Football Stats
Herb Jong AZ
Jong AZŚr. pkt/mecz 1.30
Holandia / Eerste Divisie18 września 2026 20:00
Herb FC Volendam
FC VolendamŚr. pkt/mecz 1.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Jong AZ

0W — Jong AZ3D7W — FC Volendam

Streaki - Jong AZ

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Jong AZ — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Jong AZ — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Jong AZ — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Jong AZ — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Jong AZ — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Jong AZ — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Jong AZ — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Jong AZ — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Jong AZ — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Jong AZ — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Jong AZ — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Jong AZ — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Jong AZ — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Jong AZ — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Jong AZ — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - FC Volendam

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Volendam — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC Volendam — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Volendam — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Volendam — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Volendam — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Volendam — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • FC Volendam — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • FC Volendam — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • FC Volendam — poniżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • FC Volendam — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • FC Volendam — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • FC Volendam — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • FC Volendam — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • FC Volendam — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Jong AZ

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Jong AZ — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Jong AZ — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Jong AZ — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Jong AZ — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Jong AZ — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Jong AZ — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Jong AZ — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Jong AZ — powyżej 6.5 rożnych w 28 meczach z rzędu
  • 🔥 Jong AZ — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Jong AZ — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Jong AZ — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Serie - FC Volendam

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Volendam — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Volendam — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Volendam — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Volendam — poniżej 4.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Volendam — powyżej 6.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Volendam — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Volendam — poniżej 6.5 kartek w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Volendam — poniżej 6.5 kartek łącznie w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Volendam — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
14.04Herb Jong AZJong AZ01Herb FC VolendamFC Volendam
06.12Herb FC VolendamFC Volendam20Herb Jong AZJong AZ
11.02Herb FC VolendamFC Volendam21Herb Jong AZJong AZ
22.10Herb Jong AZJong AZ01Herb FC VolendamFC Volendam
12.05Herb FC VolendamFC Volendam21Herb Jong AZJong AZ
19.10Herb Jong AZJong AZ26Herb FC VolendamFC Volendam
10.02Herb Jong AZJong AZ11Herb FC VolendamFC Volendam
25.10Herb FC VolendamFC Volendam32Herb Jong AZJong AZ
04.03Herb Jong AZJong AZ11Herb FC VolendamFC Volendam
31.08Herb FC VolendamFC Volendam11Herb Jong AZJong AZ

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Jong AZ jest o 14% lepsza niż FC Volendam pod względem odsetku wygranych meczów.

Jong AZDomWyjazdOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
2.70
4.30
3.50
Strzelone
1.30
2.10
1.70
Stracone
1.40
2.20
1.80
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
57%
45%
51%
Śr. strzały/mecz
17.20
13.70
15.45
Śr. faule/mecz
10.80
12.70
11.75
FC VolendamDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
3.10
2.50
2.80
Strzelone
1.80
1.00
1.40
Stracone
1.30
1.50
1.40
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
50%
44%
47%
Śr. strzały/mecz
16.25
9.33
12.59
Śr. faule/mecz
10.00
9.11
9.53

Ostatnie 10 meczów

Jong AZ jest o +30% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Jong AZ u siebie
1.00 gola/mecz
FC Volendam na wyjeździe

Progi bramkowe

Jong AZFC Volendam
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 3.5
20% (2/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Jong AZ notuje o 9% wyższy wynik niż FC Volendam pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemJong AZFC Volendam
Match Corners AVG
10.43 (37/40)
10.85 (20/20)
9.94 (17/20)
Over 6.5 Corners
97% (36/37)
100% (20/20)
94% (16/17)
Over 7.5 Corners
86% (32/37)
90% (18/20)
82% (14/17)
Over 8.5 Corners
65% (24/37)
60% (12/20)
71% (12/17)
Over 9.5 Corners
51% (19/37)
45% (9/20)
59% (10/17)
Over 10.5 Corners
46% (17/37)
45% (9/20)
47% (8/17)
Over 11.5 Corners
35% (13/37)
40% (8/20)
29% (5/17)
Over 12.5 Corners
27% (10/37)
40% (8/20)
12% (2/17)
Over 13.5 Corners
19% (7/37)
30% (6/20)
6% (1/17)
Over 14.5 Corners
11% (4/37)
20% (4/20)
0% (0/17)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemJong AZFC Volendam
Corners Earned Match
4.55
5.10
4.00
More Corners Than Opponent
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Over 2.5 Corners Earned
70% (28/40)
80% (16/20)
60% (12/20)
Over 3.5 Corners Earned
60% (24/40)
65% (13/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Corners Earned
182
102
80

