Football Stats
Herb Waalwijk
WaalwijkŚr. pkt/mecz 1.40
Holandia / Eerste Divisie18 września 2026 20:00
Herb MVV
MVVŚr. pkt/mecz 1.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy Waalwijk

4W — Waalwijk2D0W — MVV

Streaki - Waalwijk

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Waalwijk — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Waalwijk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Waalwijk — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Waalwijk — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Waalwijk — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Waalwijk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Waalwijk — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Waalwijk — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Waalwijk — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Waalwijk — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Waalwijk — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • Waalwijk — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Waalwijk — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Waalwijk — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Waalwijk — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Waalwijk — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Waalwijk — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Waalwijk — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Waalwijk — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)

Streaki - MVV

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • MVV — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • MVV — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • MVV — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • MVV — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • MVV — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • MVV — poniżej 6.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • MVV — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • MVV — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • MVV — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • MVV — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • MVV — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • MVV — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • MVV — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • MVV — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • MVV — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Waalwijk

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Waalwijk — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Waalwijk — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Waalwijk — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Waalwijk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Waalwijk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Waalwijk — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Waalwijk — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Waalwijk — powyżej 6.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Waalwijk — poniżej 11.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Waalwijk — poniżej 5.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Waalwijk — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Waalwijk — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu

Serie - MVV

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 MVV — wygrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 MVV — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 MVV — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 MVV — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 MVV — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 MVV — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 MVV — powyżej 1.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 MVV — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 MVV — powyżej 6.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 MVV — poniżej 11.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 MVV — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 MVV — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 MVV — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
03.04Herb MVVMVV13Herb WaalwijkWaalwijk
25.11Herb WaalwijkWaalwijk10Herb MVVMVV
15.03Herb MVVMVV14Herb WaalwijkWaalwijk
07.12Herb WaalwijkWaalwijk31Herb MVVMVV
16.03Herb WaalwijkWaalwijk11Herb MVVMVV
03.11Herb MVVMVV00Herb WaalwijkWaalwijk

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. MVV jest o 17% lepsza niż Waalwijk pod względem odsetku wygranych meczów.

WaalwijkDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
3.50
3.10
3.30
Strzelone
2.10
1.60
1.85
Stracone
1.40
1.50
1.45
BTTS %
80%
90%
85%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
10%
0%
5%
Posiadanie piłki
50%
52%
51%
Śr. strzały/mecz
14.50
14.75
14.63
Śr. faule/mecz
8.75
11.50
10.13
MVVDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
2.90
2.80
2.85
Strzelone
1.20
1.00
1.10
Stracone
1.70
1.80
1.75
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Posiadanie piłki
46%
43%
44%
Śr. strzały/mecz
12.30
8.60
10.45
Śr. faule/mecz
11.30
12.10
11.70

Ostatnie 10 meczów

Waalwijk jest o +110% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.10 gola/mecz
Waalwijk u siebie
1.00 gola/mecz
MVV na wyjeździe

Progi bramkowe

WaalwijkMVV
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 3.5
50% (5/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. MVV notuje o 23% wyższy wynik niż Waalwijk pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemWaalwijkMVV
Match Corners AVG
9.67 (36/40)
8.56 (16/20)
10.55 (20/20)
Over 6.5 Corners
89% (32/36)
81% (13/16)
95% (19/20)
Over 7.5 Corners
72% (26/36)
56% (9/16)
85% (17/20)
Over 8.5 Corners
58% (21/36)
44% (7/16)
70% (14/20)
Over 9.5 Corners
47% (17/36)
31% (5/16)
60% (12/20)
Over 10.5 Corners
44% (16/36)
31% (5/16)
55% (11/20)
Over 11.5 Corners
33% (12/36)
19% (3/16)
45% (9/20)
Over 12.5 Corners
22% (8/36)
13% (2/16)
30% (6/20)
Over 13.5 Corners
17% (6/36)
13% (2/16)
20% (4/20)
Over 14.5 Corners
11% (4/36)
13% (2/16)
10% (2/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemWaalwijkMVV
Corners Earned Match
3.55
3.45
3.65
More Corners Than Opponent
30% (12/40)
40% (8/20)
20% (4/20)
Over 2.5 Corners Earned
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Corners Earned
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Corners Earned
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Corners Earned
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Corners Earned
142
69
73

