Football Stats
Herb VVV Venlo
VVV VenloŚr. pkt/mecz 1.20
Holandia / Eerste Divisie11 września 2026 20:00
Herb FC OSS
FC OSSŚr. pkt/mecz 1.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy VVV Venlo

2W — VVV Venlo2D6W — FC OSS

Streaki - VVV Venlo

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • VVV Venlo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • VVV Venlo — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • VVV Venlo — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • VVV Venlo — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • VVV Venlo — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • VVV Venlo — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • VVV Venlo — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • VVV Venlo — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • VVV Venlo — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • VVV Venlo — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • VVV Venlo — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • VVV Venlo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • VVV Venlo — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • VVV Venlo — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • VVV Venlo — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • VVV Venlo — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • VVV Venlo — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • VVV Venlo — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - FC OSS

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC OSS — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • FC OSS — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC OSS — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC OSS — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC OSS — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC OSS — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC OSS — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • FC OSS — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • FC OSS — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • FC OSS — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • FC OSS — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • FC OSS — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • FC OSS — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • FC OSS — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • FC OSS — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - VVV Venlo

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 VVV Venlo — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 VVV Venlo — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 VVV Venlo — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 VVV Venlo — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 VVV Venlo — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 VVV Venlo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 VVV Venlo — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 VVV Venlo — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 VVV Venlo — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 VVV Venlo — powyżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 VVV Venlo — poniżej 12.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 VVV Venlo — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 VVV Venlo — poniżej 6.5 kartek w 22 meczach z rzędu
  • 🔥 VVV Venlo — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 VVV Venlo — poniżej 6.5 kartek łącznie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 VVV Venlo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Serie - FC OSS

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC OSS — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC OSS — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FC OSS — poniżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC OSS — powyżej 1.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 FC OSS — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC OSS — poniżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC OSS — poniżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC OSS — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
20.02Herb VVV VenloVVV Venlo11Herb FC OSSFC OSS
16.09Herb FC OSSFC OSS21Herb VVV VenloVVV Venlo
04.04Herb FC OSSFC OSS21Herb VVV VenloVVV Venlo
06.12Herb VVV VenloVVV Venlo00Herb FC OSSFC OSS
29.03Herb VVV VenloVVV Venlo20Herb FC OSSFC OSS
15.12Herb FC OSSFC OSS21Herb VVV VenloVVV Venlo
24.02Herb VVV VenloVVV Venlo01Herb FC OSSFC OSS
26.08Herb FC OSSFC OSS12Herb VVV VenloVVV Venlo
17.12Herb VVV VenloVVV Venlo23Herb FC OSSFC OSS
13.08Herb FC OSSFC OSS21Herb VVV VenloVVV Venlo

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC OSS jest o 17% lepsza niż VVV Venlo pod względem odsetku wygranych meczów.

VVV VenloDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
3.40
2.80
3.10
Strzelone
2.00
1.20
1.60
Stracone
1.40
1.60
1.50
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
49%
47%
48%
Śr. strzały/mecz
13.60
9.70
11.65
Śr. faule/mecz
10.80
12.70
11.75
FC OSSDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
3.60
2.60
3.10
Strzelone
1.90
1.00
1.45
Stracone
1.70
1.60
1.65
BTTS %
80%
50%
65%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
45%
39%
42%
Śr. strzały/mecz
13.00
11.00
12.05
Śr. faule/mecz
12.60
11.44
12.05

Ostatnie 10 meczów

VVV Venlo jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.00 gola/mecz
VVV Venlo u siebie
1.00 gola/mecz
FC OSS na wyjeździe