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemJong AZFC Volendam
Match Cards AVG
3.65 (40/40)
3.55 (20/20)
3.75 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
65% (26/40)
60% (12/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Cards
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Cards
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Total Cards
146
71
75
Highest in a Match
11
7
11
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Jong AZ jest o 20% lepsza niż FC Volendam pod względem strzałów na mecz.

OgółemJong AZFC Volendam
Strzały / mecz
13.88
14.80
12.33
Strzały celne / mecz
5.38
5.60
5.00
Strzały niecelne / mecz
5.38
5.60
5.00
Skuteczność strzałów
15.3%
12.2%
21.6%
Strzały na gola
6.53
8.22
4.63
Strzały celne na gola
2.53
3.11
1.88
Strzały Over 10.5
38% (3/8)
40% (2/5)
33% (1/3)
Strzały Over 11.5
38% (3/8)
40% (2/5)
33% (1/3)
Strzały Over 12.5
38% (3/8)
40% (2/5)
33% (1/3)
Strzały Over 13.5
38% (3/8)
40% (2/5)
33% (1/3)
Strzały Over 14.5
38% (3/8)
40% (2/5)
33% (1/3)
Strzały celne Over 3.5
63% (5/8)
80% (4/5)
33% (1/3)
Strzały celne Over 4.5
63% (5/8)
80% (4/5)
33% (1/3)
Strzały celne Over 5.5
25% (2/8)
20% (1/5)
33% (1/3)
Strzały celne Over 6.5
25% (2/8)
20% (1/5)
33% (1/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. FC Volendam notuje o 100% wyższy wynik niż Jong AZ pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemJong AZFC Volendam
Match Offsides AVG
2.38
2.20
2.67
Match Offsides Over 0.5 %
100% (8/8)
100% (5/5)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
75% (6/8)
60% (3/5)
100% (3/3)
Match Offsides Over 2.5 %
25% (2/8)
20% (1/5)
33% (1/3)
Match Offsides Over 3.5 %
25% (2/8)
20% (1/5)
33% (1/3)
Team Offsides AVG
1.38
1.00
2.00
Team Offsides Over 0.5 %
75% (6/8)
60% (3/5)
100% (3/3)
Team Offsides Over 1.5 %
38% (3/8)
20% (1/5)
67% (2/3)
Team Offsides Over 2.5 %
25% (2/8)
20% (1/5)
33% (1/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. FC Volendam jest o 74% lepsza niż Jong AZ pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemJong AZFC Volendam
xG (For)
1.76
1.37
2.39
xGA (Against)
1.32
1.15
1.58
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemJong AZFC Volendam
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 2.5
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Under 3.5
73% (29/40)
60% (12/20)
85% (17/20)
Under 4.5
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Eerste Divisie — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Heracles4400123.00
2MVV4400123.00
3Almere City FC4310102.50
4VVV Venlo430192.25
5Emmen430192.25
6Jong PSV U21522181.60
7Vitesse421171.75
8Roda421171.75
9NAC Breda421171.75
10FC Volendam420261.50
11Jong AZ520361.20
12Waalwijk404041.00
13Den Bosch411241.00
14Jong Ajax511340.80
15Dordrecht411241.00
16FC OSS410330.75
17FC Eindhoven410330.75
18Helmond Sport402220.50
19De Graafschap401310.25
20Jong Utrecht500500.00