Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Toulouse
Streaki - Toulouse
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Toulouse — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Toulouse — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Toulouse — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Toulouse — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Toulouse — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Toulouse — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
- Toulouse — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Toulouse — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Toulouse — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- Toulouse — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Toulouse — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- Toulouse — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Toulouse — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Toulouse — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
Streaki - Lyon
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Lyon — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Lyon — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Lyon — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Lyon — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Lyon — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Lyon — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Lyon — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Lyon — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Lyon — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
- Lyon — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Lyon — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
- Lyon — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Lyon — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Serie - Toulouse
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Toulouse — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Toulouse — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Toulouse — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Toulouse — powyżej 2.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Toulouse — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Toulouse — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Toulouse — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Toulouse — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Toulouse — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Toulouse — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Toulouse — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 12 meczach z rzędu
Serie - Lyon
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Lyon — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Lyon — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Lyon — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Lyon — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Lyon — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Lyon — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 20 meczach z rzędu
- 🔥 Lyon — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Lyon — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Lyon — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Lyon — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Lyon jest o 14% lepsza niż Toulouse pod względem odsetku wygranych meczów.
| Toulouse | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 3.50 | 3.00 |
Strzelone | 1.20 | 1.50 | 1.35 |
Stracone | 1.30 | 2.00 | 1.65 |
BTTS % | 40% | 70% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 40% | 20% | 30% |
Posiadanie piłki | 46% | 42% | 44% |
Śr. strzały/mecz | 14.80 | 11.70 | 13.25 |
Śr. faule/mecz | 14.50 | 14.00 | 14.25 |
| Lyon | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 20% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 2.30 | 2.80 |
Strzelone | 2.00 | 0.90 | 1.45 |
Stracone | 1.30 | 1.40 | 1.35 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
Posiadanie piłki | 58% | 51% | 54% |
Śr. strzały/mecz | 14.00 | 10.78 | 12.47 |
Śr. faule/mecz | 12.30 | 10.78 | 11.58 |
Ostatnie 10 meczów
- 10.05.2026Wvs Lyon2-1
- 03.05.2026Wvs Strasbourg2-1
- 25.04.2026Dvs Monaco2-2
- 21.04.2026Lvs Lens1-4
- 17.04.2026Lvs Lens2-3
- 12.04.2026Lvs Lille0-4
- 03.04.2026Lvs Paris Saint Germain1-3
- 21.03.2026Wvs Lorient1-0
- 15.03.2026Wvs Metz4-3
- 07.03.2026Lvs Marseille0-1
- 18.08.2026Dvs Fenerbahçe1-1
- 11.08.2026Wvs Sparta Praha3-0
- 04.08.2026Lvs Sparta Praha1-2
- 18.07.2026Lvs Slavia Praha0-2
- 17.05.2026Lvs Lens0-4
- 10.05.2026Lvs Toulouse1-2
- 03.05.2026Wvs Rennes4-2
- 25.04.2026Wvs Auxerre3-2
- 19.04.2026Wvs Paris Saint Germain2-1
- 12.04.2026Wvs Lorient2-0
Progi bramkowe
| Toulouse | Lyon | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
| Toulouse | Lyon | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
| Toulouse | Lyon | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Lyon notuje o 22% wyższy wynik niż Toulouse pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Toulouse | Lyon | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.26 (39/40) | 9.25 (20/20) | 11.32 (19/20) |