Progi bramkowe

VVV VenloFC OSS
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 2.5
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 3.5
40% (4/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. FC OSS notuje o 14% wyższy wynik niż VVV Venlo pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemVVV VenloFC OSS
Match Corners AVG
11.41 (39/40)
10.70 (20/20)
12.16 (19/20)
Over 6.5 Corners
92% (36/39)
90% (18/20)
95% (18/19)
Over 7.5 Corners
92% (36/39)
90% (18/20)
95% (18/19)
Over 8.5 Corners
90% (35/39)
90% (18/20)
89% (17/19)
Over 9.5 Corners
79% (31/39)
70% (14/20)
89% (17/19)
Over 10.5 Corners
67% (26/39)
55% (11/20)
79% (15/19)
Over 11.5 Corners
49% (19/39)
40% (8/20)
58% (11/19)
Over 12.5 Corners
38% (15/39)
25% (5/20)
53% (10/19)
Over 13.5 Corners
18% (7/39)
5% (1/20)
32% (6/19)
Over 14.5 Corners
10% (4/39)
5% (1/20)
16% (3/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemVVV VenloFC OSS
Corners Earned Match
4.90
4.45
5.35
More Corners Than Opponent
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
78% (31/40)
65% (13/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
28% (11/40)
20% (4/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Corners Earned
196
89
107

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemVVV VenloFC OSS
Match Cards AVG
3.90 (40/40)
3.85 (20/20)
3.95 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Over 3.5 Cards
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Cards
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
18% (7/40)
5% (1/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Total Cards
156
77
79
Highest in a Match
9
7
9
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. FC OSS jest o 26% lepsza niż VVV Venlo pod względem strzałów na mecz.

OgółemVVV VenloFC OSS
Strzały / mecz
10.86
9.75
12.33
Strzały celne / mecz
3.43
3.50
3.33
Strzały niecelne / mecz
5.86
4.75
7.33
Skuteczność strzałów
18.4%
28.2%
8.1%
Strzały na gola
5.43
3.55
12.33
Strzały celne na gola
1.71
1.27
3.33
Strzały Over 10.5
71% (5/7)
50% (2/4)
100% (3/3)
Strzały Over 11.5
43% (3/7)
25% (1/4)
67% (2/3)
Strzały Over 12.5
14% (1/7)
0% (0/4)
33% (1/3)
Strzały Over 13.5
14% (1/7)
0% (0/4)
33% (1/3)
Strzały Over 14.5
0% (0/7)
0% (0/4)
0% (0/3)
Strzały celne Over 3.5
57% (4/7)
50% (2/4)
67% (2/3)
Strzały celne Over 4.5
29% (2/7)
25% (1/4)
33% (1/3)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/7)
0% (0/4)
0% (0/3)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/7)
0% (0/4)
0% (0/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. FC OSS notuje o 167% wyższy wynik niż VVV Venlo pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemVVV VenloFC OSS
Match Offsides AVG
3.29
2.50
4.33
Match Offsides Over 0.5 %
100% (7/7)
100% (4/4)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
86% (6/7)
75% (3/4)
100% (3/3)
Match Offsides Over 2.5 %
57% (4/7)
50% (2/4)
67% (2/3)
Match Offsides Over 3.5 %
43% (3/7)
25% (1/4)
67% (2/3)
Team Offsides AVG
1.71
1.00
2.67
Team Offsides Over 0.5 %
86% (6/7)
75% (3/4)
100% (3/3)
Team Offsides Over 1.5 %
43% (3/7)
25% (1/4)
67% (2/3)
Team Offsides Over 2.5 %
29% (2/7)
0% (0/4)
67% (2/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu.

OgółemVVV VenloFC OSS
xG (For)
1.46
1.43
1.51
xGA (Against)
1.99
2.23
1.66
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemVVV VenloFC OSS
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Under 2.5
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Under 3.5
65% (26/40)
60% (12/20)
70% (14/20)
Under 4.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Eerste Divisie — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Heracles4400123.00
2MVV4400123.00
3Almere City FC4310102.50
4VVV Venlo430192.25
5Emmen430192.25
6Jong PSV U21522181.60
7Vitesse421171.75
8Roda421171.75
9NAC Breda421171.75
10FC Volendam420261.50
11Jong AZ520361.20
12Waalwijk404041.00
13Den Bosch411241.00
14Jong Ajax511340.80
15Dordrecht411241.00
16FC OSS410330.75
17FC Eindhoven410330.75
18Helmond Sport402220.50
19De Graafschap401310.25
20Jong Utrecht500500.00