Football Stats
Herb Nice
NiceŚr. pkt/mecz 1.10
Francja / Ligue 119 września 2026 17:00
Herb Lille
LilleŚr. pkt/mecz 1.80

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Nice

4W — Nice4D2W — Lille

Streaki - Nice

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Nice — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Nice — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Nice — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Nice — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Nice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Nice — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Nice — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Nice — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Nice — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Nice — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Nice — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Nice — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Nice — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Lille

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lille — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Lille — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Lille — wygrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lille — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lille — zachowuje czyste konto na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lille — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lille — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lille — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • Lille — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Lille — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Lille — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Lille — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Lille — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Lille — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Lille — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Lille — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Nice

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Nice — nie wygrywa 1. połowę w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Nice — poniżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Nice — poniżej 3.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Nice — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Nice — poniżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Nice — poniżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Nice — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Nice — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu

Serie - Lille

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Lille — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lille — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lille — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lille — powyżej 2.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Lille — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Lille — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lille — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lille — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
18.04Herb LilleLille00Herb NiceNice
29.10Herb NiceNice20Herb LilleLille
17.01Herb LilleLille21Herb NiceNice
10.11Herb NiceNice22Herb LilleLille
19.05Herb LilleLille22Herb NiceNice
11.08Herb NiceNice11Herb LilleLille
29.01Herb NiceNice10Herb LilleLille
31.08Herb LilleLille12Herb NiceNice
14.05Herb NiceNice13Herb LilleLille
14.08Herb LilleLille04Herb NiceNice

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Lille jest o 150% lepsza niż Nice pod względem odsetku wygranych meczów.

NiceDomWyjazdOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
2.80
2.00
2.40
Strzelone
1.20
0.80
1.00
Stracone
1.60
1.20
1.40
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
30%
50%
40%
Nie strzelił %
50%
40%
45%
Posiadanie piłki
47%
47%
47%
Śr. strzały/mecz
14.00
9.30
11.65
Śr. faule/mecz
12.40
10.30
11.35
LilleDomWyjazdOgółem
Win %
20%
80%
50%
Śr. goli/mecz
2.40
1.70
2.05
Strzelone
1.10
1.40
1.25
Stracone
1.30
0.30
0.80
BTTS %
60%
20%
40%
Czyste konto %
30%
70%
50%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
59%
51%
55%
Śr. strzały/mecz
13.30
11.30
12.30
Śr. faule/mecz
9.70
9.80
9.75

Ostatnie 10 meczów

Lille jest o +17% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Nice u siebie
1.40 gola/mecz
Lille na wyjeździe

Progi bramkowe

NiceLille
Over 0.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 2.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 3.5
50% (5/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
50% (5/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
30% (6/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Nice notuje o 25% wyższy wynik niż Lille pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemNiceLille
Match Corners AVG
9.53 (40/40)
10.60 (20/20)
8.45 (20/20)
Over 6.5 Corners
83% (33/40)
95% (19/20)
70% (14/20)
Over 7.5 Corners
70% (28/40)
85% (17/20)
55% (11/20)
Over 8.5 Corners
50% (20/40)
65% (13/20)
35% (7/20)
Over 9.5 Corners
43% (17/40)
60% (12/20)
25% (5/20)
Over 10.5 Corners
33% (13/40)
50% (10/20)
15% (3/20)
Over 11.5 Corners
23% (9/40)
35% (7/20)
10% (2/20)
Over 12.5 Corners
20% (8/40)
30% (6/20)
10% (2/20)
Over 13.5 Corners
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Over 14.5 Corners
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemNiceLille
Corners Earned Match
5.42
5.85
5.00
More Corners Than Opponent
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
68% (27/40)
75% (15/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
57% (23/40)
70% (14/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
50% (20/40)
65% (13/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
38% (15/40)
50% (10/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Corners Earned
217
117
100

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Lille notuje o 25% wyższy wynik niż Nice pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemNiceLille
Match Cards AVG
3.77 (40/40)
3.35 (20/20)
4.20 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
75% (30/40)
65% (13/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
63% (25/40)
50% (10/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Cards
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Cards
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Total Cards
151
67
84
Highest in a Match
10
7
10
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Nice jest o 30% lepsza niż Lille pod względem strzałów na mecz.

OgółemNiceLille
Strzały / mecz
11.20
13.00
10.00
Strzały celne / mecz
4.60
2.50
6.00
Strzały niecelne / mecz
3.60
5.50
2.33
Skuteczność strzałów
8.9%
0.0%
16.7%
Strzały na gola
11.20
6.00
Strzały celne na gola
4.60
3.60
Strzały Over 10.5
60% (3/5)
100% (2/2)
33% (1/3)
Strzały Over 11.5
20% (1/5)
50% (1/2)
0% (0/3)
Strzały Over 12.5
20% (1/5)
50% (1/2)
0% (0/3)
Strzały Over 13.5
20% (1/5)
50% (1/2)
0% (0/3)
Strzały Over 14.5
20% (1/5)
50% (1/2)
0% (0/3)
Strzały celne Over 3.5
80% (4/5)
50% (1/2)
100% (3/3)
Strzały celne Over 4.5
40% (2/5)
0% (0/2)
67% (2/3)
Strzały celne Over 5.5
40% (2/5)
0% (0/2)
67% (2/3)
Strzały celne Over 6.5
20% (1/5)
0% (0/2)
33% (1/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Lille notuje o 133% wyższy wynik niż Nice pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemNiceLille
Match Offsides AVG
3.20
2.00
4.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (5/5)
100% (2/2)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
80% (4/5)
50% (1/2)
100% (3/3)
Match Offsides Over 2.5 %
80% (4/5)
50% (1/2)
100% (3/3)
Match Offsides Over 3.5 %
40% (2/5)
0% (0/2)
67% (2/3)
Team Offsides AVG
1.80
1.00
2.33
Team Offsides Over 0.5 %
80% (4/5)
100% (2/2)
67% (2/3)
Team Offsides Over 1.5 %
40% (2/5)
0% (0/2)
67% (2/3)
Team Offsides Over 2.5 %
20% (1/5)
0% (0/2)
33% (1/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Lille jest o 56% lepsza niż Nice pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemNiceLille
xG (For)
0.96
0.74
1.17
xGA (Against)
1.70
1.81
1.59
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemNiceLille
Under 0.5
20% (8/40)
30% (6/20)
10% (2/20)
Under 1.5
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Under 2.5
60% (24/40)
55% (11/20)
65% (13/20)
Under 3.5
75% (30/40)
65% (13/20)
85% (17/20)
Under 4.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Ligue 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Monaco330093.00
2Lyon321072.33
3Lille321072.33
4Paris FC211042.00
5Rennes211042.00
6Estac Troyes211042.00
7Lens210131.50
8Marseille210131.50
9Angers210131.50
10Strasbourg210131.50
13Le Mans201110.50
14Lorient201110.50
15Le Havre201110.50
16Toulouse301210.33
17Nice201110.50
18Auxerre300300.00