Over 6.5 Corners | 77% (30/39) | 70% (14/20) | 84% (16/19) |
Over 7.5 Corners | 72% (28/39) | 60% (12/20) | 84% (16/19) |
Over 8.5 Corners | 62% (24/39) | 50% (10/20) | 74% (14/19) |
Over 9.5 Corners | 51% (20/39) | 45% (9/20) | 58% (11/19) |
Over 10.5 Corners | 38% (15/39) | 35% (7/20) | 42% (8/19) |
Over 11.5 Corners | 33% (13/39) | 25% (5/20) | 42% (8/19) |
Over 12.5 Corners | 28% (11/39) | 20% (4/20) | 37% (7/19) |
Over 13.5 Corners | 21% (8/39) | 15% (3/20) | 26% (5/19) |
Over 14.5 Corners | 21% (8/39) | 15% (3/20) | 26% (5/19) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Toulouse | Lyon | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.08 | 4.25 | 5.90 |
More Corners Than Opponent | 45% (18/40) | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 70% (28/40) | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 68% (27/40) | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 50% (20/40) | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 43% (17/40) | 30% (6/20) | 55% (11/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 30% (12/40) | 15% (3/20) | 45% (9/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 20% (8/40) | 10% (2/20) | 30% (6/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Corners Earned | 203 | 85 | 118 |
| Ogółem | Toulouse | Lyon | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.17 | 5.00 | 5.35 |
More Corners Than Opponent | 45% (18/40) | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
Over 2.5 Corners Against | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Against | 68% (27/40) | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Corners Against | 55% (22/40) | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
Over 5.5 Corners Against | 45% (18/40) | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
Over 6.5 Corners Against | 28% (11/40) | 25% (5/20) | 30% (6/20) |
Over 7.5 Corners Against | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Against | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Corners Against | 207 | 100 | 107 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Toulouse | Lyon | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.22 (40/40) | 4.30 (20/20) | 4.15 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Cards | 57% (23/40) | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
Over 4.5 Cards | 43% (17/40) | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Cards | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Over 6.5 Cards | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Over 7.5 Cards | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Total Cards | 169 | 86 | 83 |
Highest in a Match | 9 | 9 | 9 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Toulouse jest o 10% lepsza niż Lyon pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Toulouse | Lyon | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 11.00 | 11.50 | 10.50 |
Strzały celne / mecz | 2.50 | 2.00 | 3.00 |
Strzały niecelne / mecz | 6.00 | 7.50 | 4.50 |
Skuteczność strzałów | 11.4% | 8.7% | 14.3% |
Strzały na gola | 8.80 | 11.50 | 7.00 |
Strzały celne na gola | 2.00 | 2.00 | 2.00 |
Strzały Over 10.5 | 50% (2/4) | 50% (1/2) | 50% (1/2) |
Strzały Over 11.5 | 50% (2/4) | 50% (1/2) | 50% (1/2) |
Strzały Over 12.5 | 50% (2/4) | 50% (1/2) | 50% (1/2) |
Strzały Over 13.5 | 50% (2/4) | 50% (1/2) | 50% (1/2) |
Strzały Over 14.5 | 50% (2/4) | 50% (1/2) | 50% (1/2) |
Strzały celne Over 3.5 | 25% (1/4) | 0% (0/2) | 50% (1/2) |
Strzały celne Over 4.5 | 25% (1/4) | 0% (0/2) | 50% (1/2) |
Strzały celne Over 5.5 | 0% (0/4) | 0% (0/2) | 0% (0/2) |
Strzały celne Over 6.5 | 0% (0/4) | 0% (0/2) | 0% (0/2) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Lyon notuje o 150% wyższy wynik niż Toulouse pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Toulouse | Lyon | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 4.25 | 3.50 | 5.00 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (4/4) | 100% (2/2) | 100% (2/2) |
Match Offsides Over 1.5 % | 100% (4/4) | 100% (2/2) | 100% (2/2) |
Match Offsides Over 2.5 % | 50% (2/4) | 50% (1/2) | 50% (1/2) |
Match Offsides Over 3.5 % | 50% (2/4) | 50% (1/2) | 50% (1/2) |
Team Offsides AVG | 1.75 | 1.00 | 2.50 |
Team Offsides Over 0.5 % | 50% (2/4) | 50% (1/2) | 50% (1/2) |
Team Offsides Over 1.5 % | 50% (2/4) | 50% (1/2) | 50% (1/2) |
Team Offsides Over 2.5 % | 25% (1/4) | 0% (0/2) | 50% (1/2) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Toulouse jest o 102% lepsza niż Lyon pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Toulouse | Lyon | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.40 | 1.88 | 0.93 |
xGA (Against) | 1.55 | 1.45 | 1.65 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Toulouse | Lyon | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 30% (6/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 43% (17/40) | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |