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Waalwijk notuje o 18% wyższy wynik niż MVV pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemWaalwijkMVV
Match Cards AVG
3.70 (40/40)
4.00 (20/20)
3.40 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
80% (32/40)
90% (18/20)
70% (14/20)
Over 2.5 Cards
65% (26/40)
75% (15/20)
55% (11/20)
Over 3.5 Cards
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Total Cards
148
80
68
Highest in a Match
8
8
7
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Waalwijk jest o 42% lepsza niż MVV pod względem strzałów na mecz.

OgółemWaalwijkMVV
Strzały / mecz
13.00
15.25
10.75
Strzały celne / mecz
5.25
6.00
4.50
Strzały niecelne / mecz
5.75
8.00
3.50
Skuteczność strzałów
13.5%
9.8%
18.6%
Strzały na gola
7.43
10.17
5.38
Strzały celne na gola
3.00
4.00
2.25
Strzały Over 10.5
75% (6/8)
100% (4/4)
50% (2/4)
Strzały Over 11.5
75% (6/8)
100% (4/4)
50% (2/4)
Strzały Over 12.5
63% (5/8)
75% (3/4)
50% (2/4)
Strzały Over 13.5
50% (4/8)
75% (3/4)
25% (1/4)
Strzały Over 14.5
50% (4/8)
75% (3/4)
25% (1/4)
Strzały celne Over 3.5
75% (6/8)
100% (4/4)
50% (2/4)
Strzały celne Over 4.5
63% (5/8)
75% (3/4)
50% (2/4)
Strzały celne Over 5.5
50% (4/8)
50% (2/4)
50% (2/4)
Strzały celne Over 6.5
38% (3/8)
25% (1/4)
50% (2/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. MVV notuje o 75% wyższy wynik niż Waalwijk pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemWaalwijkMVV
Match Offsides AVG
2.75
2.00
3.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (8/8)
100% (4/4)
100% (4/4)
Match Offsides Over 1.5 %
88% (7/8)
75% (3/4)
100% (4/4)
Match Offsides Over 2.5 %
38% (3/8)
25% (1/4)
50% (2/4)
Match Offsides Over 3.5 %
25% (2/8)
0% (0/4)
50% (2/4)
Team Offsides AVG
1.38
1.00
1.75
Team Offsides Over 0.5 %
88% (7/8)
75% (3/4)
100% (4/4)
Team Offsides Over 1.5 %
38% (3/8)
25% (1/4)
50% (2/4)
Team Offsides Over 2.5 %
13% (1/8)
0% (0/4)
25% (1/4)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. MVV jest o 12% lepsza niż Waalwijk pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemWaalwijkMVV
xG (For)
1.26
1.19
1.33
xGA (Against)
0.95
1.14
0.75
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemWaalwijkMVV
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 2.5
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Under 3.5
65% (26/40)
55% (11/20)
75% (15/20)
Under 4.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Eerste Divisie — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Heracles4400123.00
2MVV4400123.00
3Almere City FC4310102.50
4VVV Venlo430192.25
5Emmen430192.25
6Jong PSV U21522181.60
7Vitesse421171.75
8Roda421171.75
9NAC Breda421171.75
10FC Volendam420261.50
11Jong AZ520361.20
12Waalwijk404041.00
13Den Bosch411241.00
14Jong Ajax511340.80
15Dordrecht411241.00
16FC OSS410330.75
17FC Eindhoven410330.75
18Helmond Sport402220.50
19De Graafschap401310.25
20Jong Utrecht500500.00