Football Stats
Herb Marseille
MarseilleŚr. pkt/mecz 1.55
Francja / Ligue 16 września 2026 20:45
Herb Paris FC
Paris FCŚr. pkt/mecz 1.60

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Marseille

1W — Marseille1D0W — Paris FC

Streaki - Marseille

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Marseille — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Marseille — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Marseille — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Marseille — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Marseille — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Marseille — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Marseille — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Marseille — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Marseille — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Marseille — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Marseille — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Marseille — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Marseille — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Marseille — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Marseille — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Marseille — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Marseille — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Marseille — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Marseille — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Marseille — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)

Streaki - Paris FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Paris FC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Paris FC — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Paris FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Paris FC — remisuje 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Paris FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Paris FC — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Paris FC — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Paris FC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Paris FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Paris FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Paris FC — poniżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Paris FC — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Paris FC — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Paris FC — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Paris FC — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Paris FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Paris FC — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Paris FC — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Marseille

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Marseille — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Marseille — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Marseille — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Marseille — powyżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Marseille — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Marseille — powyżej 2.5 kartek w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 Marseille — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Marseille — powyżej 3.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Marseille — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Marseille — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - Paris FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Paris FC — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Paris FC — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Paris FC — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Paris FC — poniżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Paris FC — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Paris FC — poniżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Paris FC — poniżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Paris FC — poniżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Paris FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.01Herb Paris FCParis FC22Herb MarseilleMarseille
23.08Herb MarseilleMarseille52Herb Paris FCParis FC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Marseille jest o 13% lepsza niż Paris FC pod względem odsetku wygranych meczów.

MarseilleDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
3.40
3.00
3.20
Strzelone
2.30
1.00
1.65
Stracone
1.10
2.00
1.55
BTTS %
70%
30%
50%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
0%
50%
25%
Posiadanie piłki
56%
56%
56%
Śr. strzały/mecz
16.40
14.90
15.65
Śr. faule/mecz
11.80
13.40
12.60
Paris FCDomWyjazdOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
3.10
1.80
2.45
Strzelone
1.90
0.90
1.40
Stracone
1.20
0.90
1.05
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Posiadanie piłki
47%
48%
48%
Śr. strzały/mecz
12.70
9.60
11.15
Śr. faule/mecz
9.70
11.00
10.35

Ostatnie 10 meczów

Marseille jest o +156% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.30 gola/mecz
Marseille u siebie
0.90 gola/mecz
Paris FC na wyjeździe

Progi bramkowe

MarseilleParis FC
Over 0.5
100% (10/10)
70% (7/10)
Over 1.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 2.5
80% (8/10)
30% (3/10)
Over 3.5
60% (6/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Paris FC notuje o 8% wyższy wynik niż Marseille pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemMarseilleParis FC
Match Corners AVG
9.28 (40/40)
8.90 (20/20)
9.65 (20/20)
Over 6.5 Corners
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Over 7.5 Corners
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Over 8.5 Corners
55% (22/40)
45% (9/20)
65% (13/20)
Over 9.5 Corners
53% (21/40)
40% (8/20)
65% (13/20)
Over 10.5 Corners
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 11.5 Corners
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 12.5 Corners
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Over 13.5 Corners
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Over 14.5 Corners
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemMarseilleParis FC
Corners Earned Match
4.42
4.95
3.90
More Corners Than Opponent
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Corners Earned
57% (23/40)
65% (13/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Corners Earned
43% (17/40)
55% (11/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Corners Earned
38% (15/40)
50% (10/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
30% (12/40)
40% (8/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Corners Earned
177
99
78

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Marseille notuje o 25% wyższy wynik niż Paris FC pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemMarseilleParis FC
Match Cards AVG
4.10 (40/40)
4.55 (20/20)
3.65 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
75% (30/40)
95% (19/20)
55% (11/20)
Over 3.5 Cards
63% (25/40)
85% (17/20)
40% (8/20)
Over 4.5 Cards
38% (15/40)
45% (9/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Total Cards
164
91
73
Highest in a Match
10
8
10
Lowest in a Match
1
2
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Marseille jest o 17% lepsza niż Paris FC pod względem strzałów na mecz.

OgółemMarseilleParis FC
Strzały / mecz
12.50
13.50
11.50
Strzały celne / mecz
3.75
5.50
2.00
Strzały niecelne / mecz
5.50
5.00
6.00
Skuteczność strzałów
14.0%
14.8%
13.0%
Strzały na gola
7.14
6.75
7.67
Strzały celne na gola
2.14
2.75
1.33
Strzały Over 10.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały Over 11.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały Over 12.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały Over 13.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały Over 14.5
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 3.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 4.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 5.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 6.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Paris FC notuje o 100% wyższy wynik niż Marseille pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemMarseilleParis FC
Match Offsides AVG
3.33
4.00
3.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Match Offsides Over 3.5 %
33% (1/3)
100% (1/1)
0% (0/2)
Team Offsides AVG
1.67
1.00
2.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Team Offsides Over 1.5 %
67% (2/3)
0% (0/1)
100% (2/2)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Paris FC jest o 14% lepsza niż Marseille pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemMarseilleParis FC
xG (For)
1.66
1.55
1.77
xGA (Against)
0.66
0.84
0.47
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemMarseilleParis FC
Under 0.5
10% (4/40)
0% (0/20)
20% (4/20)
Under 1.5
23% (9/40)
15% (3/20)
30% (6/20)
Under 2.5
43% (17/40)
35% (7/20)
50% (10/20)
Under 3.5
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Under 4.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Ligue 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Monaco220063.00
2Paris FC211042.00
3Lille211042.00
4Lyon211042.00
5Rennes211042.00
6Estac Troyes211042.00
7Lens210131.50
8Marseille210131.50
9Angers210131.50
10Strasbourg210131.50
13Le Mans201110.50
14Lorient201110.50
15Le Havre201110.50
16Toulouse201110.50
17Nice201110.50
18Auxerre200200.00