie piłki
50%
52%
51%
Śr. strzały/mecz
14.50
14.75
14.63
Śr. faule/mecz
8.75
11.50
10.13

Ostatnie 10 meczów

Jong Ajax jest o +31% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.10 gola/mecz
Jong Ajax u siebie
1.60 gola/mecz
Waalwijk na wyjeździe

Progi bramkowe

Jong AjaxWaalwijk
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5
80% (8/10)
50% (5/10)
Over 3.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Jong Ajax notuje o 17% wyższy wynik niż Waalwijk pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemJong AjaxWaalwijk
Match Corners AVG
9.39 (36/40)
10.05 (20/20)
8.56 (16/20)
Over 6.5 Corners
89% (32/36)
95% (19/20)
81% (13/16)
Over 7.5 Corners
69% (25/36)
80% (16/20)
56% (9/16)
Over 8.5 Corners
50% (18/36)
55% (11/20)
44% (7/16)
Over 9.5 Corners
42% (15/36)
50% (10/20)
31% (5/16)
Over 10.5 Corners
39% (14/36)
45% (9/20)
31% (5/16)
Over 11.5 Corners
31% (11/36)
40% (8/20)
19% (3/16)
Over 12.5 Corners
19% (7/36)
25% (5/20)
13% (2/16)
Over 13.5 Corners
14% (5/36)
15% (3/20)
13% (2/16)
Over 14.5 Corners
11% (4/36)
10% (2/20)
13% (2/16)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemJong AjaxWaalwijk
Corners Earned Match
3.73
4.00
3.45
More Corners Than Opponent
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
73% (29/40)
85% (17/20)
60% (12/20)
Over 3.5 Corners Earned
55% (22/40)
60% (12/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Corners Earned
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Corners Earned
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Corners Earned
149
80
69

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemJong AjaxWaalwijk
Match Cards AVG
3.92 (40/40)
3.85 (20/20)
4.00 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
60% (24/40)
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Cards
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Total Cards
157
77
80
Highest in a Match
8
6
8
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Waalwijk jest o 23% lepsza niż Jong Ajax pod względem strzałów na mecz.

OgółemJong AjaxWaalwijk
Strzały / mecz
13.67
12.40
15.25
Strzały celne / mecz
5.78
5.60
6.00
Strzały niecelne / mecz
5.33
3.20
8.00
Skuteczność strzałów
13.8%
17.7%
9.8%
Strzały na gola
7.24
5.64
10.17
Strzały celne na gola
3.06
2.55
4.00
Strzały Over 10.5
89% (8/9)
80% (4/5)
100% (4/4)
Strzały Over 11.5
78% (7/9)
60% (3/5)
100% (4/4)
Strzały Over 12.5
67% (6/9)
60% (3/5)
75% (3/4)
Strzały Over 13.5
56% (5/9)
40% (2/5)
75% (3/4)
Strzały Over 14.5
56% (5/9)
40% (2/5)
75% (3/4)
Strzały celne Over 3.5
89% (8/9)
80% (4/5)
100% (4/4)
Strzały celne Over 4.5
78% (7/9)
80% (4/5)
75% (3/4)
Strzały celne Over 5.5
56% (5/9)
60% (3/5)
50% (2/4)
Strzały celne Over 6.5
33% (3/9)
40% (2/5)
25% (1/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Jong Ajax notuje o 60% wyższy wynik niż Waalwijk pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemJong AjaxWaalwijk
Match Offsides AVG
2.67
3.20
2.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (9/9)
100% (5/5)
100% (4/4)
Match Offsides Over 1.5 %
89% (8/9)
100% (5/5)
75% (3/4)
Match Offsides Over 2.5 %
44% (4/9)
60% (3/5)
25% (1/4)
Match Offsides Over 3.5 %
22% (2/9)
40% (2/5)
0% (0/4)
Team Offsides AVG
1.33
1.60
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
89% (8/9)
100% (5/5)
75% (3/4)
Team Offsides Over 1.5 %
22% (2/9)
20% (1/5)
25% (1/4)
Team Offsides Over 2.5 %
11% (1/9)
20% (1/5)
0% (0/4)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Jong Ajax jest o 27% lepsza niż Waalwijk pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemJong AjaxWaalwijk
xG (For)
1.37
1.51
1.19
xGA (Against)
1.53
1.83
1.14
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemJong AjaxWaalwijk
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Under 2.5
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Under 3.5
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Under 4.5
73% (29/40)
65% (13/20)
80% (16/20)
Under 5.5
88% (35/40)
80% (16/20)
95% (19/20)
Eerste Divisie — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Heracles4400123.00
2MVV4400123.00
3Almere City FC4310102.50
4VVV Venlo430192.25
5Emmen430192.25
6Jong PSV U21522181.60
7Vitesse421171.75
8Roda421171.75
9NAC Breda421171.75
10FC Volendam420261.50
11Jong AZ520361.20
12Waalwijk404041.00
13Den Bosch411241.00
14Jong Ajax511340.80
15Dordrecht411241.00
16FC OSS410330.75
17FC Eindhoven410330.75
18Helmond Sport402220.50
19De Graafschap401310.25
20Jong Utrecht500500.00