Football Stats
Herb Lorient
LorientŚr. pkt/mecz 1.40
Francja / Ligue 112 września 2026 20:45
Herb Toulouse
ToulouseŚr. pkt/mecz 1.15

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy Lorient

0W — Lorient3D3W — Toulouse

Streaki - Lorient

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lorient — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Lorient — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Lorient — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Lorient — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Lorient — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Lorient — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Lorient — poniżej 3.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Lorient — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Lorient — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Lorient — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Lorient — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Lorient — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Lorient — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Lorient — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • Lorient — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Lorient — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Lorient — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Lorient — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Toulouse

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Toulouse — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Toulouse — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Toulouse — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Toulouse — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Toulouse — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Toulouse — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Toulouse — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Toulouse — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Toulouse — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • Toulouse — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Toulouse — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Toulouse — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Toulouse — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Toulouse — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Toulouse — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Lorient

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Lorient — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lorient — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Lorient — poniżej 3.5 spalonych w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Lorient — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Lorient — poniżej 4.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Lorient — poniżej 4.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Lorient — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Serie - Toulouse

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Toulouse — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Toulouse — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Toulouse — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Toulouse — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Toulouse — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Toulouse — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 14 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
21.03Herb ToulouseToulouse10Herb LorientLorient
09.11Herb LorientLorient11Herb ToulouseToulouse
28.04Herb LorientLorient12Herb ToulouseToulouse
03.12Herb ToulouseToulouse11Herb LorientLorient
23.04Herb LorientLorient01Herb ToulouseToulouse
21.08Herb ToulouseToulouse22Herb LorientLorient

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Lorient jest o 17% lepsza niż Toulouse pod względem odsetku wygranych meczów.

LorientDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
2.50
2.70
2.60
Strzelone
1.40
1.50
1.45
Stracone
1.10
1.20
1.15
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
49%
45%
47%
Śr. strzały/mecz
11.50
10.40
10.95
Śr. faule/mecz
8.30
8.80
8.55
ToulouseDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
2.40
3.70
3.05
Strzelone
1.20
1.50
1.35
Stracone
1.20
2.20
1.70
BTTS %
40%
80%
60%
Czyste konto %
30%
0%
15%
Nie strzelił %
40%
20%
30%
Posiadanie piłki
47%
42%
45%
Śr. strzały/mecz
15.70
11.50
13.60
Śr. faule/mecz
14.00
14.20
14.10

Ostatnie 10 meczów

Toulouse jest o +7% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Lorient u siebie
1.50 gola/mecz
Toulouse na wyjeździe

Progi bramkowe

LorientToulouse
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
40% (4/10)
80% (8/10)
Over 3.5
20% (2/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemLorientToulouse
Match Corners AVG
9.47 (40/40)
9.50 (20/20)
9.45 (20/20)
Over 6.5 Corners
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Over 7.5 Corners
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Over 8.5 Corners
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Over 9.5 Corners
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Over 10.5 Corners
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 11.5 Corners
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 12.5 Corners
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Over 13.5 Corners
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 14.5 Corners
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemLorientToulouse
Corners Earned Match
4.08
3.70
4.45
More Corners Than Opponent
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Over 2.5 Corners Earned
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Corners Earned
55% (22/40)
45% (9/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Corners Earned
163
74
89

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Toulouse notuje o 8% wyższy wynik niż Lorient pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemLorientToulouse
Match Cards AVG
3.95 (40/40)
3.80 (20/20)
4.10 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Cards
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
158
76
82
Highest in a Match
9
9
9
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemLorientToulouse
Strzały / mecz
11.25
11.00
11.50
Strzały celne / mecz
3.00
4.00
2.00
Strzały niecelne / mecz
6.00
4.50
7.50
Skuteczność strzałów
6.7%
4.5%
8.7%
Strzały na gola
15.00
22.00
11.50
Strzały celne na gola
4.00
8.00
2.00
Strzały Over 10.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały Over 11.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały Over 12.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały Over 13.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały Over 14.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 3.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 4.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 5.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemLorientToulouse
Match Offsides AVG
2.75
2.00
3.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Match Offsides Over 3.5 %
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)
Team Offsides AVG
0.50
0.00
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)
Team Offsides Over 1.5 %
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Toulouse jest o 91% lepsza niż Lorient pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemLorientToulouse
xG (For)
1.43
0.98
1.88
xGA (Against)
1.35
1.25
1.45
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemLorientToulouse
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
23% (9/40)
15% (3/20)
30% (6/20)
Under 2.5
50% (20/40)
60% (12/20)
40% (8/20)
Under 3.5
63% (25/40)
70% (14/20)
55% (11/20)
Under 4.5
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Ligue 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Monaco220063.00
2Paris FC211042.00
3Lille211042.00
4Lyon211042.00
5Rennes211042.00
6Estac Troyes211042.00
7Lens210131.50
8Marseille210131.50
9Angers210131.50
10Strasbourg210131.50
13Le Mans201110.50
14Lorient201110.50
15Le Havre201110.50
16Toulouse201110.50
17Nice201110.50
18Auxerre200200.00